ولادیمیر پوتین یکی از شیک پوش ترین سیاستمداران است و در تازه ترین دیدارش با بشار اسد ساعت گران قیمت اش توجه همه خبرنگاران را جلب کرد.

شبکه‌های خبری و اجتماعی آمریکا، ساعت رئیس جمهور روسیه را قیمت گذاری کردند!

شبکه خبری سی ان ان در گزارشی در مورد دیدار ولادیمیر پوتین و بشار اسد در سوچی به ساعت رئیس جمهور روسیه پرداخته و آورده است: پوتین، بشار اسد را در دریای سیاه و گوشه بالکن محل اقامتش در رزیدانس باخاروف در سوچی که اتفاقا سرزمین مورد علاقه کرملین است چنان در آغوش می‌کشد که یکی از ساعتهای لوکس پوتین از زیر پیراهن نمایان می‌شود.
سی ان ان قیمت ساعت پوتین را که از برند مشهور سوئیسی Blancpain است بیش از ده هزار دلار ارزیابی کرده است. رسانه‌های دیگر آمریکایی و فعالان شبکه‌های اجتماعی نیز با انتشار تصاویر این ساعت به حدس و گمان درباره ساعت‌های گرانقیمت رئیس جمهور روسیه ادامه می‌دهند.

ساعت مچی گران قیمت پوتین از برند Blancpain - عکس شماره 1

ساعت مچی گران قیمت پوتین از برند Blancpain - عکس شماره 1

ساعت مچی گران قیمت پوتین از برند Blancpain - عکس شماره 2

ساعت مچی گران قیمت پوتین از برند Blancpain - عکس شماره 2

پیشتر نیز برخی محصولات مورد استفاده پوتین نیز سوژه رسانه‌های جهان شده بود.
پوتین از جمله رهبران مطرح جهان است که  علاقه خاصی به استفاده از برندهای معروف پوشاک و لوازم دارد اما وی دارای تیمی حرفه‌ای است که بر نحوه پوشیدن لباس‌هایش نظارت دقیق دارند و همواره تلاش می‌کنند تا مارک البسه را حذف کنند یا به گونه‌ای از دید بینندگان و خبرنگاران محفوظ بماند تا سوژه رسانه‌ها نشود.

گردآوری : گروه سبک زندگی سیمرغ
seemorgh.com/lifestyle
منبع : isna.ir

 
نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید


 

X