در این فصل، ما نه تنها یک برنامه برای مبارزه با خشکی پوست و حفظ آب زیرپوست داریم، بلکه تلاش داریم درخشندگی طبیعی آن را نیز حفظ کنیم.
 
پوست ما در آفتاب سوزان تابستان پژمرده می شود، اما این به این معنا نیست که ما مجبوریم پوست آسیب دیده و بی روحمان را در تمام طول زمستان تحمل کنیم. در این فصل، ما نه تنها یک برنامه برای مبارزه با خشکی پوست و حفظ آب زیرپوست داریم، بلکه تلاش داریم درخشندگی طبیعی آن را نیز حفظ کنیم. از لوازم آرایشی و کرم های روشن کننده تا لوسیون های غنی از ویتامین گرفته تا یک کیت بسیار راحت برای صورت با درخشش واقعی. این کیت را می‌توانید بدون کمک دیگران در خانه استفاده کنید، اینها محصولات ما در این زمستان برای شماست.
 

بیشتر بدانید : ۱۰ راه برای داشتن پوستی براق و خیره کننده!!

لوسیون زیباییِ کاملیای طلاییِ تتچا (Tatcha)
این لوسیون با ذرات طلای بیست و چهار عیار همراه شده  است. به راحتی جذب پوست شما خواهد شد و به معنای واقعیِ کلمه، درخشندگی بی نظیری به پوست شما می بخشد.
 
 
 
اسانس روشن کننده آئروبرایت ِ سلومیناسیون اس.کا تو (SK-II Cellumination AuraBright)
فقط کافیست چند قطره از این اسانس را به صورت خود بزنید، سریعا احساس خواهید کرد که پوستی روشن تر و نرمتر دارید. اثر بخشی این اسانس با سرعت بالایی اتفاق می افتد. ترکیب اس.کا تو نظر شما را جلب می کند، این ترکیب فوق العاده است. 
 
 


پپتا برایت (Pepta-Bright) روشن کننده پوست حتی پوست های آفتاب سوخته
برای کسانی که بودجه ی کافی ندارند، استفاده از این کرم سبکِ بدون پارافین که پوست را پاکسازی و مرطوب می کند، توصیه می شود. بعلاوه این کرم، پوست شما را روشن و آفتاب سوختگی ها را دور می‌کند، بدون این که هزینه زیادی را متحمل جیب شما کند.
 
 
 
پودر عطریه لومینیسینگِ براق زمستانی باربری (Burberry Winter Glow Gold Glow Fragranced Luminising)
علاوه بر نام انرژی بخش اش، براق زمستانی، این پودر همچنین با اسانس مای باربری (My Burberry ) همراه  شده  است و یک قسمت از مجموعه‌ی نادرِ زمستانی این فصل است. خیلی لوکس به نظر می‌رسد، اینطور نیست؟
 
 
 
بایتن میتن (Baiden Mitten)
متخصصان زیبایی مدت زیادیست که ادعا می کنند این لیف حمام بهترین و موثرترین راه برای برطرف کردن حالت پوسته پوسته ی بدن است. همه  ما می‌دانیم که پاکسازی سلول های پوستی مرده اولین گام برای داشتن پوستی روشن و درخشنده است.
 
 
 
کپسول زیبایی ویتامین C لیومینه برایت (Lumene Bright)
کمبود ویتامین C می تواند پوست شما را پژمرده، کدر و بی روح جلوه دهد. اگر شما می خواهید روشنایی پوستتان را دوباره تجربه کنید، این کپسول ها را روزانه به مدت یک ماه مصرف کنید. در نهایت احساس خواهید کرد که پوست شما نرم تر و روشن تر شده است.
 
 
 
براق کننده صورتِ مَک (MAKE)
اگر ذهن شما درگیر این موضع است که پوستتان به درخشندگی و براقیت پوست کیم کارداشیان (kim kardashian) بشود، این روشن کننده ی صورت، همان چیزی است که شما به دنبالش هستید.
 
 
 
لوسینون بدن جونو رایلی ساندِی (Sunday Riley Juno)
ما اهمیت استفاده از یک لوسیون را روی پوست صورتمان تجربه کرده ایم، با این حال پوست بدنمان هم نیاز به توجه دارد. این اکسیر غنی از آنتی اکسیدان پوست خشک شما را هیدارته می کند و درخشندگی طبیعی به آن اعطا می کند، همان چیزی که به دنبالش هستید. 
 
 
 
 
براق کننده‌  پوست پاور اِم 61 (M-61 Power)
استفاده از این براق کننده، بسیار راحت است. نه تنها فقط با یک یا دو بار استفاده به پوست شما جلا و درخشندگی بیشتری می بخشد، بلکه در کاهش منافذ پوست و چین و چروک صورتتان بسیار موثر خواهد بود. 
 
 
 
پودر دو طرفه و براق کننده کاندیلایت گلو (Candlelight Glow Duo)
این پودرهای روشن کننده  طلایی و صورتی، روشنایی ای بی نظیر به صورت می بخشند و باعث پخش نور روی صورت می شوند.
 
 
مرطوب کننده گلام گلو ترستی مود ( Glamglow Thirstymud )
این ماسک مرطوب کننده با خاصیت هیدراته کنندگی، در خشک ترین روزهای زمستان هم به پوست شما زندگی می بخشد. این ماسک پوست شما را درخشان¬تر، براق تر و مرطوب تر جلوه خواهد داد.
 
 
بلا اشنایدر زیبا و براق کننده صورت (Bella Schneider Beauty Glow Facial)
یکی از آن روزهای سرد زمستانی که شما قصد دارید به سالن زیبایی بروید و خودتان را حسابی تحویل بگیرد اما جسارت بیرون رفتن در آن سرما را ندارید، این کیت لوکس را که به راحتی می توانید در خانه استفاده کنید را امتحان کنید. این لایه بردار حاوی خاویار و طلاست و پوست صورت شما را درخشان تر می کند، با این لوسین شما به درخشندگی یک ملکه خواهید شد.
 
 
 
واتزآپ ِ بنفیت (Benefit Watt's Up)! روشن و نرم کننده صورت
این کرم پودرِ روشن کننده را به قسمت هایی از پوستتان که بیشتر در معرض خطر تابش مستقیم نور آفتاب هستند مانند گونه ها و استخوان زیر ابروها و تیغه ی بینی تان بکشید. رنگ این کرم پودرِ ملایم، پوست شما را براق و روشن می کند و درخشندگی ای طبیعی به پوست شما می بخشد.
 


تهیه و ترجمه : گروه سبک زندگی سیمرغ
seemorgh.com/lifestyle
اختصاصی سیمرغ