از دیگر افتخارات این بازیگر كسب عنوان مورد توجه ترین زن Highest Paid Actress در لیست فوربس در سال 2012 Forbes List 2011 می باشد .

آنجلینا جولی Angelina Jolie  هنرمند و مدل آمریكایی  ( متولد 4 ژوئن 1975  ) به خاطر كارهای بشردوستانه خود برای پناهندگان معرف حضور هنر دوستان می باشد .
در كارنامه هنری وی دریافت 3 جایزه در مراسم گلدن گلوب  Golden Globe   و جایزه اسكار برای بهترین نقش مكمل زن دیده می شود .  
از دیگر افتخارات این بازیگر كسب عنوان مورد توجه ترین زن  Highest Paid Actress  در لیست فوربس در سال 2012 Forbes List 2011 می باشد .
با ایفای نقش در فیلمهایی چون دختر Girl  ، گسیخته Interrupted و جیا Gia – فیلمی بر اساس زنگی جیا كارانگی – به شهرت رسید و با بازی در اولین سریال اكشن خود با نام لارا كرافت Lara Croft  استقبال مجامع بین المللی  را برایش به ارمغان آورد.
هیچ كس منكر زیبایی  و وقار این بازیگر نیست اما زندگی وی با كشمكش های فراوانی همراه بوده است كه مهم ترین آنها ازدواج وی با براد پیت  Brad Pitt  – همسر سابق دیگر بازیگر معروف آمریكایی جنیفر آنیستون Jennifer Aniston می باشد . 

با وجود شایعات فراوان این زیبای با وقار هنوز هم در زمره قدرتمندترین بازیگران و زیباترین شخص انسان دوست برای كشورهای مختلف از نیجریه گرفته تا پاكستان  می باشد . در بازدیدهای بشر دوستانه اش از كشورهای مختلف كودكان زیادی را به فرزندی قبول كرده است كه دقیقاً مانند فرزندان خود آنها را دوست دارد . شوق او برای برقراری عدالت او را به سوی اولین تجربه كارگردانی رهنمون ساخت ( فیلمی با نام در سرزمین خون و عسل In The Land Of Blood and Honey  )

زیبایی غیر قابل انكار وی یاعث شده كه بارها بر پشت جلد مجلات گلیمزلی Glamzzle خودنمایی كند . بنابراین بدون فوت وقت مجله گلیمز لی  با چاپ عكسهایی از این زیبای با وقادر در صفحات پشت جلد خود مجموعه ای  را برایتان فراهم آورده است .


                تهیه و ترجمه : گروه سبک زندگی سیمرغ
www.seemorgh.com/lifestyle
اختصاصی سیمرغ
 
 
مطالب پیشنهادی :

چهره جدید گلشیفته فراهانی

مانتوهای بلند و رنگی برای بهار و تابستان امسال 

پوشش هایی که در فرش قرمز کن 2012 درخشیدند 

دختر زیبای جسیکا سیمسون Jessica Simpson را اینجا ببینید ! 

جنیفر لوپز در کمپین تبلیغاتی 2012 لورآل 
 

X