lifestyle-top-1
تازه های آیین همسرداری

چگونه می توان از علاقه یک مرد به خودمان آگاه شویم؟ به دقت او را زیر نظر بگیرید تا بتوانید بفهمید آیا او از شما خوش‌اش می‌آید یا خیر. همه‌چیز همان‌جا است، در زبان بدن و نحوه‌ واکنش فیزیکی او. در این‌جا 18 نشانه برای رمزگشایی زبان بدن مردان که نشان دهنده عشق آنهاست آورده شده است.

از کجا بفهمیم مردی عاشق مان است؟

عشق موضوع پیچیده‌ای است! فهمیدن اینکه مردی به شما علاقه دارد یا نه میتوانید بسیار حیاتی باشد، اگر به شخصی که هیچ حسی به شما ندارد نشانه‌های از علاقه خود را بروز دهید ممکن است شمارا انسانی احمق جلوه دهد! اما چاره کار چیست ؟

بیشتر بدانید : یک مرد عاشق واقعی چه ویژگی هایی دارد؟

مرد عاشق به شما نگاه می‌کند
مرد عاشق به شما نگاه می‌کند,خصوصیات مرد عاشق,خصوصیات مرد عاشق چیست

بدون این که متوجه شما شود پنهانی به او نگاه کنید. اگر دیدید برای مدتی به شما نگاه می‌کند، پس بدانید چیزی در مورد شما وجود دارد که برای او جالب است. اگر این‌گونه باشد، نمی‌تواند خود را از نگاه کردن به شما بازدارد.

مرد عاشق به شما لبخند می‌زند

وقتی با او صحبت می‌کنید لبخند می‌زند. حتی وقتی از او فاصله دارید هم به شما لبخند می‌زند. متعجب می‌شوید که چه چیزی پشت این لبخند وجود دارد.

مرد عاشق به شما اجازه می‌دهد او را بشناسید

تلاش مضاعفی می‌کند تا شما بیش‌تر درباره‌ی او بدانید. سعی می‌کند در حضور شما بیش از اندازه صادق و شیرین باشد تا نیمه‌ی حساس و نازک‌ طبع‌اش را بفهمید.

مرد عاشق نزدیک شما می‌ایستد / می‌نشیند

هر وقت شما دو نفر مکالمه‌ای دارید، سعی می‌کند تا حد ممکن نزدیک شما بایستد یا بنشیند. البته، مقداری فاصله را حفظ می‌کند تا شما احساس ناراحتی نکنید.

مرد عاشق با لطافت و نرمی سخن می‌گوید

شاید با دیگران با صدای بلند صحبت کند ولی وقتی با شما است مراقب است که تن صدای‌اش را پایین نگه‌دارد. هیچ ردی از خشونت در صدای‌اش دیده نمی‌شود.

بیشتر بدانید : 11 نکته که به شما می گوید مردی واقعا عاشق شما است!!

مرد عاشق درب را برای‌تان باز می‌کند
مرد عاشق درب را برای‌تان باز می‌کند,مرد عاشق,نشانه های مرد عاشق,نشانه های مرد عاشق چیست

هرگاه با هم وارد یک ساختمان می‌شوید، درب را برای‌تان باز می‌کند و می‌گذارد اول شما وارد شوید و سپس به دنبال‌تان می‌آید. وقتی با ماشین او رفت و آمد می‌کنید هم همین‌کار را می‌کند.

مرد عاشق مکررا شما را ملاقات می‌کند

همیشه بهانه‌ای برای مقالات‌تان پیدا می‌کند. متوجه این بهانه‌ها می‌شوید ولی به آنها اهمیت نمی‌دهید چون شما هم وقت‌گذرانی با او را دوست‌دارید.

بیشتر بدانید : چگونه در اولین ملاقات طرف مقابل را جذب خودمان کنیم؟

مرد عاشق راست می‌ایستد

ممکن است با دوستان‌اش خودِ بی‌خیال‌اش باشد ولی اطمینان حاصل می‌کند که وقتی با شما صحبت می‌کند وضعیت درستی داشته باشد. راست می‌ایستد و نظم مشخصی در زبان بدن‌اش وجود دارد.

