مدل های طراحی ناخن آنجلینا جولی Angelina Jolie در مراسم مختلف
آنجلینا جولی Angelina Jolie یکی از زنان زیبا و معروف هالیوودی است که برای مراسم مختلف بسیار کم از طراحی ناخن و لاک ناخن استفاده می کند. اما در این مقاله بهترین مدل های طراحی ناخن و لاک ناخن این زن زیبای هالیوودی را برای شما گردآوری کرده ایم.

طراحی ناخن به سبک آنجلینا جولی Angelina Jolie

آنجلینا جولی Angelina Jolie یکی از زنان هالیوودی است که چند سال در بین زیباترین زنان زیبای دنیا قرار گرفت. آنجلینا جولی در بین زنان هالیوودی دنیای مد جزو کسانی است که کمتر برای ناخن هایش از لاک و طراحی ناخن استفاده می کند. اما در این مقاله بهترین مدل های طراحی ناخن که او در مراسم های مختلف استفاده کرده را گردآوری کرده ایم.

بیشتر بدانید : رازهای زیبایی آنجلینا جولی از زبان خودش

طراحی ناخن قرمز و سفید به سبک آنجلینا جولی Angelina Jolie
طراحی ناخن,مدل طراحی ناخن,مدل های طراحی ناخن,طراحی ناخن آنجلینا جولی,طراحی ناخن قرمز و سفید به سبک آنجلینا جولی Angelina Jolie

طراحی ناخن قرمز و کرم به سبک آنجلینا جولی Angelina Jolie
 طراحی ناخن,مدل طراحی ناخن,مدل های طراحی ناخن,طراحی ناخن آنجلینا جولی,طراحی ناخن قرمز و کرم به سبک آنجلینا جولی Angelina Jolie

بیشتر بدانید : طراحی ناخن با 13 ایده مینیمالیستی که باید امتحان کنید

لاک ناخن تک رنگ یاسی به سبک آنجلینا جولی Angelina Jolie
طراحی ناخن,مدل طراحی ناخن,مدل های طراحی ناخن,طراحی ناخن آنجلینا جولی,لاک ناخن,لک ناخن آنجلینا جولی,لاک ناخن تک رنگ یاسی به سبک آنجلینا جولی Angelina Jolie

لاک ناخن تک رنگ مشکی به سبک آنجلینا جولی Angelina Jolie
طراحی ناخن,مدل طراحی ناخن,مدل های طراحی ناخن,طراحی ناخن آنجلینا جولی,لاک ناخن تک رنگ مشکی به سبک آنجلینا جولی Angelina Jolie

بیشتر بدانید : رنگ های مختلف لاک ناخن را خودتان درست کنید

طراحی ناخن به رنگ سفید به سبک آنجلینا جولی Angelina Jolie
طراحی ناخن,مدل طراحی ناخن,مدل های طراحی ناخن,طراحی ناخن آنجلینا جولی,طراحی ناخن به رنگ سفید به سبک آنجلینا جولی Angelina Jolie

طراحی ناخن دو رنگ به سبک آنجلینا جولی Angelina Jolie
طراحی ناخن,مدل طراحی ناخن,مدل های طراحی ناخن,طراحی ناخن آنجلینا جولی,طراحی ناخن دو رنگ به سبک آنجلینا جولی Angelina Jolie

آنجلینا جولی Angelina Jolie متولد ۴ ژوئن ۱۹۷۵، هنرپیشه، کارگردان و نیکوکار اهل ایالات متحده آمریکا است. او توانسته چهار بار جایزه گلدن گلوب، دو بار جایزه اتحادیه بازیگران سینما و یک بار جایزه اسکار را برنده شود. او پس از ازدواج با برد پیت، از نام «آنجلینا جولی پیت» (Angelina Jolie Pitt) استفاده می‌کند.

زندگی‌نامه آنجلینا جولی Angelina Jolie

وی در شهر لس‌ آنجلس متولد شد. پدر وی جان ویت است و مادرش اصالتی هلندی و فرانسوی کانادایی دارد. برادر وی جیمز هیون نیز بازیگر است. او فعالیت به عنوان مدل را از دوازده سالگی شروع کرد و در شهرهایی مثل لندن و لس‌ آنجلس مدل مشهوری شد. او در جوانی در کلیپ‌های خوانندگانی چون رولینگ استونز، میت لوف، لنی کراویتز، انتولینو وندیتیو بازی کرد، اولین نقش سینمایی وی در فیلم «هکرها» بود که داستان پنج دانش‌آموز هکر را روایت می‌کند.

آنجلینا جولی آنجلینا جولی Angelina Jolie از سال ۲۰۰۱ از سوی کمیسریای عالی سازمان ملل متحد در امور پناهندگان به عنوان سفیر حسن نیت تعیین شده و با مسافرت به نقاط دورافتاده جهان به فعالیت در زمینه حفظ حقوق آوارگان و پناهندگان مشغول است.

