صاف کردن موهای فر با یک روش موثر جادویی!!
اگر شما هم موهای فر و مجعدی دارید و همیشه برای صاف کردن موهای تان دچار مشکل هستید، بهتر است با ما همراه شوید و با یک روش طبیعی موهای فر و مجعدتان را صاف کنید.

بهترین روش طبیعی برای صاف کردن موی فر

مو به تدریج و به دلیل استفاده از مواد شیمیایی کیفیت خود را از دست می‌‎دهد. این اتفاق به ویژه در زنانی که ترجیح می‌دهند موی بلندتر و براق‌تری داشته باشند، بیشتر خود را نشان می‌دهد.

بیشتر بدانید : صاف کردن مو با یک ترکیب طبیعی و خانگی!!

موی صاف در دنیای مد امروز بسیار ضروری است. بسیاری از افراد از وسایلی چون اتوی مو برای صاف کردن موی خود استفاده می‌کنند، اما این روش آثار جبران ناپذیری بر روی مو به جای می‌گذارد. حال اگر روشی ساده و طبیعی بتواند همان کار را برای شما انجام دهد، بدون شک می‌تواند راه حلی دائمی باشد.

اگر موهای شما فر است و این مسئله تا حدی شما را اذیت می‌کند، می‌توانید به کمک این ترکیب بر این مسئله فائق آیید. اگر این ترکیب برای موهایتان جواب داد، به طور قطع برای همیشه جایگزین اتوی مو خواهد شد.

 

مواد مورد نیاز برای تهیه محلول صاف کننده موی فر

مواد مورد نیاز برای تهیه محلول صاف کننده موی فر

چهار قاشق چایخوری آب لیمو
یک فنجان روغن نارگیل
دو قاشق چایخوری روغن زیتون
سه قاشق چایخوری نشاسته ذرت

 

 

روش طبیعی برای صاف کردن موی فر

روش طبیعی برای صاف کردن موی فر :

- مواد بالا را داخل ظرفی ریخته و بر روی دمای ملایم با هم ترکیب کنید تا حالت خمیری به دست آید. سپس آن را بر روی موی خود بمالید.

_ سرتان را با یک کلاه حمام ویژه رنگ کردن مو بپوشانید. بعد از این مرحله، یک حوله گرم بر روی آن بگذارید و اجازه دهید تا یک الی دو ساعت به همین حالت باقی بماند. این ترکیب آسان می‌تواند موهای شما را سالم، درخشان و صاف نگه دارد.

 

بیشتر بدانید : صاف کردن مو با روش های طبیعی و بدون ضرر!

  بیشتر بدانید : بهترین راه صاف کردن موهای وز را بدانید!!

گردآوری : گروه سبک زندگی سیمرغ
seemorgh.com/lifestyle
منبع : faradeed.ir