8 مبلمان که لازمه هر خانه و دکوراسیونی است!!
مبلمان شامل مبل، صندلی راحتی، میز ناهارخوری، کمد و... است. در اینجا می خواهیم 8 مدل مبلمان را به شما معرفی کنیم که در هر خانه ای باید داشته باشید.

هر خانه ای باید این 8 مبلمان را داشته باشد

میز کنار مبل

میز کنار مبل

هر مبلی باید در کنارس یک میز داشته باشد تا لوازم مورد نیاز کسی که روی مبل می نشیند را روی آن میز قرار دهید. دقت کنید که در مورد مبل های راحتی باید ارتفاع میز کمی بالاتر از دسته مبل باشد. این میز ها مناسب برای اتاق نشیمن و اتاق خواب است.

کاناپه راحتی دو نفره

کاناپه راحتی دو نفره

این مبل یکی از پرکاربردترین مبل ها هم در فضاهایی مانند اتاق نشیمن برای استراحت و هم در اتاق پذیرایی برای جبران کمبود مبلمان است.

صندلی های تمام چوب حصیری

صندلی های تمام چوب حصیری

این مدل صندلی های تک زمانی که در کنار مدل های دیگر صندلی قرار بگیرند یک دکوراسیون جالب و متفاوتی برای خانه شما رقم می زنند. این صندلی ها را می توانید به عنوان صندلی کار، صندلی نهار خوری و حتی صندلی ای در اتاق نشیمن تان برای خواندن روزنامه و مجلات استفاده کنید.

نیمکت

نیمکت

نیمکت ها یکی از ضروری ترین انواع مبلمان در دکوراسیون هر خانه ای است. به دلیل شکل خاصی که این نیمکت ها دارند بدون اغراق می توان گفت در تمامی قسمت های خانه تان می توانید از آن استفاده کنید، در اتاق خواب به عنوان یک لمکده، در اتاق نشیمن به عنوان کمبود مبلمان و حتی برای میز ناهار خوری.

میزهای نیم دایره

میزهای نیم دایره

میزهای نیم دایره یکی از مدل های مبلمان نوظهور و جدید هستند که زیبایی خاصی به خانه تان می دهند. این مزها معمولا برای اتاق ها و جاهایی که فضای کوچکی دارند بسیار مناسبند. فضاهایی که می توانید از این میزها استفاده کنید شمال اتاق خواب و راهروهای ورودی است.

صندلی های راحتی بدون دسته

صندلی های راحتی بدون دسته

شاید همه فکر کنند این صندلی های بدون دسته هیچ کارایی در مبلمان ندارد اما بهتر این بدانید این صندلی ها هم مانند نیمکت ها پرکاربرترین مدلهای مبل هستند. یکی دیگر از نکته های این مدل صندلی های راحتی این است که قابل نشستن و استفاده هم آدم های بزرگسال و هم کوچک سال است.

میزهای کشودار

میزهای کشودار

این میزهای کشو دار هم می توانند به عنوان میز آرایش ما باشند که در کشو های آن لوازم آرایش تان را قرار دهید، هم می توانند به عنوان دراور از آن استفاده کرده و لباس های تان را در آن نظم دهید و م می توانید در ورودی خانه تان قرار داده و لوازم دم دستی تان را در ان قرار دهید.

میزهای چوبی دو طبقه چهارپایه

میزهای چوبی دو طبقه چهارپایه

این میزهای چوبی دو طبقه یا اصطلاحا 4 پایه های چوبی کاربرد بسیاری در خانه دارند. هم می توانید به عنوان جایی برای قرار دادن حوله و لوازم حمام تان استفاده کنید، هم می توانید در اتاق خواب تان برای قرار دادن کتاب یا لوازم شخصی تان و هم می توانید در آشپزخانه از آن استفاده کنید.

تهیه و ترجمه : گروه سبک زندگی سیمرغ
seemorgh.com/lifestyle
اختصصاصی سیمرغ