مبلمان من کرم طلایی با روکش قهوه ای کرم است. بهترین رنگ و مدل فرش و پرده برای ست کردن با این مدل مبلمان چیست؟

ست کردن فرش و پرده با مبلمان کرم قوه ای

سوال کاربر :
میخواستم ببینم این مدل مبل با چه رنگ و مدل فرش و پرده ست میشه؟ رنگ مبل كرم طلایی هست و پارچه به گفته فروشنده قهوه ای كرم ولی سرمه ای و نوك مدادی هم به نظر میاد.
ممنون از راهنماییتون

عکس ارسالی کاربر

عکس ارسالی کاربر

پاسخ کارشناس :
سلام دوست عزیز....
با توجه به مدل مبلمان شما و طرح دار بودن پارچه مبلمان ٬ ما به شما فرشی ترجیحا ساده را پیشنهاد می کنیم. از این روی با توجه به اطلاعاتی که شما در اختیار ما قرار داده اید،نکاتی را پیرامون انتخاب رنگ و طرح فرش در اختیار شما قرار می دهیم.

انتخاب فرش برای ست کردن با مبلمان کرم قهوه ای

اگر رنگ کف پوش شما، تیره است و همچین فضای مورد نظر از ابعاد نسبتا بزرگی برخوردار است،می توانید از فرش با سایز کوچکتر و روشن تر استفاده کنید.همچنین اگر رنگ کف پوش روشن است، می توانید از فرش با رنگ های تیره تر نیز استفاده کنید. زیرا این تضاد در رنگ فرش و کف،جلوه ی زیبایی به دکوراسیون منزل شما می دهد.
حال با توجه به رنگ چوب و پارچه ی مبلمان شما،رنگ های گلبهی، صورتی، کرم، طلایی، نارنجی، قهوه ای،سفید، نخودی، طوسی و از این قبیل رنگ ها را برای فرش شما پیشنهاد میکنم. توجه داشته باشید که بعد از انتخاب فرش می توانید با الهام از رنگ های ترکیب شده در زمینه ی فرش خود،کوسن هایی برای مبلمان خود انتخاب کنید تا هماهنگی مناسبی را میان مبلمان و فرش ایجاد کنید.

ست کردن فرش با مبلمان کرم قهوه ای - عکس شماره 1

ست کردن فرش با مبلمان کرم قهوه ای - عکس شماره 1

ست کردن فرش با مبلمان کرم قهوه ای - عکس شماره 2

ست کردن فرش با مبلمان کرم قهوه ای - عکس شماره 2

ست کردن فرش با مبلمان کرم قهوه ای - عکس شماره 3

ست کردن فرش با مبلمان کرم قهوه ای - عکس شماره 3

ست کردن فرش با مبلمان کرم قهوه ای - عکس شماره 4

ست کردن فرش با مبلمان کرم قهوه ای - عکس شماره 4

انتخاب پرده برای ست کردن با مبلمان کرم قهوه ای

برای انتخاب پرده،توجه به نکاتی مثل رنگ دیوار ها، کف سازی، مبلمان و فرش بسیار اهمیت دارد.همچنین ابعاد پنجره و میزان نورگیری خانه را نیز باید مد نظر قرار داد. اگر فضای منزل شما روشن است و میخواید کمی فضا را تاریک تر کنید،می توانید از رنگ ها و جنس هایی برای پرده استفاده کنید که عبور نور را کاهش دهد و اگر قصد روشن تر کردن منزل و فضای خود را داری، می توانید از رنگ ها و جنس هایی که نور را به خوبی از خود عبور میدهند،استفاده کنید. اگر فضای مورد نظر شما دارای پنجره با ابعاد بزرگ و نورگیری خوب است،می توانید از رنگ های تیره و کدر و جنس های ضخیم تر و حتی پرده های چند لایه استفاده کنید.اگر فضا دارای نورگیری کم و پنجره با ابعاد کمتری است،بهتر است پرده را ساده تر و با جنسی نازک تر انتخاب کنید. با توجه به نکاتی که گفته شد و هم چنین اطلاعات کمی که از منزل شما داریم،رنگ های صورتی، طوسی، فیلی، کرم، طلایی، نخودی و .... را به شما پیشنهاد میکنیم.
 

ست کردن پرده با مبلمان کرم قهوه ای - عکس شماره 1

ست کردن پرده با مبلمان کرم قهوه ای - عکس شماره 1

ست کردن پرده با مبلمان کرم قهوه ای - عکس شماره 2

ست کردن پرده با مبلمان کرم قهوه ای - عکس شماره 2

در اخر دوست عزیز،با توجه به نکاتی که برای انتخاب فرش و پرده گفته شد و با توجه به مبلمانتان و همچنین فاکتور هایی نظیر دیوار ها،ابعاد فضای مورد نظر، کف سازی و دیگر لوازم منزل،بنا به سلیقه ی خود رنگ های مناسب برای پرده و فرش را انتخاب کنید.

تهیه و تدوین : گروه سبک زندگی سیمرغ
seemorgh.com/lifestyle
اختصاصی سیمرغ

 


loading...
loading...نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین مطالب سبک زندگی

 

X