سیمرغسیمرغ
lifestyle-top-1
تازه های مد و ستاره ها

مدل كفش مورد علاقه كیت برای تماشای بازیهای المپیك كفشهای عاج بلند یكسره می باشد . این كفشهای عاجدار از جنس چوب پنبه و كتان بی درنگ قابلیت تابستانی بودن را به همه لباسهایش اضافه می كند .
 
 
در المپیك دوشس كمبریج Duchess of Cambridge به ما نشان می دهد كه ورزش و مد منحصر به فرد خاصی و اختصاصی نیستند . 

كت بلیزر ، شلوار ، كفش و كیف دستی آبی رنگ كیت می توانست از رنگ تیره تری انتخاب گردد اما پیراهن راه راه وی باعث هماهنگ تر شدن آنها با هم می گردد . چتر یكی از ناخواسته ترین لوازم  جانبی وی می باشد . عكس ذیل دوشس را در روز چهارم برگزاری بازیها در لندن نشان می دهد  كه در حال رفتن به سمت جایگاهش برای تماشای  مسابقات پرش با اسب می باشد .

 


این پیراهن، فوق العاده برازنده كیت می باشد . همه چیز این پیراهن من جمله طرح ، برش و تزیین آن كه یك كمربند سفید می باشد  فوق العاده است . هم چنین باید این موضوع را هم خاطر نشان ساخت كه قیمت این پیراهن كه تنها 60 دلار می باشد .

 
 

در روز 26 ژوئن بلوز و شلوار آبی روشنی كه كیت به هنگام تماشای قسمتی از مراسم انتقال مشعل المپیك بر تن كرده بود كاملا مطابق با مد تابستان امسال بود . زیپ  تعبیه شده در پشت ، لباس ساده اما شیك وی را بطور زیبایی تزیین كرده است .  

 


كیت گرایش مد تابستانی به رنگهای نئون را  جاودانی و همیشگی كرده است .  ست كردن پیراهن آبی روشن  كه در روز دوم آگوست در ویمبلدون پوشیده بود با كت بلیزر آبی تیره  كلاسیكش او را همیشه جوان كرده است . 

 


با وجود اینكه لباسی كه كیت در روز 30 جولای در مسابقه پرش با اسب بر تن كرده بود بسیار ساده بود اما آنچه موجب خوب جلوه دادن آن می گردد تناسب و برازندگی كامل شلوار و كت بلیزر كیت می باشد . 

 


مدل كفش مورد علاقه كیت برای تماشای بازیهای المپیك كفشهای عاج بلند یكسره می باشد . این كفشهای عاجدار از جنس چوب پنبه و كتان بی درنگ  قابلیت تابستانی بودن را  به همه لباسهایش اضافه می كند .   

 


ما كنتراست كت ورزشی بسیار بزرگ كیت با شلوار جین بسیار تنگش را دوست داریم . در روز 6 آگوست همان طور كه در پارك ملی المپیك در حال قدم زدن می باشد كفشهای تنیس قرمز روشنی كه پوشیده است كاملا ً متناسب با لباسش می باشد . 

 


لباس اصلی كییت در المپیك یك كت بلیزر است كه با  شلوار جین و بلوز سفید  ست شده است . در روز 3 آگوست در حین بازدیدشان از خانه ملی المپیك بریتانیای كبیر با پوشیدن یك كت بلیزر قرمز بر روی یك تاپ مشكی خال خالی با انفجاری از رنگ مجموعه لباسهای جذابش را با هم تركیب كرده است .  

 


آنچه كه پیراهن بنفش رنگ كیت را متمایز می كند لوازم تزیینی وی می باشد . در مراسم المپیك این پیراهن زیبایش را با یك جفت گوشواره الماس و یك كیف سفید ساده ست كرده است . 

 


 با انتخاب این پیراهن بلیزر آبی روشن  تلفیق لباسهای عصر گاهی با لباسهایی  مختص قرار های مهم كاری را آسان می نمایید . این لباس برای ملاقات با سران دولت در یك مراسم رسمی در كاخ باكینگهام  قبل از جشن افتتاحیه المپیك در 27 جولای بسیار مناسب و فوق العاده است . 

 


این كت آبی تیره با مایه هایی از رنگ قرمز مثال خوبی از تلفیق توامان مد و راحتی در یك لباس می باشد . كیت این كت را برای یك مسابقه هاكی در روز 3 آگوست پوشیده بود . 

 


در سراسر مسابقات المپیك كیت میدلتون كاملا ً آراسته و زیبا ظاهر شده است . با تیپهایی كه زد ثابت كرد كه تماشای یك مسابقه ورزشی به معنای پوشیدن یك پیراهن تریكو و كلاه ورزشی نیست . 


بیشتر بدانید : 6 مدل کت و شلوار برتر کیت میدلتون در دنیای مد

تهیه و ترجمه : گروه سبک زندگی سیمرغ

seemorgh.com/lifestyle
اختصاصی سیمرغ


  
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
lifestyle-left-2
 lifestyle-left-3
پربیننده ترین مطالب سبک زندگی
یک راه ساده برای لاغر کردن شکمیک راه ساده برای لاغر کردن شکم

می توانید شکم خود را به راحتی آب کنید : راهنمای ۴ قسمتی ما برای خوردن، آشامیدن، و ورزش کردن شما را در هر زمان آماده پوشیدن لباس دلخواهتان می کند

 
X