نیم بوت زنانه مایکل کورس برای پاییز 2020
 نیم بوت یکی از المان های شیک پوشی هر خانمو آقایی در پاییز است. به همین بهانه در این مقاله گلچینی از جدیدترین کلکسیون نیم بوت های زنانه پاییزی از برند مایکل کورس Michael Kors را گردآوری کرده ایم

تاریخچه برند مایکل کورس Michael Kors

مایکل کورس Michael Kors (متولد شده تحت نام کار اندرسون Karl Anderson در 9 آگوست سال 1959) یک طراح مد مقیم در شهر نیویورک آمریکا است که لباس‎های ورزشی برای زنان طراحی می‎کند. او رییس افتخاری و مدیر ارشد اجرایی کمپانی اش یعنی کمپانی با مسئولیت محدود مایکل کورس (KORS) می‏باشد که در رابطه با لوازم جانبی مد فعالیت می‎کند. کورس اولین طراح لباس‎های آماده برای زنان برای برند مد فرانسوی یعنی سلین (Celine) از سال 1997 تا 2003 بود.

کورس تحت نام کارل اندرسون کوچک در لانگ آیلند نیویورک متولد شد، او پسر خوآن همبرگر Joan Hamburger ، مدل سابق بود که اولین شوهر او کارل اندرسون دانشجوی کالج بود. مادر او با بیل کورس زمانی که او 5 سال داشت دوباره ازدواج کرد و نام خانوادگی او به کورس تغییر پیدا کرد. مادرش به او گفت که او می‎توانسته است یک اسم کوچک جدید نیز برای او انتخاب کند و او بعدا اسم خودش را به مایکل دیوید کورس تغییر داد. او در شهر مریک نیویورک بزرگ شد و از دبیرستان جان اف کندی در شهر بلمور Bellmore نیویورک فارغ التحصیل شد. مادر او یهودی بود و پدر او نیز نژاد سوئدی داشت. کورس با شریک خود، Lance LePere در 16 آگوست سال 2011 ازدواج کرد.

کورس از زمانی که خیلی جوان بود میل و اشتیاق فراوانی به مد داشت. مادر او تصور می‎کرد این میل پسرش به این قضیه ربط داشت که او در صنعت پوشاک یک مدل بوده است. مایکل حتی لباس عروسی مادرش را برای ازدواج دومش زمانی که 5 سال سن داشت طراحی کرده بود. به عنوان یک نوجوان، کورس شروع به طراحی لباس‎ها و فروختن آن‎ها در زیرزمین خانه اش کرد. در سال 1977، او در موسسه‎ی مد تکنولوژی در شهر نیویورک ثبت نام کرد. گرچه او بعد از تنها 9 ماه از موسسه بیرون انداخته شد و در خیابان 57 ام کاری در یک بوتیک پیدا کرد، محلی که در آن جای کوچکی به او برای فروش طراحی‎هایش اختصاص داده شده بود. کمی بعد از این زمان، داون ملو (Dawn Mello)، رییس بخش مد در فروشگاه Bergdorf او را کشف کرد. او از کورس خواست که مجموعه‎ی خود را به خریداران این فروشگاه نشان دهد و او از آن زمان مجموعه‎اش را داشته است.

در سال 1981، کورس بخشی برای فروش لباس‎های زنانه طراحی شده توسط خودش را در فروشگاه‎های Bloomingdale's، Bergdorf Goodman, Lord & Taylor, Neiman Marcus و Saks Fifth Avenue در اختیار داشت. به دنبال یک ورشکستگی در سال 1993 او مجبور شد برای مدتی خط تولید کورس را متوقف کند. او دوباره در سال 1997 توانست به روی پای خود بایستد و یک خط تولید با قیمت پایین تر راه اندازی کرد و در همان زمان اولین طراح لباس‎های آماده‎ی زنان در کمپانی مد سلین فرانسه نام گرفت. در مقامی که در سلین بر عهده داشت، کورس برای این کمپانی مد، موفقیت‎های فراوانی در زمینه‎ی لوازم جانبی مد (نظیر کیف) به همراه آورد و نظر منتقدین را به سوی آن جلب کرد. کورس در اکتبر سال 2003 سلین را ترک کرد و توجه‎اش را بر برند خودش معطوف کرد. کورس خط تولید لباس‎های مردانه را در سال 2002 راه اندازی کرد.

