جامدادی یکی از لوازم بسیار مهم و ضروری برای دانش آموزان است. شما هم اگر در منزل تان فرزندان مدرسه ای دارید بهتان پیشنهاد میکنیم به جای خرید جا مدادی های حاضری با نمد، دکمه و لوازم غیر استفاده ای که در خانه تان دارید می توانید یک جامدادی زیبا درست کنید.

جامدادی نمدی

لوازم مورد نیاز برای درست کردن جا مدادی نمدی

نمد
دکمه
قیچی و نخ و سوزن

 

آموزش درست کردن جامدادی نمدی

آموزش درست کردن جامدادی نمدی

جامدادی یکی از لوازم بسیار مهم و ضروری برای دانش آموزان است. شما هم اگر در منزل تان فرزندان مدرسه ای دارید بهتان پیشنهاد میکنیم به جای خرید جا مدادی های حاضری با نمد، دکمه و لوازم غیر استفاده ای که در خانه تان دارید می توانید یک جامدادی زیبا درست کنید. حتی می توانید از این نمدها برای جلد دفت یادداشت و حتی درست کردن کیف پول هم استفاده کنید.

1 - با رنگ دلخواه از پارچه نمدی سایز 8*36 سانتی متر ببرید.

2 - سانتی متر از نمد را علامتگذاری کرده و از همانجا نمد را برگردانید.

3 - با چند سوزن دو طرف نمد را روی هم فیکس کرده و با سوزن متوسط و نخ متوسط دورتادور آن را بدوزید. دقت کنید باید دوختن تان بسیار تمیز و مرتب باشد.

4 - بعد از اتمام کار لبه نمد را برگردانده و جای دکمه را روی بدنه جامدادی مشخص و دکمه زیبایی به آن بدوزید.

5 - با نخ کاموایی یا نوار چرمی یک آویز به لبه جامدادی بدوزید که بتوانید از آن برای بستن در جامدادی استفاده کنید.

6 - با این ایده می توانید دفترچه یادداشت و حتی کیف پول فرزندتان را برای ورود به مدرسه ست کنید. برای دفترچه یادداشت بهتر است ا ز بالا و پایین به اندازه 2 سانت بیشتر بگیرید و از دو ظرف به اندازه 5 سانت. همچنین برای بریدن از قیچی دالبردار استفاده کنید. 4 سانت دو طرف را روی نمد برگردانده و مانند جامدادی کوک های درشت قشنگ بزنید. برای قسمت بالا و پایین هم کوک تزیینی درشت بزنید.تهیه و ترجمه : گروه سبک زندگی سیمرغ
seemorgh.com/lifestyle
اختصاصی سیمرغ

 

 
 
 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پربیننده های این بخش

 
X