وی در روز ۱۹ ژوئن ۲۰۱۱ با حضور در کمپ پناهندگان سوری در شهر آلتین اوزو از توابع ترکیه با پناهندگان سوریه‌ای دیدار کرد. وی در مدرسه‌سازی نیز مشارکت داشته‌است. وی قرار بود از سال ۲۰۱۷ به ویلیام هیگ وزیر امور خارجه بریتانیا بپیوندد و به عنوان استاد مدعو در دانشگاه اقتصاد لندن دوره‌ای با عنوان «تأثیر جنگ بر زنان» را تدریس کند.

زندگی شخصی آنجلینا جولی Angelina Jolie

همسر اوّل وی جانی لی میلر است که در سال ۱۹۹۶ با او ازدواج کرد و در سال ۱۹۹۹ از وی جدا شد، همسر دوم او بیلی باب تورنتون است که در مه ۲۰۰۰ با هم ازدواج کردند، ولی سرانجام بعد از ۳ سال ازدواجشان به جدایی انجامید.
پس از بازی در فیلم آقا و خانم اسمیت، او و برد پیت Brad Pitt وارد یک دوستی عاشقانه و سرانجام در سال ۲۰۰۶ صاحب دختری به نام شیلو شدند که به خاطر باورهایشان در مورد پایان دادن به فقر و بدبختی مردم آفریقا تصمیم به تولد بچه‌شان در کشور فقیر و آفریقایی نامیبیا گرفتند. آنجلینا جولی Angelina Jolie به همراه براد پیت علاوه بر سه فرزند طبیعی خود سرپرستی مدوکس پسر بچه یتیم اهل کامبوج، پکس کودک ویتنامی و یک دختر یتیم اهل اتیوپی به نام زهرا را بر عهده دارند.

براد پیت Brad Pitt در ۲۶ ژانویه ۲۰۱۲ رسماً اعلام کرد که او و جولی تصمیم به ازدواج دارند. او گفت: «ما تصمیم گرفته بودیم ازدواج نکنیم تا زمانی که برای هیچ زوجی منع ازدواج وجود نداشته باشد ولی گمان نمی‌کنم دیگه بتوانیم بیش از این مقاومت کنیم. ازدواج ما برای بچه‌هایمان خیلی مهم است و همیشه در این باره از ما سؤال می‌کنند. برای من هم مهم است. دوست دارم آن نوع تعهد ایجاد بشود.»

در ادامه گفتگو زمانی که از او پرسش شد آیا رسماً از جولی خواستگاری کرده یا نه، وی جواب داد: « دیگر از این فراتر نمی‌روم… ولی زمانی که عاشق کسی هستی و با او یک خانواده تشکیل بدهی و خودت هم دوست داری یک تعهد بین‌تان ایجاد بشود و نتوانی خیلی خنده‌دارست،»

آنجلینا جولی Angelina Jolie در ۱۴ مه ۲۰۱۳ اعلام کرد به دلیل دارا بودن یک ژن معیوب، احتمال ابتلای او به سرطان پستان ۸۷ درصد و ابتلا به سرطان تخمدان ۵۰ درصد بوده و به این خاطر دست به عمل جراحی ماستکتومی (پستان‌برداری) زده و آن‌ها را برداشته‌است و جراحی‌ها و مراحل درمانی وی از فوریه ۲۰۱۳ تا پایان آوریل ۲۰۱۳ به طول انجامید وی ذکر کرد که سرطان پستان باعث مرگ مادرش شده‌ است و با توجه به این عمل‌ها احتمال سرطان پستان در وی به زیر ۵ درصد رسیده‌است.

جولی Angelina Jolie در کنار حرفه اصلی طراح جواهر نیز هست. وی در سال ٢٠١٦ برای جدا شدن از برد پیت Brad Pitt دادخواست داد که این کار دنیای هالیوود را در بهت و ناباوری فرو برد،او دلیل کارش را اعتیاد پیت به الکل و مخدر اعلام کرد و در دادخواست خود تنها خواسته اش واگذاری سرپرستی ٦فرزندش بود.

او در سال ۲۰۱۷ اعلام کرد به فلج بل مبتلاست. او بارها توسط رسانه‌ها به عنوان زیباترین و جذاب‌ترین زن انتخاب شده‌ است. از جمله اسکوایر که در سال ۲۰۰۴ و پیپل در سال ۲۰۰۶ او را زیباترین زن معرفی کرد.


بیشتر بدانید : طراحی ناخن تابستانی 2018 مخصوص خانم های مشکل پسند

بیشتر بدانید : مدل لباس های آنجلینا جولی در مراسم Governors Awards

بیشتر بدانید : مدل لباس آنجلینا جولی در انجمن خیریه گلدن گلوب 2018

بیشتر بدانید : عکس های جدید آنجلینا جولی روی جلد مجله مد بازار


تهیه و تدوین : گروه سبک زندگی سیمرغ
seemorgh.com/lifestyle
اختصاصی سیمرغ / fa.wikipedia.org