چربی شکم و پهلو هایم آب نمی شود، چیکار کنم؟
چربی شکم و پهلون از سمج ترین چربی ها در رسیدن به تناسب اندام هستند. در این مقاله قصد داریم شما را به 4 دلیل اصلی که نمی گذارد چربی کم  پهلو های تان آب شود را ذکر کنیم.

4 دلیل آب نشدن چربی شکم و پهلو

 چربی‌ شکم معمولا آخرین قسمتی از بدن هستند که لاغر می‌شوند و از بین می‌روند. البته کم پیش می‌آید که این چربی‌ها کاملا از بین بروند و برای این مسئله دلایلی وجود دارد. دلایل زیادی وجود دارد که چربی‌های شکم آب نشوند؛ دلایلی مثل موارد زیر:

بیشتر بدانید : آب کردن چربی پهلو با چند حرکت ورزشی موثر خانگی!!

سن شما در حال بالا رفتن است!

همانطور که سن بالا می‌برد چگونگی اضافه وزن هم تغییر می‌کند. با بالا رفتن سن چه در خانم‌ها و چه آقایان سوخت و ساز بدن کاهش می‌یابد. بخصوص برای خانم‌ها همزمان با دوران یائسگی اضافه وزن معمولا در ناحیه شکم اتفاق می‌افتد.

اگر می خواهید بیشتر بدانید : از بین بردن چربی های شکم در خانم ها با چند راه ساده و موثر!!

شما ورزش اشتباهی انجام می‌دهید

دویدن روزانه و برخی ورزش‌های این چنینی قطعا برای سلامت قلب شما مفید هستند اما این بدان معنا نیست که برای اندازه دور کمر شما هم مفید واقع شوند. حین ورزش باید ورزش‌های سلامت قلب و عروق و کاهش وزن را با هم ترکیب کنید. برای کاهش وزن باید هفته‌ای 250 دقیقه ورزش متوسط یا 125 دقیقه ورزش شدید انجام بدهید.

 شما غذاهای فراوری شده بیش از حد زیاد می‌خورید

مواد غذایی تصفیه شده مانند نان سفید، چیپس، شکر و نوشیدنی‌های شیرین سبب بروز التهاب در بدن می‌شوند. یادتان باشد که شکم برآمده با التهابات داخل بدن ارتباط دارد.

اگر می خواهید بیشتر بدانید : 4 قدم برای از بین بردن چربی بالای ناف

شما چربی‌های اشتباهی می‌خورید

بدن در برابر همه انواع چربی‌ها واکنش یکسانی نشان نمی‌دهد. به این ترتیب وقتی چربی اشباع و چربی غیر اشباع می‌خورید واکنش‌های بدن متفاوت است. چربی‌های غیر اشباع مانند امگا3 که در گردو و ماهی پیدا می‌شود حاصیت ضدالتهابی دارند و تاثیرات مثبتی بر بدن می‌گذارند. فراموش نکنید التهابات داخل بدن یکی از دلایل شکم‌های برآمده است.بیشتر بدانید : چربی های پهلوی تان را اینگونه آب کنید

اگر می خواهید بیشتر بدانید : ورزش های برتر برای آب کردن چربی پهلو


گردآوری : گروه سبک زندگی سیمرغ
seemorgh.com/lifestyle
منبع : khabaronline.ir