با برند کفش جورج کلونی و 6 برند برتر کفش مردانه آشنا شوید
کفش های مردانه یکی از سخت ترین انتخاب ها برای هر مرد خوش پوشی است. در این مقاله بهترین و برترین برندهای کفش مردانه را گردآوری کرده ایم.

بهترین برندهای کفش مردانه را بشناسید

هر سفری هر قدر هم که طولانی باشد، با یک قدم آغاز می شود اما سفر شما زمانی لذت بخش خواهد بود که کفشی مناسب به پا کرده باشید. اگر به دنبال یک از بهترین برندهای لوکس کفش در جهان هستید، ما در اینجا 7 برند برتر را به شما معرفی می کنیم.

  بیشتر بدانید : 60 برند معروف و معتبر در جهان

برند شماره 1 کفش مردانه : جان لاب John Lobb

برند شماره 1 کفش مردانه : جان لاب John Lobb

شرکت « John Lobb» از اواسط قرن 19 آغاز به کار کرد. کفش های چرمی دست ساز این برند لوکس در طول قرن ها توسط افراد طبقه بالای جامعه انگلستان مورد استفاده قرار می گرفت و هنوز هم مورد توجه سیاستمداران و ستاره ها است. اگر چه این برند کفش های زنانه نیز تولید می کند اما بخش اصلی آن به تولید کفش های مردانه مربوط می شود.

 

 

برند شماره 2 کفش مردانه : برلوتی  Berluti

برند شماره 2 کفش مردانه : برلوتی  Berluti

برلوتی برند لوکسی است که فعالیت خود را از سال 1959 تا کنون در زمینه پوشاک آغاز کرده است. هنرمندان، نویسنده ها و افراد نابغه زیادی این کفش ها را به پا کرده اند. از مشتریان ثابت کفش های  برتولی می توان به جرج کلونی و رایان گاسلینگ اشاره کرد.

 

برند شماره 3 کفش مردانه : پبر کورتی  Pierre Corthay

برند شماره 3 کفش مردانه : پبر کورتی  Pierre Corthay

«Corthay» ساخت کفش های خود را از زمانی که تنها 16 سال داشت، آغاز کرد. او تا سالها بعد نیز به فعالیت خود ادامه داد تا زمانی که کفش هایش تبدیل به یکی از برترین برندهای جهان شد. طراحی کفش های این برند فرانسوی مطابق مد روز و بی نظیر است.

 

برند شماره 4 کفش مردانه : چارچ Church

برند شماره 4 کفش مردانه : چارچ Church

این برند انگلیسی، همان طور که از نام اش پیداست، از کلیسای «St. James' End» واقع در نورث‌همپتون انگلستان متولد شده است. در سال 1990 پرادا این کلیسا را خرید و آن را تبدیل به مکانی برای تولید کفش های خود کرد. طراحی این کفش ها به گونه ای است که هیچپگاه از مد نمی افتند.

 

 

 

برند شماره 5 کفش مردانه : کروکت اند جونز Crockett & Jones

برند شماره 5 کفش مردانه : کروکت اند جونز Crockett & Jones

این برند در سال 1879 توسط «Charles Jones» و «Sir James Crockett» در نورث‌همپتون انگلستان متولد شد. طراحی سنتی این کفش ها بی نظیر است. این برند در ابتدا تنها کفش های مردانه تولید می کرد اما به تدریج کفش های زنانه خود را نیز روانه بازار کرد.

 

 

 

برند شماره 6 کفش مردانه : جی ام وستون J.M. Weston

برند شماره 6 کفش مردانه : جی ام وستون J.M. Weston

این برند کار خود را از اواخر قرن 19 در لیموژ فرانسه آغاز کرد.« Édouard Blanchard» کارخانه خود را در سال 1891 و با ساخت کفش های زنانه و مردانه راه انداخت و کمی بعد توانست به کمک پسرش تولیدات خود را با روش های مدرنی که در آمریکا مورد استفاده قرار می گرفت، تطبیق دهد و تبدیل به یکی از بهترین برندهای کفش در جهان شود.

 

 

 

برند شماره 7 کفش مردانه : آبرسی Aubercy

برند شماره 7 کفش مردانه : آبرسی Aubercy

این برند زیبای فرانسوی کار خود را از سال 1935 آغاز کرد. از نظر طراحی منحصر بفرد است و می خواهد حس خاص بودن را به مشتریان خود نیز، زمانی که کفش های آن را به پا می کنند، منتقل کند. قیمت این کفش ها با  توجه به سایزشان تغییر می کند.

 

 

گردآوری : گروه سبک زندگی سیمرغ
seemorgh.com/lifestyle
منبع : زندگی ایده آل