4 قانون شیک پوشی مخصوص آقایان خوش پوش
 قوانین زیادی برای شیک‌ پوشی مردان مطرح می‌ شوند. اگر دوست دارید در جلسات کاری،  ملاقات ها و دورهمی ها ، مردی آراسته  باشید، این چند قانون را به‌خاطر بسپارید

4 قانون شیک‌ پوشی که هر مردی باید بداند

قوانین زیادی برای شیک‌ پوشی مردان مطرح می‌ شوند. بیشتر این قوانین، صرفا روی تجربه‌های شخصی بیان می‌ شوند و ممکن است از فردی به فرد دیگر، متفاوت باشند اما بعضی قوانین، بارها امتحان شده‌ و تاثیر خود را نشان داده‌اند. اگر دوست دارید در جلسات کاری،  ملاقات ها و دورهمی ها ، مردی آراسته  باشید، این چند قانون را به‌خاطر بسپارید.

بیشتر بدانید : شیک پوشی تنها با دانستن 7 نکته ساده!!

انتخاب صحیح کت و شلوار

کت‌ و‌ شلوار یکی از شیک‌ترین لباس‌های رسمی است. برای موقعیت‌های مختلف، از دامادی رفیق گرفته تا یک جلسه‌ مهم کاری، اولین انتخاب هر مرد شیک‌پوش، کت و شلوار است. اما فقط پوشیدن کت‌و‌شلوار کافی نیست و از شما یک مرد شیک‌پوش نمی‌سازد. باید بدانید که انتخاب درست اندازه کت و شلوار، از هر چیزی مهم‌تر است. کتی که تنگ یا گشاد باشد، اصلا شیک نیست و به‌جای این که شما را جذاب‌تر کند، باعث می‌شود شلخته و بی‌ملاحظه به نظر برسید. یکی دیگر از چیزهایی که باید در نظر داشته باشید، مدل کت‌و‌شلوار است. اگر نمی‌دانید که چه مدلی برای شما مناسب است، همیشه مدل کلاسیک را انتخاب کنید یعنی کت و شلوار با رنگ تیره، دارای دو دکمه، با یک ردیف دکمه و دارای کمترین جزئیات.

ساعت مچی هماهنگ با استایل‌ های مختلف

یکی از بهترین اکسسوری‌ هایی که هر مرد شیک‌پوشی باید داشته باشد، ساعت مچی است. این روزها ساعت های مچی تنوع بسیار زیادی دارند. برای هر تیپ و استایلی،نوع خاصی ساعت مچی وجود دارد. اگر نمی‌توانید برای انواع تیپ‌ها و استایل‌ها ساعت بخرید، کافی است یک ساعت بخرید ولی مدل آن را طوری انتخاب کنید که با استایل‌های مختلف، تناسب داشته باشد. ساعت شما علاوه بر زیبایی باید کاربردی هم باشد. ساعت مچی باید دقیق اندازه‌ مچ دست شما باشد. نه خیلی گشاد که داخل دست تکان بخورد نه خیلی سفت که اصلا جابه‌جا نشود.

4 قانون شیک پوشی مخصوص آقایان خوش پوش
4 قانون شیک پوشی مخصوص آقایان خوش پوش

استفاده از رنگ‌ ها

بعضی از مردان از پوشیدن لباس‌های رنگی ترس دارند و معمولا رنگ‌های خنثی و تیره را انتخاب می‌کنند ولی با وجود این همه رنگ، دست شما برای انتخاب و داشتن یک استایل جذاب، باز است. برای انتخاب رنگ‌ها کافی است که به تناسب آن‌ها با یکدیگر توجه کنید. رنگ پوست هم روی انتخاب رنگ لباس ، تاثیرگذار است. اگر انتخاب صحیحی داشته باشید، انتخاب لبا‌س‌های رنگی اشتباه نیست و باعث نمی‌شود که ظاهر شما جلف و شلخته به نظر برسد.

اهمیت دادن به کفش

کفش یکی از بخش‌های استایل است که بهتر است ساده باشد. البته ساده بودن لزوما به‌معنای ارزان بودن نیست. سعی کنید کفش‌های ساده ولی شیک و باکیفیت بخرید. رنگ کفش، طرح و مدل و کف کفش بهتر است که ساده و تک‌رنگ باشد. کفشی که طرح‌های خاص و مدل عجیب داشته باشد معمولا خیلی زود از مد می‌افتد. اما کفش کلاسیک و ساده، هم شیک‌تر است و هم برای مدت بیشتری می‌توانید آن را بپوشید.بیشتر بدانید : 3 اصل مهم در شیک پوشی!!

بیشتر بدانید : اصول شیک پوشی تابستانی مخصوص آقایان

بیشتر بدانید : شیک پوشی زنانه با چند نکته دنیای مد!گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: tabnak.ir