کاغذ دیواری سه بعدی، زیباترین مدل کاغذی دیواری برای اتاق خواب بهاری
 یکی از این مدل های جدید، کاغذ دیواری های سه بعدی هستند. این کاغذ دیواری ها بیشتر برای اتاق خواب انتخاب می شوند و طرح هایی خاص و آرامش بخش دارند. در این مقاله چند نمونه از کاغذ دیواری های سه بعدی که مناسب اتاق خواب بهاری هستند را گردآوری کرده ایم. با ما همراه شوید.

مدل کاغذ دیواری سه بعدی برای اتاق خواب

 کاغذ دیواری یکی از پوشش های قدیمی است که هنوز هم مطابق مد است. کاغذ دیواری اقسام و انواع مختلفی دارد. در قدیم کاغذ دیواری ها غیر قابل شستشو و در طرح های انگشت شمار بودند اما امروزه آنقدر طرح های مختلفی از کاغذ دیواری به وجود آمده که شما را در انتخاب گیج می کند. یکی از این مدل های جدید، کاغذ دیواری های سه بعدی هستند. این کاغذ دیواری ها بیشتر برای اتاق خواب انتخاب می شوند و طرح هایی خاص و آرامش بخش دارند. در این مقاله چند نمونه از کاغذ دیواری های سه بعدی که مناسب اتاق خواب بهاری هستند را گردآوری کرده ایم. با ما همراه شوید.

بیشتر بدانید : کاغذ دیواری سه بعدی اتاق خواب،مدلهایی که چشمهایتان را خیره می کند

کاغذ دیواری زمینه سفید با گل های آبی و کرم

کاغذ دیواری زمینه سفید با گل های آبی و کرم

اگر لوازم اتاق خواب شما ( تخت خواب،  دراور، میز و صندلی و ... ) از چوب قهوه ای متوسط ساخته شده است، کاغذ دیواری با زمینه سفید و گلهای برجسته آبی روشن و کرم بهترین پیشنهاد برای شما است.

 کاغذ دیواری سه بعدی ترکیبی، برای کسانی که به دنبال تنوع هستند

 کاغذ دیواری سه بعدی ترکیبی، برای کسانی که به دنبال تنوع هستند

اگر به دنبال سبک های کلاسیک و در عین حال ساده هستید به شما پیشنهاد می کنیم یکی از دیوارهای اتاق خواب تان را با کاغذ دیواری طرح دار سه بعدی تزیین کنید. پیشنهاد می کنیم برای این کار بزرگترین دیوار اتاق خواب تان را انتخاب کنید.

 کاغذ دیواری سه بعدی با ترکیب رنگی سفید و آبی

 کاغذ دیواری سه بعدی با ترکیب رنگی سفید و آبی

اگر شما هم عاشق رنگ سفید هستید و بیشتر لوازم اتاق خواب تان به رنگ سفید است، کاغذ دیواری سه بعدی با ترکیب رنگی سفید و آبی بهترین انتخاب برای یک اتاق خواب بهاری است.

 کاغذ دیواری با طرح گلهای سبز رنگ

 کاغذ دیواری با طرح گلهای سبز رنگ

بهترین رنگ کاغذ دیواری برای ست کردن با رنگ کرم یا قهوه ای روشن، رنگ سبز است. به طور مثال برای داشتن یک اتاق خواب بهاری با تخت خوابی به رنگ تصویر بالا می توانید کاغذ دیواری با زمینه سبز روشن و گل های سبز تیره تر انتخاب کنید.

 کاغذ دیواری با گل های بهاری صورتی

 کاغذ دیواری با گل های بهاری صورتی

اگر تخت خواب و سرویس چوبی اتاق خواب شما ترکیب رنگی از رنگ آبی چرک و سفید چرک است، بهترین انتخاب برای کاغذ دیواری، کاغذ دیواری با زمینه آبی روشن و گل های بهاری صورتی است.

 کاغذ دیواری با طرح های طبیعت

 کاغذ دیواری با طرح های طبیعت

اگر شما هم عاشق طبیعت هستید به نحوری که حتی سرتخت تخت خواب تان هم به شکل تنه درخت است، بهترین ایده برای کاغذ دیواری اتاق خواب تان،استفاده از طرح های طبیعت مانند درخت است.

 کاغذ دیواری سلطنتی سه بعدی

 کاغذ دیواری سلطنتی سه بعدی

 اگر سرویس تخت خواب شما از مدل های سلطنتی و تاج دار است، بهترین انتخاب برای کاغذ دیواری اتاق خواب تان، کاغذ دیواری های سلطنتی است. پیشنهاد می کنیم زمینه کاغذ دیواری تقریبا با رنگ روتختی تان ست باشد و رنگ گل ها هم با رنگ تاج تخت خواب تان هم رنگ.


بیشتر بدانید : تزیین کاغذ دیواری با ایده هایی جالب و زیبا

بیشتر بدانید : جدیدترین مدل کاغذ دیواری سه بعدی با طرح های سنگی، شیک و خاص!


تهیه و ترجمه : گروه سبک زندگی سیمرغ
seemorgh.com/lifestyle
اختصاصی سیمرغ


SaveSave