لاغری با 7 ادویه که سوخت و ساز بدن تان را بالا می برد!
 برای لاغری بهترین کار این است که سوخت و ساز بدن تان را بالا ببرید. در ادامه به شما 7 ادویه را معرفی می کنیم که می تواند شما را لاغر کند. با ما همراه شوید

 7 ادویه لاغر کننده

مصرف برخی چاشنی ها برای سرعت بخشیدن به سوخت و ساز بدن و در نتیجه لاغری و کاهش چربی‌ های اضافه راهکاری مناسب و در دسترس است. ادویه‌ زیادی وجود دارد که به سوخت و ساز بدن سرعت می بخشد ، در ادامه تعدادی از آن‌ ها را معرفی می کنیم :

بیشتر بدانید : لاغری با 13 روش پانزده دقیقه ای!!

لاغری با زیره

زیره متابولیسم بدن را افزایش می‌دهد  و علاوه بر کاهش وزن، باعث  بهبود فرایند هضم، کاهش التهاب و از بین بردن نفخ و جلوگیری از یبوست می‌شود.

لاغری با فلفل سیاه

برای کوتاه کردن زمان کاهش وزن، می توانید فلفل سیاه را هر روز در رژیم غذایی تان بگنجانید.
فلفل سیاه در سرعت بخشیدن به فرایندهای گوارشی، کاهش تولید گاز، جلوگیری از کم آبی بدن، تنظیم فشار خون و ... شناخته شده است.

لاغری با هل

هل با کمک به فرایند گوارش و بهبود عملکرد سوخت و ساز  برای کاهش وزن مناسب است. علاوه بر آن طعم خوشایند و بوی هل برای تسکین افسردگی مفید است.

لاغری با خردل

دانه های خردل با افزایش دمای بدن، منجر به افزایش سوخت کالری می شود. شما می توانید کمی  از دانه های خردل را قبل از شروع تمرین ورزشی بخورید تا از مزایای آن بهره ببرید.

لاغری با 7 ادویه که سوخت و ساز بدن تان را بالا می برد!
لاغری با 7 ادویه که سوخت و ساز بدن تان را بالا می برد!, 7 ادویه لاغر کننده

لاغری با زردچوبه

این ادویه می تواند تشکیل بافت چربی را کاهش دهد. مصرف زردچوبه برای پیشگیری از دیابت و جلوگیری از افزایش مقاومت به انسولین هم مفید است.

لاغری با زنجبیل

زنجبیل می ‌تواند مانع چاقی ناشی از رژیم‌های غذایی سرشار از چربی شود .
می ‌توان از زنجبیل به‌ عنوان مکملی برای درمان چاقی استفاده کرد.

لاغری با دارچین

دارچین باعث  کاهش سطح اسید بدن، تنظیم فرایند هضم، مبارزه با آنفلوآنزا، کاهش سطح قند خون و تنظیم میزان تری گلیسیرید و کلسترول بد و در نهایت افزایش متابولیسم می شود.بیشتر بدانید : اولین قدم برای درمان لاغری چیست؟

بیشتر بدانید : لاغری شکم و پهلو با پیشنهادهای دکتر آز

بیشتر بدانید : 5 راهکار موثر و سریع برای لاغری

بیشتر بدانید : لاغری سریع با 7 کار ساده!! 

گردآوری: گروه سبک زندگی سیمرغ
seemorgh.com/lifestyle
منبع: khorasannews.com