کاهش وزن در عرض یک ماه با 9 ترفند ساده!!
 کاهش وزن روش های مختلفی دارد. در این مقاله به شما 9 ترفند ساده را معرفی می کنیم به کاهش وزن تان در عرض یک ماه کمک می کند

ترفندهای ساده برای کاهش وزن در عرض یک ماه

صبحانه را ترک نکنید
صبحانه,خوردن صبحانه,صبحانه برای کاهش وزن,صبحانه را ترک نکنید

نخوردن صبحانه به کاهش وزن تان کمک نمی کند. نخوردن صبحانه باعث می شود شما مواد مغذی که باید به بدن تان برسد را از دست دهید و همین امر باعث خوردن اسنک های غیر رژیمی و پر کالری در طول روز می شود.

بیشتر بدانید : کاهش وزن با 6 سبزی شگفت انگیز!!

خوردن وعده های غذایی منظم

خوردن منظم وعده های غذایی باعث کالری سوزی بیشتری می شود. همچنین وسوسه برای خوردن غذاهای پر چرب و سرشار از قند را از بین می برد.

مقدار زیادی میوه و سبزیجات بخورید
مقدار زیادی میوه و سبزیجات بخورید,کاهش وزن,ترفندهای کاهش وزن

میوه و سبزیجات، کم کالری، کم چربی و سرشار از فیبر هستند. همچنین میوه و سبزیجات مقدار بسیاری ویتامین و مواد معدنی دارند. این خصوصیات باعث می شوند که شما در مسیر کاهش وزن تان موفق باشید.

فعال تر شوید

داشتن فعالیت کلید اصلی کاهش وزن است. ورزش به شما کمک می کند تا کالری های اضافی تان را بسوزانید. باید بدانید که داشتن رژیم بدون ورزش نمی تواند باعث کاهش وزن تان شود.

مقدار زیادی آب بنوشید
مقدار زیادی آب بنوشید,کاهش وزن,ترفندهای کاهش وزن

بسیاری از مواقع تشنگی با گرسنگی اشتباه گرفته می شود. نوشیدن آب قبل از وعده های غذایی تان باعث می شود غذای کمتری خورده و در نهایت کالری کمتری به بدن تان برسد.

غذاهای فیبردار بخورید

غذاهای سرشار از فیبر باعث می شود که شما برای مدت طولانی تری سیر باشید. فیبر در میوه، سبزیجات، جو، نان سبوس دار، برنج قهوه ای، ماکارونیلوبیا، نخود فرنگی و عدس است.

برچسب غذاها را بخوانید

خواندن برچسب غذایی به شما کمک می کند که بدانید چه چیزی را تصمیم دارید بخورید. روی این برچسب ها اطلاعات کاملی در مورد کالری ماده غذایی مورد نظرتان نوشته است.

از ظرف های غذایی کوچک استفاده کنید

خوردن وعده های غذایی در ظروف کوچک به شما در کاهش وزن تان کمک می کند. وقتی شما در بشقاب کوچک فغذا می خورید مغرتان دچار این اشتباه شده و در تیجه به مغزتان زودتر احساس سیری می دهد.

غذاهای ممنوعه را ممنوع کنید

برای جلوگیری از وسوسه برای خوردن غذاهای ممنوعه مانند شکلات، بیسکویت، چیپس، نوشیدنی های شیرین و ... را در خانه تان ذخیره نکنید. به جای این مواد غذایی ممنوعه ، غذاهای سالمی مانند میوه، کیک جو دوسر، پاپ کورن و ... را در خانه تان ذخیره کنید.


بیشتر بدانید : کاهش وزن 9 کیلویی در عرض 2 هفته، با دو پیشنهاد ساده!!

بیشتر بدانید : 8 نکته مهم در مورد کاهش وزن که نمی دانید

بیشتر بدانید : کاهش وزن با 10 روش بدون رژیم و گرسنگی


تهیه و ترجمه : گروه سبک زندگی سیمرغ
seemorgh.com/lifestyle
اختصاصی سیمرغ