او در سال هایی که در دانشگاه های ایران درس می خواند شروع به طراحی لباس و جواهرات کرد و برندی با نام تجاری Maral Yazarloo بنیانگذاری کرد.

مارال مزارلو Maral Yazarloo در 18 نوامبر 1981 در شمال ایران متولد شد. دوران کودکی اش را در شمال ایران در شهر کوچکی به نام کلارآباد گذراند. او در دوران نوجوانی در رشته های مختلفی از جمله شنا، یوگا، والیبال، کاراته و نقاشی فعالیت می کرد. او در سال 2004 برای تحصیل در رشته دکترای بازرگانی به هند نقل مکان کرد.
 
او در سال هایی که در دانشگاه های ایران درس می خواند شروع به طراحی لباس و جواهرات کرد و برندی با نام تجاری Maral Yazarloo بنیانگذاری کرد.
در سال 2013 در پاریس،رم و هند و در سال 2014 د دبی Fashion شوهایی برگزار کرد.

مجموعه طرح‌های بهار تابستان 2015، طراح مُد ایرانی ، مارال در مراسم Fashion Forward
مارال اعتقاد دارد که "زندگی در رنگ‎ها جریان دارد" و به همین دلیل وی بسیار ماهرانه از رنگ‎ها و سایه‌هایشان استفاده می‎کند و اثر متقابلشان بر یکدیگر، او را شگفت زده کرده است. این موضوع به طور فراوان در لباس‎هایش که سرشار از رنگ‌ هستند، کاملا آشکار است. استفاده‌ی موثر از رنگ خنثی سفید به عنوان اساس کار، اجازه می‌دهد تا رنگ‎های باشکوه، خود را به خوبی نشان بدهند و باعث ایجاد امضایی خاص در کارهای مارال شوند.
ریشه‎های پارسی بودن وی نیز در کارهایش به دلیل ترکیب طرح‎های سنتی و سلطنتی با اشارات معاصر، کاملا دیده می‎شود. طرح‌هایش با اینکه مدرن هستند اما در عین حال اشاره‌ای هم به شکوه سنت‎های پارسی دارند. لباس‌ها از حریر درخشنده و سایه‎های گیرنده ساخته شده‌اند. کار ظریف دست هر اثر را مسحورکننده می‎کند.
مارال در 4 اکتبر در دبی این fashion را اجرا کرده بود.
در ادامه لباسهای این شو را گردآوری کرده ایم.

مجموعه طرحهای بهار و تابستان 2015 مارال مزارلو، طراح مد ایرانی مجموعه طرحهای بهار و تابستان 2015 مارال مزارلو، طراح مد ایرانی مجموعه طرحهای بهار و تابستان 2015 مارال مزارلو، طراح مد ایرانی مجموعه طرحهای بهار و تابستان 2015 مارال مزارلو، طراح مد ایرانی مجموعه طرحهای بهار و تابستان 2015 مارال مزارلو، طراح مد ایرانی مجموعه طرحهای بهار و تابستان 2015 مارال مزارلو، طراح مد ایرانی مجموعه طرحهای بهار و تابستان 2015 مارال مزارلو، طراح مد ایرانی مجموعه طرحهای بهار و تابستان 2015 مارال مزارلو، طراح مد ایرانی مجموعه طرحهای بهار و تابستان 2015 مارال مزارلو، طراح مد ایرانی مجموعه طرحهای بهار و تابستان 2015 مارال مزارلو، طراح مد ایرانی مجموعه طرحهای بهار و تابستان 2015 مارال مزارلو، طراح مد ایرانی مجموعه طرحهای بهار و تابستان 2015 مارال مزارلو، طراح مد ایرانی مجموعه طرحهای بهار و تابستان 2015 مارال مزارلو، طراح مد ایرانی 

 

 

مجموعه طرحهای بهار و تابستان 2015 مارال مزارلو، طراح مد ایرانی - قسمت اول

 

 تهیه و ترجمه : گروه سبک زندگی سیمرغ
seemorghcom/lifestyle
اختصاصی سیمرغ 

 

 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال

پربیننده های این بخش

 
X