ارتباط فیزیکی

با شما ارتباط فیزیکی برقرار می‌کند. متناوبا دست‌ها و شانه‌های‌تان را لمس می‌کند ولی کاری نمی‌کند که احساس ناراحتی کنید. سعی می‌کند دستان‌اش را از شما دور کند اما موفق نیست.

مرد عاشق را در اطراف‌تان می‌بینید

همیشه دلیلی پیدا می‌کند که شما را همراهی کند و در اطراف‌تان باشد. این نشان‌می‌دهد همراهی شما را دوست‌دارد و می‌خواهد زمان زیادی را با شما سپری کند.

بیشتر بدانید : این نشانه ها می گوید مرد مورد علاقه تان، عاشق شما است!!

مرد عاشق لباس مناسب می‌پوشد

همیشه خوش‌لباس به ملاقات شما می‌آید. هیچ اشکالی در ظاهر و لباس‌های‌اش پیدا نمی‌کنید. متوجه می‌شوید وقتی با شما است موجه‌تر از زمانی است که با دیگران است.

بیشتر بدانید : مرد عاشق واقعی این 8 نشانه را دارد!!

مرد عاشق بی‌طاقت می‌شود

وقتی برای ملاقات‌اش دیر می‌رسید می‌بینید که بی‌طاقت شده است. وقتی که در نهایت او را ملاقات می‌کنید، می‌توانید اضطراب را در چهره‌اش ببینید و حس رهایی را که با دیدن شما در چهره‌اش نمایان شده است متوجه می‌شوید.

مرد عاشق با شما عاشقانه حرف‌ می‌زند
مرد عاشق با شما عاشقانه حرف‌می‌زند,نشانه های مرد عاشق,مرد عاشق چه نشانه هایی دارد

این واقعیت که با شما عاشقانه حرف‌می‌زند، جذاب بودن‌تان را برای او نشان می‌دهد. نیازی نیست که شما هم با او عاشقانه حرف‌بزنید ولی اگر دوست‌داشته‌باشید می‌توانید با لبخند زدن به او، تأییدش کنید.

عصبی به‌نظر می‌آید

گاهی اوقات، متوجه می‌شوید در کنار شما بودن عصبی‌اش می‌کند. هیچ دلیل واضحی پشت عصبی بودن‌اش نیست و وقتی درباره‌اش از او می‌پرسید، او هم هیچ نظری در این‌باره ندارد. همین که در کنار او باشید کافی است تا او را عصبی کند.

مرد عاشق خوشحال است

همیشه وقتی با او هستید خوشحال است. وقتی شما را می‌بیند می‌توانید این برق را در چهره‌اش ببینید. با نگاه کردن به شما، احساس هیجان و شعف به او دست می‌دهد. وقتی در کنار شما است خوشحال‌تر از زمانی‌است که با دیگران است.

اعتماد به‌ نفس

سعی می‌کند جلوی شما آدم با اعتماد به‌نفسی به‌نظر برسد. اعتماد به‌نفس خصیصه‌ای است که همه آن را تحسین می‌کنند. احساس می‌کند اگر خودش را یک آدم بااعتماد به‌نفس نشان دهد، شما تحت تأثیر قرار خواهید گرفت.

بیشتر بدانید : 7 راز برای به دست آوردن اعتماد به نفس

مراقبت

بسیار مراقب شما است و هیچ‌یک از فعالیت‌های شما را از قلم نمی‌اندازد. اطمینان حاصل می‌کند که شما خوشحال هستید و هر آن‌چه را می‌خواهید در اختیار دارید. هر زمان که به او احتیاج داشته‌باشید در کنار شما خواهدبود.

ارتباط چشمی

وقتی به شما نگاه می‌کند و پس از مدتی شما را می‌بیند، مستقیم به چشمان‌تان می‌نگرد. جوری به شما نگاه می‌کند که انگار طلسم شده‌است. انگار در چشمان‌تان گم شده است. شما توجه‌اش را جلب می‌کنید و عاشق این است که خودش را تسلیم شما کند.

مردها برای آن‌که با احساسات‌شان کنار بیایند به زمان احتیاج دارند. برخی تا ابد زمان لازم دارند. چنان‌چه فراست‌تان به شما می‌گوید مردی دوست‌تان‌دارد، آن‌گاه باید با مشاهده‌ی دقیق زبان بدن‌اش به این موضوع پی ببرید. حتی اگر از لحاظ کلامی نتواند احساسات‌اش را بیان کند، اعمال او شما را به سمت حقیقت خواهد برد.


