سراج با اشاره به هماهنگی سه قوه در مبارزه با مفاسد اقتصادی تصریح کرد: امیدواریم بتوانیم با افرادی که مانند زالو خون مردم را می‌ مکند، برخورد کنیم؛ در این مسیر نیز نه‌ تنها با مباشر، بلکه با معاون و شریک جرم نیز برخورد خواهیم کرد.

مراسم تودیع حجت‌ الاسلام سیدرسول محمودآبادی بازرس کل استان فارس و معارفه کاظم اکرمی بازرس کل جدید استان فارس و رئیس منطقه 3 بازرسی کشوری با حضور ناصر سراج رییس سازمان بازرسی کل کشور، محمد احمدی استاندار و علی القاصی مهر رئیس‌ کل دادگستری استان فارس و دیگر مقامات استانی برگزار شد.

سراج طی سخنانی در این مراسم بیان کرد: از روز گذشته که به شیراز آمدم، هر کجا می‌روم از قانون‌ مداری و قاطعیت آقای محمودآبادی رضایت کامل دارند.وی افزود: الحمدلله آقای اکرمی از قضات پرکار و خوش‌ نام است که در دادگستری کازرون کارنامه بسیار خوبی از خود بر جای گذاشت.

رئیس سازمان بازرسی کل کشور خاطرنشان کرد: سال گذشته مقام معظم رهبری بر اقتصاد مقاومتی و فرهنگ تاکید فراوانی داشتند، اما باید دقت کرد که این مسائل صرفاً به سال گذشته محدود نمی‌ شود و ما قصد داریم پیگیری این موارد را در سال جدید نیز ادامه دهیم.

سراج با اشاره به هماهنگی سه قوه در مبارزه با مفاسد اقتصادی تصریح کرد: امیدواریم بتوانیم با افرادی که مانند زالو خون مردم را می‌ مکند، برخورد کنیم؛ در این مسیر نیز نه‌ تنها با مباشر، بلکه با معاون و شریک جرم نیز برخورد خواهیم کرد.

وی با بیان اینکه یکی از وظایف بازرسان سازمان بازرسی ارائه پیشنهادات به دستگاه‌های اجرایی است، گفت: در مهر ماه سال 93 در مجلس تصویب شد که ارائه این پیشنهادات ضمانت اجرایی داشته باشد و در صورت استنکاف مجازات حبس دارد، اما بازرسان باید دقت کنند که پیشنهادات قابل‌ اجرا و دارای ضمیمه قانونی بدهند؛ چراکه ما نمی‌خواهیم چوب لای چرخ دستگاه‌های اجرایی بگذاریم.

در این مراسم همچنین ابراهیم شاهرخیان معاون برنامه‌ ریزی و امور مجلس، حمیدرضا سارنجی مدیرکل حفاظت‌ واطلاعات و ابوالفضل روستایی سرپرست اداره‌ کل حوزه ریاست، روابط عمومی و همکاری‌های بین‌ المللی سازمان بازرسی کل کشور و بازرسان کل منطقه 3 بازرسی کشوری حضور داشتند.

در ادامه رئیس سازمان بازرسی از خدمات حجت‌ الاسلام محمودآبادی تقدیر و تشکر کرد و کاظم اکرمی را به‌عنوان بازرس کل استان فارس معرفی کرد.


گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: isna.ir 
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار
سردار قربانی: ناو‌های آمریکا را غرق می‌کنیم سردار قربانی: ناو‌های آمریکا را غرق می‌کنیم

مشاور عالی فرمانده کل سپاه و فرمانده لشکر ۲۵ کربلا در دوران دفاع مقدس می‌گوید دشمن در صورت انجام کوچک‌ترین حماقتی در آب‌های خلیج فارس، می‌فهمد با او چه خواهیم کرد

 
X