مدل لباس باران کوثری و رخشان بنی اعتماد در جشنواره فیلم ونیز 2017
رخشان بنی اعتماد یکی از هنرمندان ایرانی بود که در جشنواره فیلم ونیز 2017 شرکت کرده بود. به همین بهانه مدل لباس او و دخترش، باران کوثری را در این مقاله برای شما گردآوری کرده ایم.

مدل لباس باران کوثری و مادرش رخشان بنی اعتماد جشنواره فیلم ونیز 2017 venice film festival

جشنواره فیلم ونیز  Mostra Internazionale d'Arte Cinematografica di Venezia قدیمی‌ترین جشنواره سینمایی دنیا و یکی از بزرگ‌ترین جشنواره‌های سینمایی جهان بشمار می‌آید. جشنواره فیلم ونیز نخستین بار در سال ۱۹۳۲ میلادی برگزار شد و در کنار جشنواره‌هایی چون کن و برلین از مهمترین رخدادهای سینمایی اروپا و جهان به شمار می‌آید. جشنواره فیلم ونیز در طول سال‌های جنگ دوم جهانی برگزار نمی‌شد و در برخی سال‌ها، بخش مسابقه آن فعال نبوده است.

جایزهٔ اصلی جشنواره ونیز، شیر طلایی نام دارد. همچنین در این جشنواره، جایزه‌ای به نام جایزهٔ انسانیت وجود دارد. این جایزه که مبلغ آن ۵۰ هزار دلار است، به سینماگران و بازیگرانی اهدا می‌شود که خود را وقف فعالیت‌های انسان‌دوستانه می‌کنند. همچنین جایزه جام روباه به بهترین بازیگران زن و مرد اهدا می‌شود. از سال ۲۰۰۲ به بعد «جایزه سان مارکو» برای بهترین فیلم بخش ضدجریان اختصاص داده شد. از طیف وسیعی برنامه‌های جداگانه از جمله نمایشگاه بین‌المللی هنر ونیز نیز تأسیس شده است. جشنواره بین‌المللی موسیقی معاصر ونیز، جشنواره بین‌المللی تئاتر ونیز، نمایشگاه بین‌المللی معماری ونیز، جشنواره بین‌المللی رقص معاصر ونیز و جشنواره بین‌المللی کودکان و نوجوانان کارناوال ونیز به صورت جداگانه زیر نظر مجموعه جشنواره‌های ونیز برگزار می‌شود.

مدل لباس باران کوثری در جشنواره فیلم ونیز 2017

مدل لباس باران کوثری در جشنواره فیلم ونیز 2017

 

مدل لباس رخشان بنی اعتماد در اختتامیه جشنواره فیلم ونیز 2017

مدل لباس رخشان بنی اعتماد در اختتامیه جشنواره فیلم ونیز 2017

 

مدل لباس رخشان بنی اعتماد در جشنواره فیلم ونیز 2017

مدل لباس رخشان بنی اعتماد در جشنواره فیلم ونیز 2017

 

گردآوری : گروه سبک زندگی سیمرغ
seemorgh.com/lifestyle
اختصاصی سیمرغ