بیشتر بدانید : عاشق رئیس ام شده ام که یک دختر دارد!!

بیشتر بدانید : وقتی پسری عاشق شماست ولی شما او را دوست ندارید!!!

بیشتر بدانید : مردان عاشق این زنان می شوند!!

بیشتر بدانید : 5 ویژگی زنانه که باعث جذب مردان می شود!!

بیشتر بدانید : معیارهای ازدواج موفق + چند نکته طلایی که هر دختر و پسری باید بداند


گردآوری : گروه سبک زندگی سیمرغ
seemorgh.com/lifestyle
منبع : alamto.com


 نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

دیدگاه‌ها  
1397-09-02 05:24
سلام . من جدیدا یک پسر وارد زندگیم شده که حس می‌کنم یه احساسی بهم داره بیشتر چیزایی که بالا نوشته بود توی رفتارش دیدم مثلا خیلی هوامو داره ما با تور کوهنوردی میریم همیشه سعی می‌کنه کنار من راه بره بعضی وقتا متوجه نگاهاش شدم که من حواسم نبوده یکدفعه چشمم بهش می افتاد میدیدم داره نگاه میکنه، بیشتر زندگیشو برام تعریف کرده چیزایی که به کسی نگفته به من گفته ولی بعضی کاراش به شکم انداخته مثلا یه بار تو جمع گفت مثل خواهرم دوسش دارم در حالی که لحن پیاماش جوری دیگه است یا امشب دوبار ازکلمه ی آجی تو حرفاش استفاده کرد، اینم بگم از ناراحتیم ناراحت میشه یا وقتی می‌رن تو فکر عصبی میشه ناراحت میشه خودم شنیدم به دوسش گفت وقتی من میرم تو فکر عصبی میشه . حالا نظر شما چیه ؟ آیا واقعا حسی به من داره یا همون خواهر برادریه؟ من نمی خوام احساسی برخورد کنم می نوام کاملا عاقلانه برخورد کنم لطفا کمکم کنید مرسی.البته اینم بگم اکثر علامت های بالا رو توش دیدم ولی برام اطمینان بخش نیست
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
1397-03-15 03:01
سلام . من دختری هستم که بسیار علشق پسری بودم عشق من یکطرفه بود . ولی زمانه مارا به هم رساند. میخاستم بگویم تمام مطالب این نوشته دقیق و صحیح است . قبل از ازدواج من وقتی میخاستم از حس پسر نسبت به خودم اگاه شوم سری به همین سایت زدم و پسر تمام نکاتی که در این مطلب است را دارا بود . بخصوص زل زدن به من . وقتش رو طوری تنظیم میکرد که ساعات زیادی من رو ببینه. و وقتی از من خواستگاری کرد تن صداش بسیار پایین بود جوری که اصلا متوجه نشدم چی میگه و همیشه سعی میکرد که بیشتر به من نزدیک بشه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
1397-02-30 16:32
خواهشاً قدر عشقتون بودنید، عشق ، منو بیمار و رسوای عالم کرد، ولی دوستش دارم و دوست دارم یکبار دیگه ببینمش و در کنارش به آرامش برسم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
1397-02-21 02:43
سلام
خیلی برام جالب و مفید بود. شوهر من عین همه این نشانه ها رو داره ولی بعضی وقتا فکر میکنم زیاد براش مهم نیستم. یعنی اشتباه میکردم. خیلی واقعا جالب بود.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
lifestyle-left-1
lifestyle-left-2
https://goo.gl/YV73Dk
پربیننده ترین مطالب سبک زندگی
خوشرنگ ترین ترکیب رنگ مو برای مامانها!+عکسخوشرنگ ترین ترکیب رنگ مو برای مامانها!+عکس

با ترکیب رنگ مو هایی که به شما پیشنهاد می شود می توانید هم سفیدی ها را خوب بپوشانید و هم رنگ بسیار زیبا و خوشرنگی را به مادر عزیزتان هدیه کنید

 
sabacode-728*90-970309 top mobile only
X