انتخاب در لباس می تواند شما را پیرتر و جوان تر از انچه هستید نشان دهد. در این مقاله قصد داریم به شما لباس هایی را معرفی کنیم که می تواند شما را 10 سال پیرتر از سن واقعی تان نشان دهد.

لباس هایی که شما را پیرتر نشان می دهد

سبک لباس پوشیدن هم به اندازه آرایش در ظاهر شما مهم است. لباسی که در ۱۸ سالگی علاقه زیادی به آن داشتید اکنون دیگر مناسب شما نیست چون پوشیدن آن فقط سنتان را بیشتر نشان می دهد. مواردی که در زیر به آن ها اشاره شده است را از کمد دور بریزید و یا حداقل کمتر استفاده کنید تا ظاهری جوان تر و زیباتر داشته باشید.
 

ساپورت توری و طرحدار

ساپورت توری و طرحدار

ساپورت های طرح دار فقط برای نمایش مدلینگ ها در عکس ها زیباست. استفاده روزانه از آن ها نه تنها زیبایی ندارد بلکه سنتان را بیشتر می کند. پس بهتر است فقط از ساپورت های ساده یا نازک استفاده کنید.
 

آستین خفاشی

آستین خفاشی

آستین خفاشی فقط برای اندام های لاغر مناسب هستند. اگر اندام لاغر ندارید این مدل لباس ها شما را چاق تر نشان می دهد.

پیراهن کیسه ای

پیراهن کیسه ای

لباس های حالت کیسه ای تعادل فرم بدن را به هم می ریزد. برجستگی های بدن را نشان نمی دهد و باعث می شود سن بیشتر نشان داده شود. بنابراین بهتر است از لباس های تنگ استفاده کنید تا اندام زیباتر نشان داده شود.
 

پارچه های خشک

پارچه های خشک

پوشیدن لباس از جنس پارچه خشک با شلوار از جنس پارچه نرم بدترین انتخاب است. در کل ست کردن لباس های خشک کار سختی است پس بهتر است در لباس های روزانه خودتان از آن ها استفاده نکنید.
 

رنگ های طیف زمینی

رنگ های طیف زمینی

رنگ های خاکستری، سبز، زیتونی، سبز تیره، پسته ای و قهوه ای مناسب هر کسی نیست. این رنگ ها چهره شما را پیرتر نشان می دهد.
 

طرح هایی که شبیه پارچه پرده یا مبل هستند

طرح هایی که شبیه پارچه پرده یا مبل هستند

خیلی ها به سختی می توانند از مدهای گذشته دست بردارند و با پوشیدن کت طرح دار پشمی یا فاستونی ظاهری قدیمی برای خودشان می سازند. بنابراین بهتر است از لباس های ساده و کلاسیک بدون طرح بیشتر استفاده کنید.
 

کلاه های حجیم بیش از حد گرم

کلاه های حجیم بیش از حد گرم

حتما لازم نیست بین زیبایی و آرامش یکی را انتخاب کنید. می توانید هر دو را کنار هم داشته باشید. بنابراین از کلاه های ساده و بدون طرح استفاده کنید.
 

گردنبندهای مرواریدی و سنگ درشت

گردنبندهای مرواریدی و سنگ درشت

مروارید از جواهرات کلاسیکی است که کمتر کسی می داند چگونه باید از آن ها استفاده کند. مهم ترین نکته ای که باید رعایت کرد این است که مروارید درشت هرگز استفاده نکنید. به علاوه گردنبند درشتی که چند زنجیر بلند دارد هم ظاهر خوبی به شما نمی دهد. به خصوص اگر آن ها را همراه با ژاکت جین استفاده کنید.
 

لباس هایی که از تزئینات زیادی در آن استفاده شده است

لباس هایی که از تزئینات زیادی در آن استفاده شده است

لباس هایی که بند و دکمه و جیب زیاد دارند خیلی سال پیش مد بودند. امروزه این لباس ها نه تنها زیبایی ندارند بلکه سن را بیشتر از آن چیزی که هست نشان می دهند.

گردآوری : گروه سبک زندگی سیمرغ
seemorgh.com/lifestyle
منبع : bedunim.ir

 
 
 

پربیننده های این بخش

 
X