چگونه هنگام ورزش کالری بیشترری بسوزانیم؟
 چند روش برای افزایش کالری سوزی در ورزش وجود دارد.در ادامه این روش های ساده را به شما می گوییم

 روشهای بالا بردن کالری سوزی در ورزش

اکثر ورزشکاران قصد دارند که در هنگام ورزش کالری سوزی بالایی داشته باشند تا به تناسب اندام ایده‌ آل خود برسند. راه‌ هایی برای افزایش کالری سوزی به هنگام ورزش کردن وجود دارد.

چند روش برای افزایش کالری سوزی در ورزش وجود دارد.

چگونه هنگام ورزش کالری بیشترری بسوزانیم؟
چگونه هنگام ورزش کالری بیشترری بسوزانیم؟

بیشتر بدانید : کالری سوزی این ورزش ها برای لاغری از همه بیشتر است

  • اگر اهل باشگاه رفتن هستید و می‌ خواهید بر روی دستگاه‌ هایی مانند تردمیل ورزش کنید، بهتر است در بازه‌ های کوتاه مدت و شدید ورزش کنید یا تردمیل را بر روی سطح شیب دار تنظیم کنید. در این صورت در زمان کمتر کالری بیشتری می‌سوزانید و سوخت و ساز بدن بالا می‌رود. ورزش‌های کوتاه مدت و شدید موثرترین ورزش ها برای سوزاندن چربی‌ها و کالری سوزی هستند.

  • به ورزش روزانه خود کمی حرکات استقامتی ‌اضافه کنید. این نوع حرکات باعث افزایش کالری سوزی می‌شود. بهتر است که ورزش‌های استقامتی را بر روی گروه‌های عضلانی مختلف در بدن انجام دهید.

  • ورزش‌های پلیومتریک مانند برپی، لانگز و غیره می‌توانند کالری سوزی را افزایش دهند. معمولا ورزشکاران حرفه‌ای همچون بسکتبالیست‌ها، این ورزش‌ها را در برنامه خود دارند.

  • زمان گذاری نیز یکی از روش‌ها برای افزایش کالری سوزی در باشگاه است برای خود زمان تعیین کنید، برای مثال هدف‌تان سوزاندن 10 کالری در 60 ثانیه باشد. به ‌این‌ ترتیب از زمانی که در باشگاه دارید به بهترین نحو استفاده می کنید.

  • در برنامه ورزشی خود تنوع ایجاد کنید. از تمامی عضلات بدن در برنامه ورزشی استفاده کنید.بیشتر بدانید : کالری سوزی بیشتر برای کاهش وزن با 3 تغییر ساده!!

بیشتر بدانید : کالری سوزی 8 ورزش زیر از همه بیشتر است

بیشتر بدانید : کالری سوزی در 15 دقیقه با چند حرکت ساده!گردآوری: گروه سبک زندگی سیمرغ
seemorgh.com/lifestyle
منبع: salamatnews.com