روشهای کوچک کردن شکم در خانه
برای کوچک کردن شکم تان نیازی به انجام کارهای سخت و طاقت فرسا نیست. این 5 حرکت تخت کننده ی شکم را انجام دهید تنها چیزی که نیاز دارید چیزی نرم است که به عنوان زیر انداز استفاده کنید و یک میله ( مانند دسته ی جارو یا تی )

5 حرکت برای کوچک کردن شکم

داشتن چربی اضافه در میانه بدن باعث افزایش خطر بیماری های قلبی، سکته مغزی و دیابت میشود. خبر خوب میخواهید؟ بله خبر خوب این است که میتوانید با ورزش و رژیمی هوشمندانه با این چربی ها مبارزه کنید، سلامت بدن را بالا ببرید و این قسمت را شکل دهید. این 5 حرکت را برای کوچک کردن شکم تان را انجام دهید تنها چیزی که نیاز دارید چیزی نرم است که به عنوان زیر انداز استفاده کنید و یک میله ( مانند دسته ی جارو یا تی ).

بیشتر بدانید : کوچک کردن شکم در عرض یک هفته!!

کوچک کردن شکم با حرکت برف پاک کن
کوچک کردن شکم با حرکت برف پاک کن

به پشت روی زمین دراز بکشید و دستها را به طرف بیرون بدن خود دراز کنید. زانوها را در کنار هم نگه دارید، پاها را بلند کنید، در حالی که زانوها را به سمت راست میبرید و به زمین نزدیک میکنید شانه ها را محکم به زمین بچسبانید. سپس زانوها را دوباره به وسط بیاورید و به سمت چپ ببرید و دوباره به وسط بیاورید. برای هر طرف 10 مرتبه این حرکت را انجام دهید. هدفتان روی 20 مرتبه برای هر طرف باشد.


کوچک کردن شکم با حرکت جارو برقی
کوچک کردن شکم با حرکت جاروبرقی

کمر را صاف کنید و به پشت روی زمین دراز بکشید، زانو ها را خم کنید و کف پا را صاف روی زمین قرار دهید. نفس عمیقی بکشید تا به شکل محسوسی شکم بزرگ شود سپس تمام نفس خود را بیرون دهید و شکم را به سمت ستون فقرات بکشید. عضلات شکم خود را سفت کنید. این حالت را برای 2 ثانیه نگه دارید سپس عضلات شکم را رها کنید و طبیعی نفس بکشید. این کار را 10 مرتبه انجام دهید.

بیشتر بدانید : کوچک کردن‬ سریع ‫‏شکم تا نوروز، با چند روش

کوچک کردن شکم با لیفت کردن میله
کوچک کردن شکم با لیفت کردن میله

یک میله را نگه دارید، روی زمین دراز بکشید و پاها و دست ها را صاف کنید. کف دستها رو به زمین باشد. میله را از روی زمین بلند کنید به بالای سر بیاورید، به حالت نشسته در آیید زانو ها را خم کنید و بالا بیاورید تا زمانی که ساق پا با سطح زمین موازی شود. میله را روی زانو بیاورید ( یا تا جایی که میتوانید جلو ببرید ). به اندازه ی 2 ثانیه این حالت را نگه دارید سپس به حالت اول برگردید ، 10 بار تکرار کنید. سعی کنید تا 20 مرتبه پیشرفت کنید.

اگر می خواهید بیشتر بدانید : کوچک کردن شکم با 8 راه ساده!!

کوچک کردن شکم با حرکت تخته
کوچک کردن شکم با حرکت تخته

روی شکم خود بخوابید و ساعد ها را تکیه گاه قرار دهید. خود را از زمین بلند کنید تا وزن روی آرنج و سر انگشتان پا قرار بگیرد. عضلات شکم خود را سفت کنید و سعی کنید سر تا پاشنه ی پا را در یک خط مستقیم قرار دهید. 15 ثانیه این حالت را نگه دارید، سپس کمی استراحت کنید و سه مرتبه دیگر تکرار کنید. بعد از مدتی کم کم زمان نگه داشتن حرکت را بیشتر کنید تا به یک دقیقه برسید.

بیشتر بدانید : کوچک کردن شکم با یک تکنیک 2 دقیقه ای

کوچک کردن شکم با چرخش نیم تنه
کوچک کردن شکم با حرکت چرخش نیم تنه

بنشینید زانوهای خود را خم کنید کف پاها را صاف روی زمین قرار دهید، دستها را روی پهلو های خود قرار دهید. عضلات شکم را به طرف داخل بکشید. آرام به طرف عقب بروید، کمر را صاف نگه دارید و سعی کنید با جمع کردن نیم تنه شکل C را بسازید ( هرچقدر بیشتر به عقب خم شوید بیشتر عضلات خود را به چالش میکشید ). سپس کل نیم تنه را بچرخانید ( نه فقط شانه ها )، باسن را به سمت راست بچرخانید به مرکز بیایید و سپس به سمت چپ بچرخید. 20 تا 30 ثانیه این کار را ادامه دهید.بیشتر بدانید : کوچک کردن شکم در 20 روز با 20 روش بسیار ساده و آسان!!

بیشتر بدانید : کوچک کردن شکم با روش های ساده!!

بیشتر بدانید : کوچک کردن شکم در کمترین زمان با 8 نکته!

بیشتر بدانید : کوچک کردن شکم با 8 خوراکی ساده و در دسترس!

بیشتر بدانید : به جای دراز و نشست با این حرکت ها به سرعت شکم تان را آب کنید!!

بیشتر بدانید : کوچک کردن شکم با 7 روش بدون دردسر!!

بیشتر بدانید : کوچک کردن شکم با 4 اسموتی میوه ای

بیشتر بدانید : کوچک کردن شکم با 10 ورزش ساده

بیشتر بدانید : کوچک کردن شکم با 3 حرکت آسان با توپ های بدنسازی

بیشتر بدانید : کوچک کردن شکم با 14 روش در 14 روز!!

بیشتر بدانید : یک راه ساده برای لاغر کردن شکم

بیشتر بدانید : کوچک کردن شکم بعد از زایمان با خوردن برش های سیب و هویج!!

بیشتر بدانید : صاف کردن شکم با 5 راه ساده!!

  بیشتر بدانید : کوچک کردن شکم، این بار با خوراکی های شکم صاف کن!!

بیشتر بدانید : 3 غذای عالی برای کوچک کردن شکم

بیشتر بدانید : کوچک کردن شکم در 14 روز با خوردن آب این میوه!!

بیشتر بدانید : چقدر برنج بخوریم تا شکم مان بزرگ نشود؟

اگر می خواهید بیشتر بدانید : کوچک کردن شکم در عرض یک هفته!!


گردآوری : گروه سبک زندگی سیمرغ
seemorgh.com/lifestyle
منبع : salamatnews.com