از بین بردن موهای زائد برای هر خانمی به یک مساله بزرگ تبدیل شده است. اگر شما هم روی صورت تان موهای زائد دارید بهتر است با ما همراه شوید و با اسکراب های طبیعی موهای زائدتان را از بین ببرید. هر هفته یک نمونه از این اسکراب ها را آموزش می دهیم. این بار با اسکراب پوست پرتقال - لیمو موهای زائدتان را از بین ببرید.

از بین بردن مو های زائد با اسکراب پوست پرتقال - لیمو

پوست پرتقال در دستورهای سنتی مراقبت از پوست برای تمیز سازی پوست استفاده می‎شده است. دارای محتوای بالای ویتامین C نظیر پوست لیمو است. پوست این مرکبات را با هم ترکیب کنید تا به صورت طبیعی صورت را سفید کنند. زمانی که شما آن‎ها را با عامل‎های لایه بردار طبیعی ترکیب می‎کنید، به صورت موثری می‎توانید از موهای ناخواسته‎ی صورت خلاصی یابید.

 

اگر می خواهید بیشتر بدانید : از بین بردن موی زائد با ترکیب خانگی شماره 3!!

 

لوازم مورد نیاز برای تهیه اسکراب پوست پرتقال - لیمو

پوست پرتقال خشک شده : 1 قاشق چایخوری
پودر لیمو : 1 قاشق چایخوری
آرد جوی دوسر : 1 قاشق چایخوری
روغن زیتون : 1 قاشق چایخوری
گلاب : 1 قاشق چایخوری

 

اگر می خواهید بیشتر بدانید : از بین بردن موی زائد با ترکیب خانگی شماره 4!!

 

طرز تهیه اسکراب پوست پرتقال - لیمو برای از بین بردن مو های زائد

مقدار مساوی از پوست خشک شده‎ خرد شده‎ پرتقال (یک قاشق چای خوری) را با پودر لیمو (1 قاشق چای خوری)، آرد جوی دو سر (1 قاشق چای خوری)، روغن زیتون (1 قاشق چای خوری)، و گلاب (1 قاشق چای خوری) برای ایجاد یک ترکیب خمیری با هم مخلوط کنید. این مخلوط را به آرامی روی صورت خود با حرکات دایره‎ای شکل به مدت 5 تا 10 دقیقه بمالید. صورت را با آب شسته و این کار را 3 بار در هفته تکرار کنید.

  بیشتر بدانید : برای از بین بردن موهای زائد صورت این ماسک های طبیعی را امتحان کنید

 

تهیه و ترجمه : گروه سبک زندگی سیمرغ
اختصاصی سیمرغ

 

 

 
 
 

پربیننده های این بخش

 
X