lifestyle-top-1
تازه های سفره آرایی

تابستان گرم ترین فصل سال و فصلی است که در آن نوشیدنی های خنک بسیار استفاده می شود. در این مقاله 6 مدل جالب برای تزیین یخ و میوه برای تابستان به شما معرفی می کنیم.

مدلهای تزیین یخ و میوه برای تابستان

 

شکلات طعم دار خانگی خنک برای روزهای گرم تابستان

شکلات طعم دار خانگی خنک برای روزهای گرم تابستان

درست کردن این شکلات طعم دار بسیار ساده است. شکلات را به روش بن ماری آب کنید و درون قالب یخ تا نصفه بریزید. میوه های فصل مانند توت فرنگی، تمشک و ... را درون شکلات آب شده قرار دهید و بگذارید تا شکلات و میوه یخ بزند. این میوه های شکلاتی یخ زده یک ایده عالی برای پذیرایی از میهمانان است.

 

قهوه یخی، برای خنک و  طعم دار کردن شیر

قهوه یخی، برای خنک و  طعم دار کردن شیر

یک ایده دیگر این است که قهوه را بعد از دم کردن درون قالب یخ بریزید و بعد از یخ بستن برای خنک کردن و طعم دار کردن شیر استفاده کنید.

 

قالب های یخی طعم دار

قالب های یخی طعم دار

میوه های خوشبو و خوش طعمی مانند لیمو ترش، خیار و حتی برگ های خوشبویی مانند نعنا را درون قالب یخ قرار دهید و بعد از فریز شدن برای طعم دار و خوشبو کردن آب خوردنی تان از آنها استفاده کنید.

 

 

قالب های یخی با میوه های تابستانی

قالب های یخی با میوه های تابستانی

میوه های تابستانی اعم از بلوبری، توت فرنگی، تمشک و ... را خرد کرده و درون قالب یخ بریزید. روی میوه ها مقداری آب بریزید و درون فریزر قرار دهید تا یخ بزند. از این یخ های میوه ای برای طعم دادن و خنک کردن آب خوردن تان استفاده کنید.

 

بستنی یخ زده یک دسر عالی و فوری برای رفع گرمای تابستان

بستنی یخ زده یک دسر عالی و فوری برای رفع گرمای تابستان

بستنی های میوه ای یکی از خوشمزه ترین دسرهایی هستند که برای هر سنی مناسب اند. متناسب با طعم بستنی میوه ای، میوه های خرد شده رادرون ماست بریزید و خوب هم بزنید. مخلوط ماست و میوه را درون قالب های یخ بریزید و بعد از یخ زدن از آن برای پذیرایی از میهمانان تان که رژیم لاغری دارند استفاده کنید. ماست میوه ای یخ زده یک جایگزین عالی برای بستنی است.

 

شکلات یخ زده، یک روش عالی برای طعم دادن به شیر در گرمای تابستان

شکلات یخ زده، یک روش عالی برای طعم دادن به شیر در گرمای تابستان

شکلات را به روش بن ماری آب کنید و صبر کنید کمی حرارت ان گرفته شود. شکلات آب شده را با قاشق به آرامی درون قالب یخ بریزید و بگذارید تا یخ بزند. در زمان رسیدن میهمانان تان این قالب های یخ را از درون قالب خارج کرده و روی آن شیر بریزید.

 

تهیه و ترجمه : گروه سبک زندگی سیمرغ
seemorgh.com/lifestyle
اختصاصی سیمرغ

 

Save

 نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

lifestyle-left-1
lifestyle-left-2
https://goo.gl/YV73Dk
پربیننده ترین مطالب سبک زندگی
خوشرنگ ترین ترکیب رنگ مو برای مامانها!+عکسخوشرنگ ترین ترکیب رنگ مو برای مامانها!+عکس

با ترکیب رنگ مو هایی که به شما پیشنهاد می شود می توانید هم سفیدی ها را خوب بپوشانید و هم رنگ بسیار زیبا و خوشرنگی را به مادر عزیزتان هدیه کنید

 
sabacode-728*90-970309 top mobile only
X