سیمرغسیمرغ
lifestyle-top-1
تازه های مد و ستاره ها

این جواهرات بی نظیر عموما" ساخت کمپانی معروف " کارتیر" فرانسه است.
در یک نمایشگاه جواهرات که در پاریس افتتاح شده است  جواهرات نایاب و کمیابی که توسط ستارگان هالیوودی و زنان سلطنتی کشورهای مختلف مورد استفاده قرار میگرفتند به نمایش در خواهد آمد. این جواهرات بی نظیر عموما" ساخت کمپانی معروف " کارتیر" فرانسه است.


در میان این جواهرات زیبا و خیره کننده میتوان به حلقه 10.47 قیراطی الماس نشان " گریس کلی" هنرپیشه زیباروی هالیوودی که بعدها به پرنسس موناکو تبدیل شد اشاره کرد.


سنجاق سینه الماس نشان دوشس دونیز به شکل یک پلیکان از دیگر جواهرات مشهور این مجموعه است. او در سال 1940 این جواهر را استفاده میکرده است.


 گردنبند زیبای مروارید و ا لماس " الیزابت تیلور" که همسرش " ریچارد بورتون" به هدیه داد و متعلق به "ملکه ماری تودور" در قرن شانزدهم بوده است و همچنین دستبند بی نظیر الماس و پلاتین ساخت " کارتیر" متعلق به هنرپیشه هالیوودی " گلوریا سوانسون" ، نیم تاج زیبای طراحی شده توسط شخص "لوئیس کارتیر" در سال 1902 متعلق به طراح مد معروف " استلا مک کارتنی" و همچنین دستبندها و گردنبند هنرپیشه معروف مکزیکی " ماریا فلیکس" که به سفارش خودش توسط کمپانی " کارتیر" به شکل کرکودیل و مار طراحی و ساخته شد ، از موارد دیگری است که در این نمایشگاه بی نظیر به نمایش گذاشته خواهد شد.


گردآوری : گروه سبک زندگی سیمرغ
www.seemorgh.com/lifestyle
منبع : pardad.irمطالب پیشنهادی :
 همه چیز درباره زندگی Audrey Hepburn از زبان پسرش
بهترین لباس های هنرمندان هالیوودی در مراسم MTV Movie Awards 2014
10 کفش بهاری به پیشنهاد ستارگان هالیوودی
جدیدترین عکس های kim روی مجله Vogue
بهترین لباس های مراسم اسکار از سال 1955 تا 2001
 
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
lifestyle-left-2
 lifestyle-left-3
پربیننده ترین مطالب سبک زندگی
یک راه ساده برای لاغر کردن شکمیک راه ساده برای لاغر کردن شکم

می توانید شکم خود را به راحتی آب کنید : راهنمای ۴ قسمتی ما برای خوردن، آشامیدن، و ورزش کردن شما را در هر زمان آماده پوشیدن لباس دلخواهتان می کند

 
X