استفانی فرناندز روز یکشنبه در مسابقات بین المللی که در بهاما برگزار شد، به عنوان دختر شایسته جهان انتخاب شد...
 
تصویر ، " استفانی فرناندز" را می بینید که وقتی نامش را به عنوان دختر شایسته جهان می شنود ، عکس العمل نشان می دهد.به گفته NASSUA از بهاما ، دختر شایسته ونزوئلا بهترین و زیباترین دختر در میان دخترهای شرکت کننده است.

استفانی فرناندز روز یکشنبه در مسابقات بین المللی که در بهاما برگزار شد، به عنوان دختر شایسته جهان انتخاب شد. استفانی یک لباس قرمز بلند به تن کرده بود , و آرایشی تند داشت رژ لب قرمز او با رنگ لباسش هماهنگ شده بود چشمان استفانی با آرایش دودی با رنگ پوست و موهایی او بسیار هماهنگی داشت ؛مدل موهایش مدل به صورت یک طرفه و ویو زیبایی او را دو چندان کرده بود،وی بعد از اعلام نامش به عنوان برنده این مسابقات از دختر شایسته سال گذشته " دایانا ماندز" که او هم از ونزوئلا بود تاج خود را دریافت کرد. استفانی از شادی می رقصید و تاجش نیز با نور خیره کننده ای همه را مجذوب خود کرده بود.
 
 
ونزوئولا ، کشور زیبایی که در جنوب آمریکا قرار گرفته است،‌ 6 بار موفق به کسب این عنوان شده است.در پنج دور نهایی پرسش و پاسخ این مسابقه، فرناندز گفت که معتقد است زنان می توانند بر تبیعضات نژادی و جنسی حاکم بر دنیا غلبه کنند.
 
 
او می گوید" من معتقدم که می توانم به جایگاهی که مردان می توانند برسند دست بیابم".
دیگر افرادی که به دور نهایی راه یافتند، عبارت بودند از:آدا ایمی دی لا کروز، دختر شایسته کوزوو، دراگا گانوشا، دختر شایسته استرالیا، ریچل فینچ ، دختر شایسته کاراییب، ماریا ماتوس از پرز.
در بخشی از این مسابقه تلویزیونی گروهی از خوانندگان مشهور نیز برنامه داشتند، مانند فلوریدا ، هیدی مونتاگ، دیوید گیوتا ‌و کلی روولاند.

مونتاگ در این مسابقه اولین شوی موسیقی زنده خود را به نمایش گذاشت و در این برنامه یکی از بهترین آهنگ های آلبوم اخیر خود "زبان بدن" را اجرا کرد.

طرفداران این خواننده به مدت طولانی او را تشویق می کردند و در حالیکه وی برنامه خود را اجرا می کرد او را همراهی می کردند و تا زمانیکه مجری نام 15 نفر راه یافته به دور نیمه نهایی را اعلام می کرد تشویق تماشاچیان ادامه داشت.

مونتاگ قبل از اجرای برنامه اش در مصاحبه ای می گوید:" این اولین برنامه زنده ای است که قرار است جلوی چشم هزاران نفر اجرا کنم. به همین خاطر خیلی هیجان زده ام و دوست دارم همه بدانند من از پس آن برمیایم".

میزبانان این برنامه عبارت بودند از "بیلی بوش، یکی از دست اندرکاران هالییود، و کلودیا جردن، دختر شایسته سابق از جزیره روود که در برنامه های مختلف تلویزیونی نیز به اجرای برنامه پرداخته بود. داروان این مسابقه نیز شامل "دین کین" و سوپرمدل والریا مازا می شدند.

دختر شایسته چین، وانگ جینگ یاو، بانوی زیبا و خوش مشرب، و دختر شایسته تایلند نیز ، چوتیما دیوروندی خوش عکس ترین دختر شایسته امسال لقب گرفتند.

به گفته سخنگوی این گروه ، ایستر سوان ، چند نفر از دختران این گروه از جمله دختر ترکیه ، و دختر شایسته ای از جزایر بریتانیا  به علت ضعف و کمبود آب به خانه هایشان برگشتند.
 
تهیه و ترجمه:گروه سبک زندگی سیمرغ
seemorgh.com/lifestyle 
اختصاصی سیمرغ