بهترین نوشیدنی چربی سوز این 7 چای هستند
 یک سری از چای هاای طبیعی وجود دارد که می تواند به عنوان یک چربی سوز  عالی، چربی هیا اضافی بدن تان را از بین برده و شما را لاغر کند. در این مقاله به معرفی این 7 چای معرفی می کنیم.

بهترین نوشیدنی چربی سوز

چربی‌هایی که روی پهلو‌های‌تان سوار شده و روی شکم بزرگ‌تان سنگینی می‌کنند، می‌توانند در اوج خوشبختی، غمی را گوشه دل‌تان جا دهند. چاقی، فقط یک بیماری تهدیدکننده برای سلامت نیست. انگی که این چربی‌ها روی شما می‌چسبانند و نگاه‌های سنگینی که به‌خاطر آنها به شما خیره می‌شوند، گاهی از هراس بیمارشدن هم ترسناک‌تر است. آب‌کردن همه چربی‌هایی که در طول سال‌ها در بدن‌تان انباشته شده‌اند، کار آسانی نیست. ما چند توصیه طبیعی، برای از بین‌ بردن مقاومت چربی‌ها به آب‌ شدن یا لااقل اضافه‌ نشدن چربی‌های تازه در بدن‌تان با شما در میان می‌گذاریم.

بیشتر بدانید : 8 ماده غذایی چربی سوز که صد در صد لاغرتان می کند!

نوشیدنی چربی سوز شماره 1 : چای سفید

شاید نوشیدن این چای در کشور ما رایج نباشد، اما محققان می‌گویند اگر قصد وزن کم‌کردن با روش‌های طبیعی را دارید، باید از یک عطاری معتبر آن را تهیه کنید. این چای، سلول‌های چربی را تجیزیه می‌کند و به‌خاطر آنتی‌اکسیدان فراوانی که دارد، از سلامت شما محافظت می‌کند. چای سفید، باعث تجزیه سلول‌های چربی می‌شود.

نوشیدنی چربی سوز شماره 2 : چای سبز

مطالعات مختلفی، تاثیر چای سبز را بر کاهش وزن اثبات کرده‌اند. به گفته متخصصان، این چای نه تنها خواب‌تان را آرام می‌کند، بلکه به‌خاطر کافئینی که دارد، سوخت‌وساز بدن‌تان را بالا بده و باعث لاغرشدن‌تان می‌شود.

نوشیدنی چربی سوز شماره 3 : چای سیاه

حتی همین چای سیاهی که نمی‌توان از خانه ایرانی‌ها حذفش کرد هم به لاغر شدن مصرف‌کنندگانش کمک می‌کند. این چای، توان بدن را برای جذب چربی و انباشته‌کردن چربی‌ها روی هم کمتر می‌کند.

نوشیدنی  چربی سوز شماره 4 : چای نعناع

نه برای سوختن چربی‌هایی که مهمان بدن‌تان شده‌اند، بلکه برای کاهش اشتها و خلاص‌شدن از گرسنگی کاذب، سراغ چای نعناع بروید. البته نعناع را در صورتی مصرف کنید که به ریفلاکس اسیدی مری دچار نیستید و سوزش سردل، عذاب‌تان نمی‌دهد.

نوشیدنی چربی سوز شماره 5 : چای زنجبیل

با یک تیر، چندین نشان بزنید و نه تنها کم‌اشتها و لاغر شوید، که فشارخون و التهاب درون بافت‌های‌‎تان را هم کاهش دهید. محققان می‌گویند کسانی که صبح‌شان را با چای زنجبیل شروع می‌کنند، کمتر گرسنگی را تجربه کرده و سوخت‌وساز بدن‌شان هم پایین‌تر می‌آید.

نوشیدنی چربی سوز شماره 6 : چای رازیانه

بعضی از نوشیدنی‌ها مثل چای رازیانه، به ترشح بیشتر هورمون ملاتونین در بدن‌تان کمک می‌کنند. هورمونی که باعث می‌شود بهتر بخوابید و به‌خاطر کم‌خوابی، دچار کاهش سوخت‌وساز در بدن نشوید. رازیانه، نه تنها به کاهش وزن کمک می‌کند، بلکه قلب را هم سالم نگه می‌دارد.

نوشیدنی چربی سوز شماره 7 : چای بابونه

اگر آرامش داشته باشید، کمتر از غذاخوردن به عنوان ابزاری برای آرام‌کردن اعصاب‌تان کمک می‌گیرید. چای بابونه، از نوشیدنی‌هایی است که نمی‌گذارد زیاد عصبی و کلافه باشید و شما را از مدام سرزدن به یخچال خانه منصرف می‌کند.

اگر می خواهید بیشتر بدانید : کاهش وزن با یک نوشیدنی چربی سوز خانگی

اگر می خواهید بیشتر بدانید : چربی سوزترین نوشیدنی خانگی در دنیا!!!

اگر می خواهید بیشتر بدانید : کاهش وزن باور نکردنی با آبمیوه های چربی سوز خانگی!

اگر می خواهید بیشتر بدانید : 7 نوشیدنی چربی سوز عالی برای کاهش وزن


گردآوری : گروه سبک زندگی سیمرغ
seemorgh.com/lifestyle
منبع : هفته نامه آتیه نو