نشانه های همسر عاشق واقعی در زندگی مشترک چیست؟
با خواندن این مقاله متوجه می شوید همسرتان واقعا عاشق تان است یا نه؟!

نشانه های مرد عاشق و زن عاشق

بدون شک، زندگی بدون عشق قابل تصور نیست. شما هم اگر نشانه های مرد عاشق و زن عاشق را در زندگی مشترک نمی دانید، پیشنهاد می کنیم این مقاله را بخوانید.

بیشتر بدانید : این نشانه ها میگوید دختری که دوستش دارید، زن واقعی زندگیتان است یا نه!

نشانه‌های یک مرد عاشق

روانشناسان خانواده معتقدند که یک مرد عاشق، هر قدر هم که نادان و یا بالعکس دانا و باشعور باشد، علاقه خود را به شما نشان می‌دهد، سؤال‌های بسیاری از شما می‌پرسد، دوست دارد شما را بشناسد و علاقمند است که همه چیز را در مورد شما بداند. بدون شک شما را گل باران و با هدیه‌هایش غافلگیر خواهد کرد. او شما را می‌ستاید و از داشتن شما، به خود می‌بالد. چنین مردی،‌ غالبا در رابطه‌اش با شما متعهد است و همواره در این آرزوست که شما را به دوستان و خانواده‌اش معرفی کند. وی ترسی از صحبت در مورد خودش ندارد، وقتش را بی دریغ صرف شما می‌کند و از این بابت خرسند و راضی است و هیچگونه گله ای ندارد. این ها نشانه‌های یک مرد عاشق است که البته افسانه نیست و کاملا دست یافتنی می‌باشد.

نشانه‌های یک زن عاشق

یک زن عاشق، چشمانی مهربان دارد که برق عشق و محبت در آن موج می‌زند. گونه‌های گل انداخته و نیز پوستی شفاف، از دیگر نشانه‌های یک بانوی عاشق است. به اعتقاد روانشناسان خانواده، بانویی که واقعا عاشق است، الزاماً زیبا، دلفریب و ... نیست، بلکه حضوری گرم و آرام بخش دارد. چنین بانویی به خوبی می‌داند که عشق، تجربه ای عجیب، ناب و البته ویران کننده است، به همین دلیل تمام سعی خود را می‌کند که از این غنچه کوچک و آسیب پذیر مراقبت می‌کند. در یک کلام او به خوبی آگاه است که عشق یک مسأله دم دستی و پیش پا افتاده نیست و نیز اینکه عشق واقعی شاید فقط یکبار به سراغ او بیاید پس باید موقعیت سنج باشد نه موقعیت کُش! او از بودن با شما لذت می‌برد و هیچ واهمه‌ای ندارد که در جمع دوستان و خانواده‌اش از شما و نیز از احساسی که به شما دارد، حرف بزند. شاید عجیب باشد ولی زنان عاشق، همواره دوست دارند که خوشبختی خود را از ته دل فریاد بزنند!


بیشتر بدانید : اگر مردی این نشانه ها را دارد، بدانید که عاشق تان است!!

بیشتر بدانید : 35 قدم تا او دوباره عاشقتان شود !

بیشتر بدانید : 4 ترفند زنانه برای عاشق کردن همسر!!

اگر می خواهید بیشتر بدانید : این جملات زنانه، مردان را عاشق می کند

اگر می خواهید بیشتر بدانید : همسرتان را با 5 روش همیشه عاشق نگه دارید!

اگر می خواهید بیشتر بدانید : چگونه مانند دوران نامزدی مان عاشق بمانیم؟

اگر می خواهید بیشتر بدانید : با این روشها همسرتان را عاشق و دیوانه خود کنید!


گردآوری : گروه سبک زندگی سیمرغ
seemorgh.com/lifestyle
منبع : salamatism.com