کت و شلوار بازیکنان تیم ملی ایران و چند اشتباه ساده!
 بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران، امسال برای رفتن به جام جهانی روسیه با کت و شلوارهایی از برند هاکوپیان حاضر شدند. در این مقاله نگاهی به پوشش این فوتبالیست های ملی داریم.

چند اشتباه در ست کردن کت و شلوار بازیکنان تیم ملی ایران

انتشار عکس هایی از بازیکنان تیم ملی فوتبال کشورمان با لباس رسمی برای حضور در جام جهانی 2018 از پربازدیدترین عکس های چند روز اخیر در سایت ها و شبکه های اجتماعی بوده است. شاید جالب ترین واکنش به این کت و شلوارها را صفحه ورزشی روزنامه «دیلی میل» داشت که در خبری کوتاه به همراه انتشار عکس اصلی بازیکنان تیم ملی کشورمان نوشت: «پرواز به مسکو به عنوان اولین تیم با 23 شیک پوش». این روزنامه در ادامه نوشته که عکس های بازیکنان خوش تیپ ایرانی در توئیتر خیلی ها را به تیم ملی ایران علاقه مند کرده است و همه منتظر شروع بازی های جام جهانی و رقابت ایران با غول هایی به نام اسپانیا و پرتغال هستند.
با این حال یکی از این عکس ها را به صورت اتفاقی انتخاب کرده ایم تا چند نکته جالب را درباره نحوه کت و شلوار پوشیدن بازیکنان تیم ملی کشورمان که در این عکس مشاهده می شود با یکدیگر بررسی کنیم.
همان طور که می دانید، قوانینی در لباس پوشیدن است که به شما کمک می کند تا همیشه ظاهری پسندیده داشته باشید. به بهانه این عکس، به چند مورد از این قوانین اشاره خواهیم کرد تا متوجه اشتباهات چهار نفر اصلی این عکس در نوع پوشش یعنی «علیرضا بیرانوند»، «مرتضی پورعلی گنجی»، «سردار آزمون» و «رامین رضائیان» بشوید؛ بازیکنانی که به احتمال زیاد در ترکیب فیکس تیم ملی کشورمان حضور خواهند داشت.
 
    

بیشتر بدانید : بهترین مدل کت و شلوار در گلدن گلوب Golden Globes 2019

کت و شلوار بازیکنان تیم ملی ایران 97

کت و شلوار بازیکنان تیم ملی ایران 97

دکمه های کت

همان طور که در تصویر هم می بینید، دکمه میانی کت یا ژاکت همیشه باید بسته باشد. دکمه بالایی بسته به سلیقه خودتان دارد و دکمه پایینی را هرگز نباید بست. در ضمن فراموش نکنید که هنگام نشستن باید همه دکمه های کت تان را باز کنید.
 
 

لزوم بستن کمربند

اگر مردی تصمیم بگیرد که برای حضور در یک مراسم، کت و شلوار بپوشد باید بداند که بستن کمربند هم برای وی ضروری است. در ضمن و حتما باید پیراهنش را هم داخل شلوارش قرار بدهد نه مانند «بیرانوند» که پیراهنش از زیر کتش بیرون زده است.
 
 

دکمه های پیراهن

باز گذاشتن بیش از یک دکمه از بالای پیراهن با پوشیدن لباس رسمی، منافات دارد. کار اشتباهی که «رضائیان» در این تصویر انجام داده و بهتر بود مانند «پورعلی گنجی» فقط یک دکمه از بالای پیراهنش را باز می گذاشت تا زیباتر و چشم نوازتر شود.
 

ست کردن رنگ کفش و کمربند

همرنگ بودن کمربند و کفش هم از نیازهای خوش تیپ به نظر آمدن است. بنابراین پوشیدن کمربند مشکی با کفش قهوه ای یا برعکس، کج سلیقگی محسوب می شود و به زیبایی ظاهری آسیب می رساند. ظاهرا و خوشبختانه این مورد را همه بازیکنان مورد توجه قرار داده اند!
 

کوتاه نبودن جوراب

نکته کلی دیگری که باید در پوشیدن لباس های رسمی به آن توجه داشت، این است که جوراب باید به قدری بلند باشد که هنگام نشستن برهنگی پا مشخص نشود.


بیشتر بدانید : بهترین مدل کت و شلوار در جوایز امی 2021 Emmy

بیشتر بدانید : مدل کت و شلوار بازیگران مرد ایرانی در جشن حافظ 99

اگر می خواهید بیشتر بدانید : کت و شلوار

اگر می خواهید بیشتر بدانید : کت و شلوار تان را با این تکنیک انتخاب کنید تا شیک پوش شوید!!

اگر می خواهید بیشتر بدانید : کت و شلوار های برتر در اسکار 2017، از جاستین تیمبرلیک تا جکی چان

اگر می خواهید بیشتر بدانید : گلدن گلوب 2018:مدل کت و شلوار، ریکی مارتین تا جاستین تیمبرلیکگردآوری : گروه سبک زندگی سیمرغ
seemorgh.com/lifestyle
منبع : khorasannews.com