اسکار یکی از مهم ترین مراسم در دنیای هالیوود است و به همین بهانه خاص ترین و متفاوت ترین جواهرات رنگی ای که در اسکار 2015 استفاده شده است را گردآوری کرده ایم.

 مدل های خاص جواهرات رنگی در اسکار 2015

جایزه آکادمی که آن را به‌طور غیررسمی اسکار Oscar می‌نامند، جایزه‌ای است که هر ساله توسط آکادمی علوم و هنرهای تصاویر متحرک (AMPAS) آمریکا به بهترین آثار صنعت سینما اهدا می‌شود. این مراسم یکی از شاخص‌ترین مراسم‌های اهدای جوایز در جهان است و هر ساله در بیش از ۱۰۰ کشور جهان به‌صورت زنده پخش می‌شود. جایزه اسکار یکی از نه جایزه از جوایز آکادمی است. همچنین در بخش رسانه، قدیمی‌ترین مراسم اهدای جوایز به شمار رفته و جوایزی نظیر جایزه گرمی (برای موسیقی)، جایزه امی (برای تلویزیون) و جایزه تونی (برای تئاتر) پس از آن شکل گرفتند. آکادمی علوم و هنرهای تصاویر متحرک توسط لوئیز بی. مایر مدیر استودیوی متروگلدوین مایر ایجاد شد.

اولین مراسم اسکار در روز پنجشنبه، ۱۶ مه ۱۹۲۹ در هتل روزولت در هالیوود، کالیفرنیا به افتخار فیلم‌های برجستهٔ سال ۱۹۲۷ و ۱۹۲۸ برگزار شد. هشتاد و هفتمین مراسم جایزه اسکار در ۲۲ فوریه ۲۰۱۵ در سالن دالبی در هالیوود، لس‌آنجلس انجام شد. نیل پاتریک هریس اجرای این مراسم را بر عهده داشت.

 

گوشواره اسکارلت جوهانسون Scarlett Johansson در اسکار 2015

گوشواره اسکارلت جوهانسون Scarlett Johansson در اسکار 2015

 

 

گردنبند کیت بلانشت Cate Blanchett در اسکار 2015 

گردنبند کیت بلانشت Cate Blanchett در اسکار 2015

 

  

گوشواره جوانت پالترو Gwyneth Paltrow در اسکار 2015 

گوشواره جوانت پالترو Gwyneth Paltrow در اسکار 2015

 

 

گردنبند مارگو رابی Margot Robbie در اسکار 2015 

گردنبند مارگو رابی Margot Robbie در اسکار 2015

 

 

گوشواره جنیفر هادسون Jennifer Hudson در اسکار 2015 

گوشواره جنیفر هادسون Jennifer Hudson در اسکار 2015

 

 

تهیه و تدوین : گروه سبک زندگی سیمرغ
اختصاصی سیمرغ

 

 

 
 

پربیننده های این بخش

 
X