lifestyle-top-1
seemorgh-All-Top-Content
تازه های مد و ستاره ها

زوج خوش قیافه و پرحاشیه هالیوود "براد پیت و آنجلینا جولی" تصمیم دارند تا خط تولیدی جواهرات ساخته شده از طلا و الماس نشان خود را به بازار عرضه کنند.

خط تولیدی جواهرات برانجلینا در حقیقت منعکس کننده عشق براد و آنجلیناست !

زوج خوش قیافه و پرحاشیه هالیوود "براد پیت و آنجلینا جولی"  تصمیم دارند تا خط تولیدی جواهرات ساخته شده از طلا و الماس نشان خود را به بازار عرضه کنند.

براد پیت و آنجلینا جولی این بار در یک پروژه مشترک همکاری خواهند کرد ، پروژه ای که شما نیز می توانید از مجموعه آن بهره مند شوید. سایت HollywoodLife.com  اعلام کرده که این زوج در حال طراحی جواهراتی هستند تا در لندن به نمایش بگذارند . این پروژه به نام "Protector" یا محافظت کننده خوانده خواهد شد.
 

این جواهرات که شامل الماس ، طلای سفید ، دستبند ، حلقه مارنشان و ... می شود در اینترنت نیز به فروش می رسد. سود حاصل از فروش این جواهرات به مصارف خیرخواهانه این زوج خواهد رسید. کودکان بازمانده از جنگ و بلایای طبیعی کسانی هستند که قرار است این بار براد و آنجلینا به یاری شان بشتابند.   
 

جوهارات انجلینا و براد پیت


 

چرا حلقه ی مار نشان؟؟؟
جواهرات برانجلینا

زمانیکه آنجلینا دخترش شیلی را باردار بود ، یکی از دوستانش حلقه ای به شکل یک مار به او هدیه داد.آنجلینا می گوید از زمانیکه آن حلقه را در دستم کردم ، حس می کنم نیروی مرموزی از من و خانواده ام محافظت می کند.  
 

اما برای براد این اولین مرتبه ای نیست که با طراحان جواهرات همکاری می کند : او در سال 2000 با طراح معروف ایتالیایی " دامیانی" همکاری می کرد. (دامیانی ، کمپانی ای است  که حلقه نامزدی افسانه ای براد پیت و جنیفر آنیستون را طراحی کرده بود . )

 


اخیرا در رسانه ها و مطبوعات کشور آمریکا شاهد شایعاتی در مورد جدایی براد پیت و آنجلینا جولی بودیم ، اما این روزها می بینیم که این زوج پرحاشیه هالیوود در کنار هم حضور یافته اند تا در کنار طراحی در دنیای جواهرات و مد به همگان نشان دهند که هنوز هم عاشق یکدیگر هستند و این شایعات کاملا بی اساس است. مجموعه آنها " محافظت کننده" نام دارد .
تولیدی جواهرات انجلینا و برد پیت
 
تهیه و ترجمه:گروه سبک زندگی سیمرغ - زینب اسحاقیان
www.seemorgh.com/lifestyle
اختصاصی سیمرغ
 
مطالب پیشنهادی:
رنگ‌ لاک ناخن در بهار امسال !
برند مشهور«Marina Rinaldi» برای اولين بار برای زنان ايرانی
خودکشی الکساندر مک کوئین طراح مد ستارگان
زندگینامه دوتزن کروس مانکن هلندی معروف کمپانی ویکتوریا سکرت(+عکس)
حراج چکمه های جواهر نشان والنتینو به صورت آنلاین!(+عکس)
 

 

 نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

lifestyle-left-2
 lifestyle-left-3
پربیننده ترین مطالب سبک زندگی
رژیم لاغری 7 روزه ای که 8 کیلو وزن تان را کم می کند
رژیم لاغری برای لاغر شدن و کاهش وزن ممکن است با مشکلاتی نظیر تحمل کردن گرسنگی و نخوردن طیف گسترده ای از مواد غذایی باشد. این بار با رژیم غذایی جنرال موتورز به راحتی و بدون تحمل گرسنگی در یک هفته 8 کیلو وزن تان را کم کنید
 
X