لاک ناخن اکلیلی را با این روشها پاک کنید
لاک ناخن اکلیلی در بین خانم ها مخصوصا برای میهمانی ها شب طرفداران بسیاری دارد. تنها مشکل لاک ناخن اکلیلی پاک کردن آن است که تقریبا کار سخت و مشکلی است. در این مقاله روش های پاک کردن لاک ناخن اکلیلی را به شما آموزش می دهیم.

بهترین روش برای پاک کردن لاک ناخن اکلیلی

لاک‌های اکلیلی برای همه‌ی خانم‌ها چیز جالب توجه و سرگرم کننده‌ای هست، مخصوصاً زمانی که بخواهید به مهمانی، یا یک قرار ملاقات فانتزی با یکی از دوستانتان بروید. لاک‌های اکلیلی مسحور کننده‌اند و اکلیل‌های آن می‌توانند هر رنگ بی حالی را فوراً قیافه بدهند.
وقتی که می‌خواهید شب از خانه بیرون بزنید، آن‌ها را بعنوان لایه‌ی رویی لاک ناخنتان استفاده کنید، نیازی نیست که کاملاً لاک ناخنتان را عوض کنید. برخی از خانم‌ها هم با اکلیلی کردن تنها چند ناخن یا حتی فقط یک یا دو ناخنشان، ظاهری منحصر بفرد به خودشان می‌دهند، ظاهری که می‌تواند خیلی باحال شود! اما به همان اندازه که با انواع رنگ‌ها تطبیق پذیر است، پاک کردنش خیلی سخت است!

دوست دارید بدانید چطور می‌توانید لاک اکلیلی ناخن‌هایتان را بدون کثیف کاری و بدون اینکه حتی یک اکلیل باقی بماند پاک کنید؟

بیشتر بدانید : ست کردن لاک ناخن با صندل ( راهنمای کامل تصویری )

پاک کردن لاک ناخن اکلیلی با پنبه توپی

راز پاک کردن هر لاک ناخنی به طور کامل، این است که بتوانید کاملاً لاک را خیسانده و آنرا حل کنید. اگر فقط کمی از محلول پاک کننده را به توپ پنبه‌ای تان بمالید، برای پاک کردن لاک‌های اکلیلی، لاک‌های تیره، لاک‌هایی که روکش ضخیمی دارند و… به مشکل خواهید خورد.
برای پاک کردن لاک اکلیلی، پنبه‌ی توپی خودتان را در محلول پاک کننده غوطه ور کنید، سپس روی ناخنتان بگذارید، برای چند ثانیه آنرا نگاه دارید تا بتوانید تمیز کردن ناختان را شروع کنید. ناخنتان را پاک کنید و هر زمانی که احساس کردید پنبه‌تان دارد خشک می‌شود یا اینکه کلی اکلیل به آن چسبیده، سریع پنبه‌ی دیگری استفاده کنید.

محلول پاک‌ کننده در یک ظرف کوچک

راه خوب دیگری برای پاک کردن لاک اکلیلی این است که مقدار کمی از محلول پاک کننده را در یک ظرف کوچک همچون درب بطری پاک کننده‌تان بریزید. انگشتتان را در آن فرو ببرید و اجازه دهید ناخنتان به خوبی خیس بخورد. این کار به حل شدن اکلیل‌ها کمک می‌کند و سپس می‌توانید با کشیدن یک توپ پنبه‌ای که آغشته به محلول پاک کننده است، باقیمانده‌ی لاک روی ناخن‌تان را پاک کنید.

فوم‌های لاک پاک کن

یک محصول دم دستی که این روزها برای پاک کردن لاک ناخن در بازار وجود دارد، فوم یا پدهایی است که برای این منظور ساخته شده‌اند که وسط آن‌ها سوراخی دارد. انگشتتان را داخل فوم فرو برده و با آن لاک ناخن خود را پاک می‌کنید. از آنجایی که فوم‌ها توانایی ذخیره‌ی محلول پاک کننده‌ی بیشتری به نسبت توپ‌های پنبه‌ای در خود دارند، این هم یک انتخاب عالی برای پاک کردن لاک‌های اکلیلی است.

تکرار فرایند

ممکن است هنگامی که لاک اکلیلی استفاده کرده‌اید، برای پاک کردن تمام رنگ و اکلیل‌ها نیاز باشد مراحل پاک کردن ناخن‌هایتان را چند بار تکرار کنید. اگر متوجه شدید که برخی از اکلیل‌ها به انگشتان شما چسبیده‌اند، برای هر انگشتتان بصورت جداگانه از یک پنبه‌ی توپی تمیز استفاده کنید و آن‌ها را تمیز کنید. با این کار دوباره اکلیل‌ها را از پنبه به پوستتان منتقل نخواهید کرد. یادتان باشد که پس از پاک کردن لاک ناخن‌هایتان حتماً و حتماً مرطوب کننده یا لوسیونی به پوست دستتان بمالید، چرا که بعد از این فرایند دستتان خیلی خشک خواهد شد.گردآوری : گروه سبک زندگی سیمرغ
seemorgh.com/lifestyle
منبع : bedunim.ir