ست کردن لباس با 5 رنگ پاییزی به سبک زنان شیک پوش
ست کردن لباس به رنگ های مناسب همان فصل یکی از رموز اصلی شیک پوشی است. در این مقاله به شما 5 رنگ پرطرفدار لباس پاییزی را معرفی می کنیم.

5 رنگ پرطرفدار برای ست کردن لباس پاییزی

ست کردن لباس به رنگ سبز پر  رنگ برای پاییز
Hunter-Green.jpg

رنگ سبز یکی از رنگ هایی است که برای همه فصول مناسب است. برای فصل پاییز می توانید از رنگ سبز پررنگ استفاده کنید. نیازی نیست همه لباس های تان به این رنگ باشد، می توانید یکی از اکسسوری ها یا یک تکه از لباس های تان به این رنگ باشد. رنگ سبز پر رنگ را می توانید با رنگ مشکی، قهوه ای، سورمه ای و طوسی ست کنید.

بیشتر بدانید : پاییز امسال چه رنگ هایی بپوشیم؟ معرفی رنگ‌ های ترند پاییز 2020


ست کردن لباس به رنگ زرشکی برای پاییز
ست کردن لباس به رنگ زرشکی برای پاییز 2017

این رنگ همان رنگ زرشکی یا آلبلویی تیره است. از این رنگ می توانید به عنوان رنگ خنثی در کمد لباس های تان استفاده کنید. رنگ زرشکی را می توانید با رنگ طوسی روشن، زغالی، مشکی و سورمه ای ست کنید.

ست کردن لباس به رنگ نارنجی تیره برای پاییز
ست کردن لباس به رنگ نارنجی تیره برای پاییز 2017

رنگ نارنجی  تیره یکی از رنگ های کلاسیکی است که برای فصل پاییز بسیار مناسب است. این رنگ با توجه به تم رنگی که دارد مناسب برای هر رنگ پوستی است. این رنگ را می توانید با خردلی، قهوه ای سوخته، کرم و شکلاتی ست کنید.

ست کردن لباس به رنگ مشکی برای پاییز
ست کردن لباس به رنگ مشکی برای پاییز 2017

مشکی هم جزو رنگ هایی است که برای همه فصول و همه نوع مجالس مناسب است. برای استفاده از رنگ مشکی در پاییز می توانید یک کت چرم مشکی، یا یک شلوار مشکی انتخاب کنید. رنگ مشکی را می توانید با رنگ قرمز پر رنگ و سفید ست کنید.

ست کردن لباس به رنگ قرمز پر رنگ برای پاییز
ست کردن لباس به رنگ قرمز پر رنگ برای پاییز 2017

قرمز یکی از رنگ های شادی است که برای روزهای کوتاه و گاهی غمناک پاییز بسیار مناسب است. می توانید رنگ قرمز را با مشکی یا آبی تیره ست کنید.بیشتر بدانید : با 5 اصطلاحات رایج و معروف لباس های پاییزی آشنا شوید

بیشتر بدانید : ست کردن لباس برای پاییز 2021، 8 پالت رنگی جذاب و دوست داشتنی


تهیه و ترجمه : گروه سبک زندگی سیمرغ
seemorgh.com/lifestyle
اختصاصی سیمرغ