علاوه بر نشان دادن طراحی‎های خود توسط مدل‎هایی که لباس‎ها را بر تن می‎کنند و به مهمانان نشان می‎دهند، خطوط تولید MICHAEL Michael Kors و KORS Michael Kors در سال 2004 راه اندازی شدند. خط تولید MICHAEL شامل کیف‎های دستی و کفش‎های زنان و همچنین لباس‎های حاضری زنان می‎شود. خط تولید KORS در رابطه با شلوار‎های جین و صندل است. در حال حاضر کورس مجموعه‎ای کاملی از بوتیک‎ها در شهر‎های نیویورک، بورلی هیلز، پالم بیچ، منهاست و شیکاگو دارد. سال 2011، سیزدهمین سالی بود که کورس در این زمینه فعالیت داشته است.

در میان افراد مشهوری که طراحی‎های او را بر تن کرده‎اند افرادی نظیر جنیفر لوپز، راش مک آدامز، الیسا، هایدی کلوم و کاترین زتا جونز دیده می‎شود. میشل اوباما لباس بی آستین سیاه طراحی شده توسط او را در اولین نمایش خود به عنوان بانوی اول آمریکا بر تن کرد.

بیشتر بدانید : با تاریخچه برند مایکل کورس آشنا شوید

 جدیدترین کلکسیون نیم بوت زنانه پاییزی از برند مایکل کورس Michael Kors

 نیم بوت یکی از المان های شیک پوشی هر خانم و آقایی در پاییز است. به همین بهانه در این مقاله گلچینی از جدیدترین کلکسیون نیم بوت های زنانه پاییزی از برند مایکل کورس Michael Kors را گردآوری کرده ایم

نیم بوت پاییزه مایکل کورس Michael Kors
نیم بوت پاییزه مایکل کورس Michael Kors,نیم بوت زنانه مایکل کورس برای پاییز 2020

نیم بوت زنانه پاییزی مایکل کورس Michael Kors
نیم بوت زنانه پاییزی مایکل کورس Michael Kors,نیم بوت زنانه مایکل کورس برای پاییز 2020

نیم بوت پاییزی پاشنه بلند مایکل کورس Michael Kors
نیم بوت پاییزی پاشنه بلند مایکل کورس Michael Kors,نیم بوت زنانه مایکل کورس برای پاییز 2020

کفش زنانه پاییزی اسپرت مایکل کورس Michael Kors
کفش زنانه پاییزی اسپرت مایکل کورس Michael Kors,نیم بوت زنانه مایکل کورس برای پاییز 2020

کفش زنانه پاییزه اسپرت مایکل کورس Michael Kors
کفش زنانه پاییزه اسپرت مایکل کورس Michael Kors,نیم بوت زنانه مایکل کورس برای پاییز 2020

نیم بوت پاییزی اسپرت مایکل کورس Michael Kors
نیم بوت پاییزی اسپرت مایکل کورس Michael Kors,نیم بوت زنانه مایکل کورس برای پاییز 2020

نیم بوت زنانه اسپرت مایکل کورس Michael Kors برای پاییز 2020
نیم بوت زنانه اسپرت مایکل کورس Michael Kors برای پاییز 2020,نیم بوت زنانه مایکل کورس برای پاییز 2020

نیم بوت پاییزه گلدار مایکل کورس Michael Kors
نیم بوت پاییزه گلدار مایکل کورس Michael Kors,نیم بوت زنانه مایکل کورس برای پاییز 2020

نیم بوت پاییزه اسپرت سفید مایکل کورس Michael Kors
نیم بوت پاییزه اسپرت سفید مایکل کورس Michael Kors,نیم بوت زنانه مایکل کورس برای پاییز 2020بیشتر بدانید : نیم بوت زنانه، جدیدترین کلکسیون هرمس برای پاییز 2018

بیشتر بدانید : نیم بوت مردانه، مردان شیک پوش در زمستان چه نکته هایی را رعایت می کنند؟

بیشتر بدانید : نیم بوت زنانه برند اچ اند ام برای پاییز 2017

بیشتر بدانید : نیم بوت پاییزی به پیشنهاد مجله مد بازار،برای خانمهای شیک پوشتهیه و ترجمه: گروه سبک زندگی سیمرغ
seemorgh.com/lifestyle
اختصاصی سیمرغ