دکوراسیون اتاق نشیمن را با این 7 رنگ بچینید!
دکوراسیون اتاق نشیمن باید با رنگ هایی شاید و زیبا چیده شود. برخی از رنگ ها جزو بهترین رنگ ها برای دکوراسیون اتاق نشیمن هستند که در این مقاله آن ها را به شما معرفی می کنیم.

7 رنگ برتر برای دکوراسیون اتاق نشیمن


دکوراسیون اتاق نشیمن با رنگ آبی

دکوراسیون اتاق نشیمن با رنگ آبی

برای استفاده از رنگ آبی در دکوراسیون اتاق نشیمن باید برای دیوارها از رنگ آبی روشن استفاده کنید. بهتر است برای کف اتاق از کفپوش های تیره رنگ استفاده کنید. برای کامل تر کردن فضا می توانید از دو مبل تکی به رنگ سورمه ای استفاده کنید.

بیشتر بدانید : دکوراسیون نشیمن با ترکیب سفید و مشکی! 

دکوراسیون اتاق نشیمن با رنگ صورتی

دکوراسیون اتاق نشیمن با رنگ صورتی

دیوار اتاق نشیمن تان را با رنگ صورتی رنگ آمیزی کنید. برای کفپوش هم از رنگ قهوه ای روشن یا کرم استفاده کنید. بهتر است برای این اتاق نشیمن از مبلمانی به رنگ قهوه ای پر رنگ استفاده کنید.

  بیشتر بدانید : دکوراسیون داخلی با رنگ صورتی،5 رنگ برتر به پیشنهاد طراحان دکوراسیون

دکوراسیون اتاق نشیمن با رنگ قهوه ای

دکوراسیون اتاق نشیمن با رنگ قهوه ای

شاید فکر کنید رنگ قهوه ای رنگ جالبی برای دکوراسیون اتاق نشیمن تان نباشد، اما به این پیشنهاد ما فکر کنید، یکی از دیوارهای اتاق نشیمن را با رنگ قهوه ای رنگ کنید. برای مبلمان از رنگ هایی مانند سبز یا ترکیب سفید و سبز استفاده کنید.

بیشتر بدانید : در دکوراسیون داخلی چه رنگ هایی را با رنگ قهوه ای می توانیم ست کنیم؟

دکوراسیون اتاق نشیمن با رنگ نارنجی

دکوراسیون اتاق نشیمن با رنگ نارنجی

رنگ نارنجی یکی از بهترین و شادترین رنگ ها برای دکوراسیون اتاق نشیمن است. برای استفاده از این رنگ باید از تم روشن آن استفاده کنید. بهترین رنگ برای ترکیب کردن با رنگ نارنجی، رنگ های سفید و آبی روشن است.

 

دکوراسیون اتاق نشیمن با رنگ سبز نعنایی

دکوراسیون اتاق نشیمن با رنگ سبز نعنایی

رنگ سبز نعنانی یک رنگ آرامش بخش برای دکوراسیون اتاق نشیمن است. این رنگ را می توانید با رنگ هایی مانند قهوه ای، صورتی و سفید ست کنید. یکی از مشخصه های اصلی این رنگ خاصیت ست شدن آن با بیشتر رنگ ها است.

 

دکوراسیون اتاق نشیمن با رنگ سورمه ای

دکوراسیون اتاق نشیمن با رنگ سورمه ای

رنگ سورمه ای یکی از رنگ هایی است که برای اتاق نشیمن های سلطنتی و اصطلاحا لوکس استفاده می شود. بهتر است اگر از رنگ سورمه ای برای دیوار اتاق نشیمن تان استفاده می کنید آن را با کف پوش قهوه ای ست کنید.

 

دکوراسیون اتاق نشیمن با رنگ گلبهی

دکوراسیون اتاق نشیمن با رنگ گلبهی

رنگ گلبهی یکی از رنگ های شاد و انرژی بخش برای دکوراسیون اتاق نشیمن است. این رنگ را با رنگ قهوه ای، نارنجی و سفید ست کنید.

 

بیشتر بدانید : چیدمان نشیمن، 6 اصل دکوراسیون برای چیدن اتاق نشیمن

 

تهیه و ترجمه : گروه سبک زندگی سیمرغ
seemorgh.com/lifestyle
اختصاصی سیمرغ