دکوراسیون خانه تان را تابستانی و آرام کنید
 دکوراسیون خانه و طراحی داخلی تاثیر بسیار زیادی در زیباتر کردن خانه تان دارد. یکی از بهترین ایده ها برای دکوراسیون خانه، طراحی داخلی با توجه به فصل هاست. با این روش ها دکوراسیون خانه تان را تابستانی و آرام بچینید.

کلر دونوان Keller Donovan طراح یکی از شرکت های بزرگ امریکایی، استعداد خود را در طراحی مبلمان های خاص و مدرن آشکار ساخته است. وی درباره طراحی هایش می گوید: «یک حس دریایی و پاک در مبلمان ها وجود دارد که در اثاثیه و چینش آنها به چشم می خورد. برخی از صندلی های راحتی مانند قایق بادبانی طراحی شده است».

 

خانه تان را تابستانی طراحی کنید

 

 

زمینه هایی با اشکال مهندسی برای یک حمام تابستانی

زمینه هایی با اشکال مهندسی برای یک حمام تابستانی

یکی از شرکت های طراحی و معماری برای حمام و دستشویی از کاشی ها و زمینه هایی با طراحی های معماری و به رنگ آبی استفاده کرده است. راس برمن Ross Berman درباراه این طراحی اش می گوید: « در خانه های تابستانی شما زمان بیشتری برای تفریح و سرگرمی دارید، و طراحی ها نباید آزاردهنده باشند ».

 

 

دکوراسیون ایوان خانه تان را تابستانی کنید

 

 

یک خانه آبی تابستانی

یک خانه آبی تابستانی

استفان سوترو Stephen Sutro معمار یک شرکت کالیفرنیایی، یک مکان دور افتاده خانه را به محلی برای استراحت تابستانی تبدیل کرده است. استفاده از آیینه در بخش هایی از دیوارها نور مناسبی برای خانواده فراهم آورده است. او در این باره می گوید: «من سعی کردم روحیه و انرژی تابستان را در خانه حفظ کنم. آیینه ها بهترین وسیله برای رسیدن به این هدف بودند». وی ادامه داد: «از آن رو که تابستان وقتی برای استراحت و تفریح است، ساختار مناسب این فصل در اتاق گنجانده شده است. ساختاری که خوراکی ها و آشامیدنی ها و همچنین وسایل تفریحی را در کنار هم گرد آورده است».

 

 

دکوراسیون تابستانی برای خانه شما !

 

 

نشینمن و اتاق غذاخوری تابستانی

نشینمن و اتاق غذاخوری تابستانی

در یکی دیگر از طراحی های تابستانی، از میزهای کوچک و رنگی استفاده شده است تا وسایل و خوراکی های مورد نظر در دسترس تمام افراد باشد. کریستا اوارت Krista Ewart طراح این اتاق می گوید: من سبک دکوراسیونم را دوست دارم، این میزها اجازه می دهند که آنها را به طرف خود بکشید و کارتان را انجام دهید.

 

 

دکوراسیون تابستانی به رنگ زرد

 

 

ایوان آبی تابستانی

ایوان آبی تابستانی

می توانید ایوان خانه تان را با استفاده از اجزای آبی و سفید طراحی کنید و آن را به اتاقی تبدیل کنید که می تواند تمام اعضای خانواده را کنار هم جمع کند و به آنها آرامش بدهید.

 

 

5 توصیه طراح معروف Mindy Weiss برای یک چیدمان تابستانی زیبا

 

 

طراحی جزیره ای یک اتاق نشینمن تابستانی

طراحی جزیره ای یک اتاق نشینمن تابستانی

برای فضاهای خالی اتاق نشینمن، آرماندا لیندروت Amanda Lindroth طراحی جالبی دارد. او با استفاده از طرحی اسپرت این فضا را تزیین کرده است. یک میز حصیری و مبلمانی با پارچه هایی به شکل لباس های دریانوردان دریای چین، از دیگر ویژگی های این اتاق است.

 

 

چیدمان تابستانی اتاق خواب

 

 

یک اتاق غذاخوری تابستانی حصیری

یک اتاق غذاخوری تابستانی حصیری

پنجره های سیاه قاب دار و صندلی هایی به همین شکل، می توانند محیط مناسبی را برای خانه تعطیلات خانواده فراهم بیاورند. شیدهای بیضی و از جنس حصیر اطراف لامپ ها نیز فضا را تابستانی تر جلوه می دهند.

 

 

با این چیدمان، تابستان را به خانه تان بیاورید

 

 

یک نشینمن راحت تابستانی

یک نشینمن راحت تابستانی

خطوط افقی و آبی رنگ در مبل ها و کوسن های آن، و همچنین منظره ای از آب طراحی منحصر به فرد یک شرکت طراحی امریکایی به نام شلتر آیسلند Shelter Island  است. علاوه بر این که این طراحی بسیار مدرن نیز هست. همچنین، کاغذ دیواری خاص و بامبوهایی که در خانه قرار داده شده، حس و حال تابستانی را تشدید کرده است. دقت کنید که سقف ها نیز با همان کاغذدیواری دیوارها پوشانده شده اند.

 

 

تهیه و ترجمه : گروه سبک زندگی سیمرغ
seemorgh.com/lifestyle
اختصاصی سیمرغ