دختر شایسته 2020 Miss universe انتخاب شد
مسابقه Miss Universe یک مسابقه بین‌ المللی زیبایی است که هر ساله برگزار می‌ شود. 69 مین مراسم Miss Universe بود و در تاریخ 16 می 2021 برگزار شد

Miss Universe 2020 انتخاب شد

مسابقه Miss Universe یک مسابقه بین‌ المللی زیبایی است که هر ساله برگزار می‌شود.
شعار این مسابقات «زیباییِ هدفمند» است و در آزمون‌ های این مسابقه علاوه بر زیبایی ظاهری، معیارهایی هم‌ چون شخصیت، هوش، روابط اجتماعی، حضور ذهن و حاضر جوابی، توانایی‌ های و رزشی، معلومات عمومی و همچنین مهارت‌ ها و استعدادهای ویژه هر یک از شرکت‌ کنندگان توجه می‌ شود.
این مسابقه قدیمی‌ ترین جشنواره زیبایی است که هنوز برگزار می‌ شود و با شرکت بیش از ۱۴۰ کشور و پخش تلویزیونی در بیش از دویست کشور دنیا بزرگترین و پر بیننده‌ ترین آن‌ ها نیز هست.

مراسم دختر شایسته آمریکا Miss Univers 2020 یکشنبه شب 16 می 2021 در فلوریدا برگزار شد.
در این مراسم آندریا مزا Andrea Meza که اصالتا اهل کشور میانمار و دختر شایسته مکزیک بود، به عنوان Miss Univers 2020 آمریکا انتخاب شد. او مهندس نزم افزار است و در رشته مدلینگ و آرایشگری هم فعالیت دارد.

Andre Meza آندره مزا 26 ساله در رقابت با ماریو لوپز Mario Lopez بازیگر آمریکایی و اولیویا کالپو Olivia Culpo از پرو توانست رتبه نخست را به دست آورد.

چلسی کریست، پائولین وگا و دمی لی تیبو (که در سال 2017 این عنوان را به دست آورد) به عنوان تحلیل گر این مسابقه و مفسران فعالیت می کردند.
مزا Meza در شصت و نهمین مسابقه Miss Univers که در هارد راک هتل وکازینو در هالیوود در فلوریدا برگزار شد با 70 شرکت کننده رقابت کرد و توانست همه آنها را شکست دهد.

مزا در تظاهرات ضد کودتای کشورش هم شرکت کرده بود و در جریان فیلمی که از حضور او در این تظاهرات گرفته بودند گفت: مردم ما هر روز در حال مرگ و میر و تیراندازی توسط ارتش هستند، بنابراین من می خواهم از همه بخواهند در مورد میانمار صحبت کنند.

وی همچنین جایزه بهترین لباس ملی را از آن خود کرد: در آن بخش مسابقه در روز پنجشنبه ، او لباسی با طرح های منقش به سبک سنتی برمه پوشید و تابلویی را در دست داشت که می نوشت: "برای میانمار دعا کنید".

میانمار از اول فوریه ، هنگامی که ارتش رهبر غیرنظامی آنگ سان سوچی را برکنار کرد دچار آشوب و کودتا شد
طبق یک گروه نظارت محلی ، از آن زمان دست کم 796 نفر توسط نیروهای امنیتی کشته شده اند ، در حالی که نزدیک به 4000 نفر در پشت میله های زندان هستند.


بیشتر بدانید : دختر شایسته 2015 انتخاب شد

Andre Meza آندره مزا دختر شایسته Miss Universe 2020
Andre Meza آندره مزا دختر شایسته Miss Universe 2020


Andre Meza آندره مزا به عنوان دختر شایسته Miss Universe 2020 انتخاب شد
Andre Meza آندره مزا به عنوان دختر شایسته Miss Universe 2020 انتخاب شد


Andre Meza آندره برنده مراسم دختر شایسته Miss Universe 2020
Andre Meza آندره برنده مراسم دختر شایسته Miss Universe 2020


لحظه انتخاب Andre Meza آندره برنده مراسم دختر شایسته Miss Universe 2020
لحظه انتخاب Andre Meza آندره برنده مراسم دختر شایسته Miss Universe 2020


بیشتر بدانید : دختر شایسته 2021 Miss universe انتخاب شد

بیشتر بدانید : دختر شایسته آمریکا 2018 انتخاب شد

بیشتر بدانید : دختر شایسته 2017 انتخاب شد

بیشتر بدانید : دختر شایسته 2014 Miss universe انتخاب شد
تهیه و ترجمه: گروه سبک زندگی سیمرغ
seemorgh.cm/lifestyle
اختصاصی سیمرغ