برجسته کردن گونه با سه روش خانگی، بدون نیاز به تزریق ژل!!
داشتن گونه هایی برجسته یکی از معیارهای زیبایی در خانم ها است. در ادامه با چند ورزش و ماسک مواد طبیعی برای برجسته شدن گونه‌ ها همراه ما باشید

برجسته کردن گونه با ورزش و مواد طبیعی در خانه

برخی از خانم‌ها دوست دارند گونه های زیبایی داشته باشند. اگر گونه‌ هایی زیبا می‌خواهید می‌ توانید بدون صرف هزینه از برخی ورزش‌های صورت کمک بگیرید همچنین با ماساژ دادن و ورزش دادن عضله‌های صورت‌ تان می‌توانید تغییرات جالبی در حالت گونه‌های‌تان ایجاد کنید. غیر از ورزش با ماسک مواد طبیعی هم می‌توانید گونه‌های برجسته داشته باشید. در ادامه با چند ورزش و ماسک مواد طبیعی برای برجسته شدن گونه‌ ها همراه ما باشید.

بیشتر بدانید : برجسته کردن گونه با سه ورزش موثر!

برجسته کردن گونه با ورزش 

  • لب‌ ها را غنچه کنید و همزمان گونه‌ ها را بکشید و لبخند بزنید. سپس انگشتان‌ تان را کنار لب‌ ها قرار دهید و تا بالای گونه‌ ها بکشید این پوزیشن را 20 ثانیه نگه دارید.
     
  • درحالی که دهان خود را بسته‌ اید، گونه‌ ها را تا جای ممکن با هوا پر کنید، این پوزیشن را به مدت 45 ثانیه نگه دارید، سپس هوا را به آرامی به بیرون بازدم کنید.

  • لب‌ ها را به شکل حرف O کنید و لبخند بزنید، سپس انگشتان هر دست را در بالای گونه قرار دهید و به آرامی بکشید و پایین بیاورید این کار را تا 30 ثانیه انجام دهید.

  • روی یک صندلی کاملا صاف بنشینید. دهان‌ تان را غنچه کنید و لب‌ ها را به سمت بیرون بکشید و همین حرکت را برای سمت دیگر نیز تکرار کنید. این کار را به مدت یک دقیقه انجام دهید، برای نتیجه گیری بهتر این کار را سه بار در روز تکرار کنید.
     
  • دهان‌ تان را تا جایی که می‌ توانید محکم ببندید و در همین حال لبخند عریضی بزنید و این پوزیشن را به مدت 10 ثانیه حفظ کنید، سپس گوشه‌ ها را به سمت بالا و تاجای ممکن بکشید. این حرکت را در سه مرحله و دوبار در روز انجام دهید.

برجسته کردن گونه با گلاب و گلیسیرین

گلاب و گلیسیرین ترکیب فوق‌ العاده‌ای است که در چاق شدن صورت، تاثیر فراوانی دارد. این ترکیب فواید شگفت‌انگیزی برای پوست و همچنین خاصیت مرطوب‌ کنندگی دارد.
گلاب و گلیسیرین را با هم ترکیب کنید و ترکیب آن را هر شب و ترجیحا قبل از خواب، روی گونه‌ های خود بمالید. بگذارید تا صبح روی صورت‌ تان بماند و صبح، صورت خود را با آب گرم بشویید. این ترکیب، پوست را تقویت می‌ کند و هیدراته نگه می‌ دارد. از این روش به صورت مرتب استفاده کنید تا صورت‌ تان چاق و گونه‌ های‌ تان برجسته شود.

برجسته کردن گونه با سه روش خانگی، بدون نیاز به تزریق ژل!!
برجسته کردن گونه با سه روش خانگی، بدون نیاز به تزریق ژل!!

برجسته کردن گونه با آلوئه ورا

آلوئه ورا حاوی آنتی اکسیدان‌ ها، ویتامین C و ویتامین E است. به همین دلیل بسیاری از مردم فکر می‌کنند می‌ تواند برای پوست موثر باشد. برای برجسته کردن گونه‌ها گیاه آلوئه ورا را از وسط نصف کنید و ژل داخل آن را روی گونه خود بگذارید و سپس به آرامی و به صورت دورانی مالش دهید. این کار را 30 تا 60 دقیقه قبل از حمام انجام دهید و روزانه آن را تکرار کنید.بیشتر بدانید : برجسته کردن گونه با مواد طبیعی در خانه!!

بیشتر بدانید : گونه برجسته می خواهید؟ از این روشهای طبیعی استفاده کنید

بیشتر بدانید : اینطور رژگونه بزنید تا گونه ها برجسته تر دیده شوند!!

بیشتر بدانید : چگونه با آرایش گونه هایمان را برجسته کنیم؟ گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: khorasannews.com