از دیگر افتخارات این بازیگر كسب عنوان مورد توجه ترین زن Highest Paid Actress در لیست فوربس در سال 2012 Forbes List 2011 می باشد .

آنجلینا جولی Angelina Jolie  هنرمند و مدل آمریكایی  ( متولد 4 ژوئن 1975  ) به خاطر كارهای بشردوستانه خود برای پناهندگان معرف حضور هنر دوستان می باشد .
در كارنامه هنری وی دریافت 3 جایزه در مراسم گلدن گلوب  Golden Globe   و جایزه اسكار برای بهترین نقش مكمل زن دیده می شود .  
از دیگر افتخارات این بازیگر كسب عنوان مورد توجه ترین زن  Highest Paid Actress  در لیست فوربس در سال 2012 Forbes List 2011 می باشد .
با ایفای نقش در فیلمهایی چون دختر Girl  ، گسیخته Interrupted و جیا Gia – فیلمی بر اساس زنگی جیا كارانگی – به شهرت رسید و با بازی در اولین سریال اكشن خود با نام لارا كرافت Lara Croft  استقبال مجامع بین المللی  را برایش به ارمغان آورد.
هیچ كس منكر زیبایی  و وقار این بازیگر نیست اما زندگی وی با كشمكش های فراوانی همراه بوده است كه مهم ترین آنها ازدواج وی با براد پیت  Brad Pitt  – همسر سابق دیگر بازیگر معروف آمریكایی جنیفر آنیستون Jennifer Aniston می باشد . 

با وجود شایعات فراوان این زیبای با وقار هنوز هم در زمره قدرتمندترین بازیگران و زیباترین شخص انسان دوست برای كشورهای مختلف از نیجریه گرفته تا پاكستان  می باشد . در بازدیدهای بشر دوستانه اش از كشورهای مختلف كودكان زیادی را به فرزندی قبول كرده است كه دقیقاً مانند فرزندان خود آنها را دوست دارد . شوق او برای برقراری عدالت او را به سوی اولین تجربه كارگردانی رهنمون ساخت ( فیلمی با نام در سرزمین خون و عسل In The Land Of Blood and Honey  )

زیبایی غیر قابل انكار وی یاعث شده كه بارها بر پشت جلد مجلات گلیمزلی Glamzzle خودنمایی كند . بنابراین بدون فوت وقت مجله گلیمز لی  با چاپ عكسهایی از این زیبای با وقادر در صفحات پشت جلد خود مجموعه ای  را برایتان فراهم آورده است .


                تهیه و ترجمه : گروه سبک زندگی سیمرغ
www.seemorgh.com/lifestyle
اختصاصی سیمرغ
 
 
مطالب پیشنهادی :

چهره جدید گلشیفته فراهانی

مانتوهای بلند و رنگی برای بهار و تابستان امسال 

پوشش هایی که در فرش قرمز کن 2012 درخشیدند 

دختر زیبای جسیکا سیمسون Jessica Simpson را اینجا ببینید ! 

جنیفر لوپز در کمپین تبلیغاتی 2012 لورآل 
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
پربیننده ترین مطالب سبک زندگی
رژیم لاغری جنرال موتورز 2017، در یک هفته 8 کیلو وزن کم کنید!! رژیم لاغری جنرال موتورز 2017، در یک هفته 8 کیلو وزن کم کنید!!

اگر دنبال روش سریع برای کاهش وزن هستید حتما بخوانید. رژیم لاغری جنرال موتورز یا رژیم لاغری جی ام، رژیم لاغری ای است که یک هفته ای 8 کیلو وزن تان را کم می کند

 
X