چگونه به سبک جرج کلونی دلبری کنیم؟
 تمام آقایان دوست دارند برای خانم ها مانند جرج کلونی دلبری کرده و جذاب باشند. برای دلبری کردن به سبک جرج کلونی با ما همراه شوید.

 تحقیقات روانشناسی نشان می دهد که در حال حاضر زنان به جذابیت ظاهری مردها توجه بیشتری دارند. این مساله در گذشته خیلی مهم نبود و خانم ها بیشتر روی اخلاق و روحیه مرد متمرکز بودند اما اکنون که بیشتر ارزش های جامعه به سمت ظواهر پیش رفته است، خانم ها نیز دنبال مردهای جذاب و خوش‌تیپ هستند.

هلن ای فیشر، کارشناس مردم شناسی دانشگاه Rutgers در نیوجرسی می گوید: «از کافه های پاریس گرفته تا جنگل های آمازون، زن ها همه به سمت مردهای خوش تیپ و جذاب، جذب می شوند.»

زن ها در هنگام روبه رویی با مردی که به نظرشان جذاب است اول ابروهایشان را بالا می برند، سپس چشمانشان را گشاد می کنند و به مرد خیره می شوند. سپس پلک هایشان را پایین می آورند، سرشان را بر می گردانند و جای دیگری را نگاه می کنند. یا سعی می کنند با دست صورت خود را بپوشانند و ریز می خندند.

حالا برای اینکه بتوانید اینقدر جذاب باشید که دل خانم ها برود و واکنش های جالب آنها هنگام مواجه با خودتان را ببنید، توصیه می کنیم کارهای زیر را انجام دهید.

 

پیدا کردن افراد هم‌تیپ و مشابه

مردها و زن ها اصولا جذب انسان هایی می شوند که واقعا جذاب و دوست داشتنی هستند؛ نه آنهایی که به این امر تظاهر می کنند!

دکتر مارک سرگنت، روانشناس دانشگاه ناتینگهام ترنت می گوید: «اگر به دنبال کسی باشید که از نظر جذابیت شبیه شما نیست، دو مشکل ظاهر خواهد شد. اگر زن از شما زیباتر و جذاب تر باشد، همیشه این نگرانی را دارید که شما را ترک کند. یا اگر به اندازه شما خوش چهره و جذاب نباشد، همیشه در ذهنتان این است که می توانید انتخاب های بهتری داشته باشید.»

 

نمایش ثروت و قدرت

در سال 1969 میلادی، جامعه شناس دانشگاه کارولینای شمالی اعلام کرد، زیبایی و ثروت همدیگر را پیدا می کنند؛ به این مفهوم که زنان زیبا بیشتر ترجیح می دهند سراغ مردانی بروند که زیبایی یا جذابیت خاصی ندارند، اما در عوض پولدار هستند.
در ادامه همین تحقیقات در سال 2010 اعلام شد، مردانی که با ماشین های لوکس به طور مثال، با بنتلی کونتینتال Gt نقره ای عکس گرفته بودند بسیار جذاب تر از مردانی بودند که با فورد قرمز ST عکس گرفته اند.
در سال 2014 میلادی نیز ثابت شد مردانی که در آپارتمان های لوکس از خود عکس گرفته اند، بیشتر از مردان دیگر زنان را به خود جذب می کنند.
دلیل این جذابیت چیست؟ این است که عموما زنان دوست دارند مورد حمایت مالی مردها باشند و هر چه می خواهند را مرد برایشان تهیه کند.

 

چهره جاافتاده

این آیتم از از نگاه روانشناسان با عنوان «تاثیر جورج کلونی» یاد می شود. در تحقیقات سال 2010 میلادی که بر روی 3770 نفر انجام شد، زنان اصولا از مردانی که چهره جاافتاده دارند بیشتر خوششان می آید. این تیپ مردها، مستقل و خودساخته به نظر می رسند و این برای زنان بسیار جذاب است. دلیل اینکه خیلی از خانم ها جذب مردهای سن‌بالا می شوند نیز همین است.

 

آقایان! این‌طوری دل خانم ها را ببرید

دکتر فیونا مور، استاد روانشناسی دانشگاه Dundee نیز در تصدیق این مساله ادامه می دهد: «مسایل مالی نیز در این امر بی تاثیر نیست. زن ها تصور می کنند مردانی که چهره های جاافتاده دارند، از نظر مالی نیز تامین و مستقل هستند و می توانند همه جانبه آنها را تامین کنند. این موجب می شود زن احساس کند بهترین شریک را برای خود انتخاب کرده است.»

روانشناسی مدرن می گوید، زنان زیبا و جوان بیشتر با مردان میان سال ازدواج می کنند. دلیل آن هم این است که زیبایی زنان از بلوغ تا یائسگی ادامه دارد اما زیبایی مردان تازه بعد از بالا رفتن سن و از میان‌سالی آغاز می شود.

 

ته‌ریش گذاشتن

با اینکه شاید برخی تصور کنند دوره ته‌ریش تمام شده اما باید بگوییم که این طور نیست. بر اساس مطالعات دانشگاهی استرالیا در سال 2013 میلادی، بهترین مدل ته‌ریش مدلی است که پرپشت و تاحدی بلند است و پس از 10 روز رشد ایجاد می شود. ته‌ریش نوعی قدرت، اقتدار و مردانگی به چهره مردان می بخشد.

