سیبیتا یک رژیم نیست، بلکه مجموعه جامعی از برنامه‌های غذایی، روانشناسی، ورزشی، تغذیه روحی و پشتیبانی همه‌جانبه است.

رژیم  لاغری چاره کار نیست!

سیبیتا یک کلینیک تخصصی لاغری است که از سال ۱۳۸۶ تا کنون اختصاصا در زمینه لاغری و کاهش وزن با رویکرد اصلاح سبک زندگی، مشغول به فعالیت است.
برنامه لاغری سیبیتا مجموعه همه‌جانبه‌ای است که تمام امکانات لازم برای کاهش وزن موفق و ماندگار را در اختیار شما قرار می‌دهد و شامل مشاوره‌های فردی و چهره به چهره با مشاورین تغذیه، ورزش و روانشناسی با هدف کاهش وزن ماندگار و اصلاح سبک زندگی است. آموزش تغذیه سالم، رفتاردرمانی و روانشناسی کاهش وزن برای تصحیح عادت‌های غذایی و ورزشی و مدیریت غذا خوردن‌های احساسی، پشتیبانی و پیگیری مستمر تلفنی، تلگرامی و ایمیلی برای حفظ انگیزه در طی برنامه و نیز جلسات گروهی برای تبادل تجربه بین اعضای سیبیتا برنامه لاغری سیبیتا را تشکیل می‌دهد که در نهایت با ایجاد تغییرات درونی و اصلاح سبک زندگی منجر به کاهش وزن دائمی می‌شود.

برنامه لاغری

سیبیتا یک برنامه لاغری کاملا سالم و علمی است و در آن خبری از دارو، دستگاه لاغری، جراحی لاغری یا دمنوش نیست.

یک امتیاز مهم دیگر برنامه لاغری سیبیتا این است که کاملا بدون رژیم است و محدودیت‌ها و قید و بندهای رژیمی جایی در آن ندارد و به جای رژیم گرفتن، درست خوردن و رفتارهای غذایی صحیح را یاد می‌دهد و با تکنیک‌های رفتاردرمانی این رفتارها را نهادینه و ماندگار می‌کند.

اما لاغری فقط بخشی از برنامه سیبیتاست، از آن مهمتر این است که به آرامش دست می‌یابید و احساستان در باره خودتان تغییر می‌کند.

در سیبیتا یاد می‌گیرید خود را دوست بدارید و با خود آشتی کنید.

یاد می‌گیرید غذایی را که می‌خورید دوست داشته باشید و بدون احساس گناه و عذاب وجدان، بدون محدودیت‌های دست‌وپاگیر رژیمی و بدون دغدغه برگشت وزن، با احساس خوب آن را بخورید.

یاد می‌گیرید که کاهش وزن صحیح از ذهن آغاز می‌شود، تغذیه منطقی را در پیش می‌گیرید، به پرخوری‌های احساسی و عصبی پایان می‌دهید و با تکنیک‌های سیبیتا بر اشتهای کاذبتان غلبه می‌کنید.

سیبیتا به شما رژیم لاغری نمی‌دهد بلکه روش‎ تغذیه درست و رابطه صحیح با غذا را به شما یاد می‌دهد و با راهکارهای روانشناسی کاهش وزن و حمایت همه‌جانبه، این روش‎ها را در شما نهادینه می‌کند.

برنامه لاغری

برنامه کاهش وزن سیبیتا با طراحی و مدیریت دکتر فرید ذاکر متخصص داخلی و پژوهشگر کاهش وزن از سال ۱۳۸۶ تا امروز ارائه می‌شود.

برای آشنایی بیشتر با متد لاغری سیبیتا صفحۀ تجربیات مراجعین را بخوانید.

اگر رژیم‌ها و روش‎های ناموفق قبلی دلسردتان کرده و انگیزه‌تان را از دست داده‌اید یا فکر می‌کنید از عهده لاغر شدن برنمی‌آیید، صفحۀ چرا لاغر می‌شوید ولی لاغر نمی‌مانید را بخوانید.

سیبیتا برای شما دو برنامۀ لاغری موثر، آسان و سالم با نتایج ماندگار آماده کرده است:

phone.jpg

برای صحبت با مشاور سیبیتا تماس بگیرید:
۰۲۱-۶۶۵۲۲۷۳۴
برای آشنایی با برنامه لاغری حضوری سیبیتا کلیک کنید


bird.jpg

اگر امکان مراجعه حضوری ندارید،
در برنامه لاغری غیرحضوری ثبت نام کنید.
برای آشنایی با برنامه لاغری غیرحضوری سیبیتا کلیک کنید

 گردآوری : گروه سبک زندگی سیمرغ
seemorgh.com/lifestyle
منبع : sibita.com

 
 
 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال

پربیننده های این بخش

 
X