سر باز زدن صدا و سیما در پخش تخلف های گسترده شهرسازی و معماری
رییس سازمان بازرسی شهرداری تهران از رییس شورای شهر درخواست کرد تا مصوبه ای به تصویب برساند تا سازمان بازرسی بواسطه آن جلوی سفارشات این وکیل و آن مسئول و این شخص و آن شخص بایستد.

شورای شهر آفت سفارشات در شهرداری تهران را ریشه‌کن کند

به نقل از روابط عمومی سازمان بازرسی شهرداری تهران، محمد جواد شیرازی افزود: چگونه در یک سیستمی یک "مالی" ساخته شده است و دهها هزار متر آن تخلف دارد و متاسفم که بگویم دعوت نامه میزنند و مدیران عالی شهرداری تهران و شورای محترم شهر تهران را به جلسه افتتاحیه آن دعوت می‌کنند و روزنامه‌های همشهری و ایران اطلاعیه آن "مال" را چاپ می‌کنند.

من در همایش سراسری مدیران سازمان بازرسی مورخ 10 اردیبهشت سال جاری که یک روز قبل از افتتاحیه " ایران مال " بود هشدار لازم را درباره تخلفات گسترده شهرسازی و معماری این مجتمع در مقابل دوربین های صدا و سیما دادم و با وجود اینکه این تخلفات وارد رسیدگی به کمیسیون ماده 100  شده و باید از ادامه ساخت و افتتاح آن جلوگیری می شد، صدا و سیما بجز پخش خبر ناقص در خبر 18:30 شبکه تهران، در بخش های دیگر خبری مانند خبر 20:30 شبکه 2 و دیگر بخش های خبری از پخش آن امتناع نمود و حق مسلم مردم در خصوص آگاهی از تخلفات بزرگ این پروژه‌ها را نادیده گرفت . صدا و سیما باید پاسخگوی مردم دراین باره باشد.

من از رییس شورای اسلامی شهرتهران درخواست می کنم مصوبه ای را در شورای اسلامی شهر تهران به تصویب برسانند تا سازمان بازرسی به استناد آن بتواند جلوی سفارشات این وکیل و آن مسئول و این شخص و آن شخص بایستد و آفت سفارشات در شهرداری تهران را ریشه‌کن نماید.

گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: isna.ir