 

هیکل ورزشکاری

بر اساس تحقیقات سال 2007 میلادی در دانشگاه لس آنجلس، مشخص شد زنان با مردانی که هیکل های درشت و بازو و بالاتنه بزرگ دارند، رابطه کوتاه مدتی دارند و تقریبا نمی توانند با این تیپ مردان خیلی طولانی مدت در ارتباط باشند. اما برعکس، بدن ورزشکاری، وقتی متناسب باشد بسیار هم برای زن جذابیت دارد. مردهایی که بدن های نرمال دارند، رابطه های طولانی تری را نیز تجربه می کنند.

 

مهربان بودن

از دیگر یافته های روانشناسی در این زمینه باید به «کژانگاری» اشاره کرد؛ در روانشناسی و علوم شناختی خطای هاله ای (کژانگاری) (Halo Effect) به نوعی خطا در شناخت و تصمیم گیری گفته می‌شود که تحت تاثیر ذهنیت قبلی قضاوت کننده شکل می گیرد و می تواند از حقیقت و انصاف به دور باشد. به عنوان مثال، وقتی معلمی از دانش آموزی ذهنیتی منفی به عنوان یک فرد «تنبل» دارد، در برخوردهای بعدی نیز ممکن است این پیش داوری بر قضاوت او تاثیر بگذارد.

تاثیر خطای هاله ای می تواند در قضاوت کننده بسته به تصویر ذهنی قبلی مثبت یا منفی باشد. به همین دلیل است که ما همیشه تصور می کنیم انسان های زیبا در کارهایشان نیز بسیار موفق هستند؛ که شاید در واقعیت این طور نباشد.

در تحقیقات دانشگاهی چین در سال 2014 میلادی، مردهایی که شخصیت مهربان و صادق داشتند بسیار بیشتر از دیگر شخصیت ها جذاب اعلام شدند. این تحقیق نشان داد، زیبایی انسان فقط به ظاهر نیست، بلکه رفتار و روحیات او نیز در چهره اش تاثیر دارند.

 

حرف زدن در مورد احساسات

برعکس دهه 1950 میلادی که مردهای ساکت و گوشه‌گیر جذاب تر به نظر می رسیدند، در حال حاضر زن ها مردهایی را دوست دارند که در مورد احساسات خود حرف می زنند.

لیزا کاپلین – روانشناس – می گوید: هنگامی که مردها در مورد احساسات خود صحبت می کنند برای زنان جذاب تر هستند. این تیپ مردها احساسات پایدارتری دارند و برای مدت طولانی تر می توانند همراهی زنان را برای خود داشته باشند.

 

قرمز پوشیدن

در سال 2010 میلادی، شرکت کننده هایی از ملل مختلف همانند چین، انگلیس، آلمان و آمریکا انتخاب شدند و تحقیقی صورت گرفت. نتیجه این تحقیق نشان داد زنان از مردانی که لباس های قرمز می پوشند بیشتر خوششان می آید. این نماد از دوره رومی ها بر جای مانده؛ در آن زمان مردان قدرتمند که coccinati نامیده می شدند، لباس های قرمز می پوشیدند. این رنگ در جذابیت خانم ها هم مصداق دارد.

 

زندگی نامه جرج کلونی George Clooney

جرج تیموتی کلونی ( George Timothy Clooney) متولد ۶ مه، ۱۹۶۱ در ایالت کنتاکی بازیگر، فیلم‌نامه‌نویس، تهیه‌کننده و کارگردان آمریکایی برندهٔ جایزه اسکار و گلدن گلوب است.

جرج کلونی در سال ۲۰۰۵ برای فیلم سیریانا جایزه اسکار بهترین بازیگر نقش مکمل مرد را دریافت کرد. در سال ۲۰۱۳ موفق شد جایزه اسکار بهترین فیلم را، برای تهیه‌کنندگی فیلم آرگو دریافت نماید. وی تنها کسی است، که موفق شده تابه‌حال در ۶ رده مختلف، برنده جایزه اسکار شود!

جورج کلونی در سن ۵۳ سالگی با نامزدش امل علم‌الدین Amal Alamuddin وکیل و فعال حقوق بشر لبنانی تبار و ۳۶ ساله در ونیز ایتالیا ازدواج کرد. امل علم الدین ظاهراً پیرو فرقه دروز است و کلونی خود، مسیحی و از پیروان کلیسای کاتولیک رم می‌باشد. علم‌الدین متولد بیروت است و پیش از ازدواج با کلونی، ازدواج نکرده بود. او در سه سالگی به دلیل جنگ داخلی در لبنان به همراه خانواده‌اش به بریتانیا مهاجرت کرد. همسر کلونی از جمله در دانشگاه آکسفورد تحصیل کرده و حقوق بین‌الملل و حقوق بشر از زمینه‌های تخصصی فعالیت او هستند. امل علم‌الدین از سال ۲۰۰۴ در دیوان بین‌المللی دادگستری (لاهه هلند) کار می‌کند و به‌عنوان مشاور در امور لبنان با این نهاد همکاری داشته است.

 

 

گردآوری : گروه سبک زندگی سیمرغ
seemorgh.com/lifestyle
منبع : زندگی ایده آل