شلوار جین را با چگونه با کفش های بهاری ست کنیم؟
ست کردن کفش و شلوار جین نیز درجه اهمیت بالایی دارد. در این جا راهنمایی هایی در این زمینه به شما خواهیم کرد. کدام یک از مدل کفش های زیر را دارید؟

کفش هایی که می توانید با جین بپوشید

شلوار جین یکی از لباس های همیشه مد است. اما همیشه داشتن یک ظاهر یکنواخت  کمی کسل کننده و تکراری می شود. آیا می دانستید که با پوشیدن کفش های مختلف می توانید همیشه ظاهر خوب و متفاوتی داشته باشید. اما نکته مهمی که باید بدانید این است که چه کفشی را با چه شلواری ست کنید.

به همان اندازه که ترکیب رنگ ها در لباس مهم است ست کردن کفش و شلوار جین نیز درجه اهمیت بالایی دارد. باید بدانید که چه شلواری را با چه کفشی باید پوشید. در این جا راهنمایی هایی در این زمینه به شما خواهیم کرد. کدام یک از مدل کفش های زیر را دارید؟

اسنیکرز
کفش پاشنه تخت
کفش پاشنه دار
کفش های دو

شاید همه این کفش ها را داشته باشید اما مهم نحوه درست پوشیدن آن ها با شلوارهای مناسب است که در این جا راهنمایی هایی به شما خواهیم کرد.


بیشتر بدانید : ست کردن لباس : هر مدل شلوار جین را با چه کفشی ست کنیم؟

ست کردن شلوار جین با اسنیکرز
ست کردن شلوار جین با اسنیکرز

شاید همه دوست نداشته باشند که با شلوار جین بوت بپوشند. بنابراین آن ها می توانند به جای بوت اسنیکرز بپوشند که در این جا کمک هایی به شما خواهیم کرد. شلوار جین مشکی همراه با کت راه راه و یک تاپ سفید از زیر آن بپوشید تا یک ظاهر شیک و جذاب پیدا کنید.

ست کردن شلوار جین با اسنیکرز ورزشی
ست کردن شلوار جین با اسنیکرز ورزشی

این ظاهر در سال های ۸۰ و ۹۰ رایج بوده که اخیرا باز هم به دنیای مد بازگشته است. برای پوشیدن شلوار جین با اسنیکرز ورزشی تا کردن پایین شلوار تا مچ پا را فراموش نکنید.


ست کردن شلوار جین با اسنیکرز ساق دار
ست کردن شلوار جین با اسنیکرز ساق دار

با اسنیکرزهای ساق دار باید شلوار جین اسکینی بپوشید. لوازم جانبی تا حد ممکن ساده و کوچک باشند.


ست کردن شلوار جین با کفش های تخت
ست کردن شلوار جین با کفش های تخت

شاید نظرتان این باشد که جین با کفش تخت کمی سن را بالا نشان می دهد اما با رعایت بعضی نکات نظرتان عوض می شود. به عنوان مثال همراه با جین و کفش های تخت کت طرح دار بپوشید و یا کیف یزرگ رنگی دست بگیرید.

ست کردن شلوار جین با صندل
ست کردن شلوار جین با صندل

برای پوشیدن شلوار جین با صندل یک لباس ساده بپوشید و کیف دستی دست بگیرید. شلوار جین اسکینی با صندل مناسب است. اگر پایین شلوار را تا مچ پا تا بزنید ظاهری زیباتر خواهید داشت.

ست کردن شلوار جین با کفش های پاشنه دار
ست کردن شلوار جین با کفش های پاشنه دار

همه هنرمندان از هالیوود تا بالیوود شلوار جین با کفش پاشنه بلند می پوشند. به همین دلیل نکاتی در رابطه با نحوه پوشیدن جین با کفش پاشنه بلند خواهیم گفت.


ست کردن شلوار جین با کفش پاشنه بلند بنددار
ست کردن شلوار جین با کفش پاشنه بلند بنددار

با پوشیدن لباس های رنگی، کفش پاشنه بلند بند دار و شلوار جین ظاهر جذابی برای خودتان بسازید. فراموش نکنید که جین اسکینی بهترین نوع است.


ست کردن جین با کفش پاشنه بلند لژدار
جین با کفش پاشنه بلند لژدار

جین و کفش لژدار که خیلی قبل ترها رایج بود دوباره به دنیای مد بازگشته. این تیپ تابستانی را با لباس سفید تکمیل کنید.بیشتر بدانید : اصول شیک پوشی با شلوار جین که هر خانمی باید بداند!!

بیشتر بدانید : 7 نکته مهم در پوشیدن شلوار جین که نمی دانستید

بیشتر بدانید : ست کردن شلوار جین به سبک جنیفر لوپز Jennifer Lopez برای پاییز 2020گردآوری : گروه سبک زندگی سیمرغ
Seemorgh.com/lifestyle
منبع : bedunim.ir