وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با بیان این که پرونده اختلاس صندوق رفاه دانشجویان به قوه قضاییه رفته است، گفت:‌ بخشی از مبلغ اختلاس پس داده شده و بخش دیگری از آن در حال پیگیری است.

دکتر محمد فرهادی در حاشیه یازدهمین جشنواره فناوری شیخ بهایی در جمع خبرنگاران با اشاره به اختلاس صندوق رفاه با بیان این که این پرونده از گذشته در حال پیگیری بوده است، افزود: چند ماه است که گزارش‌های آن به قوه قضاییه ارسال شده است و دستور رسیدگی بر روی آن داده شد.وی با تاکید بر این که مبلغ اختلاس در این صندوق بیش از آن چیزی است که اعلام شده، اظهار داشت: بخشی از مبلغ اختلاس شده پس داده شده است و بخش دیگری از آن در حال پیگیری است.

وزیر علوم با تاکید بر این که این پرونده در قوه قضاییه مفتوح است، خاطرنشان کرد: از سوی رییس قوه قضاییه دستور جدی برای رسیدگی به این پرونده داده شده است.وی همچنین یادآور شد: قراردادهای صوری در این زمینه بسته شده و اختلاسی صورت گرفته است.

 

گردآوری:گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع:isna.ir

 

 

 
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار
حمله هوایی ترکیه به شمال عراق حمله هوایی ترکیه به شمال عراق

وزارت دفاع ترکیه در بیانیه‎ای از انهدام مقر تسلیحاتی، پناهگاه و انبارهای مهمات متعلق به گروه تروریستی پ‌ک‌ک در عملیات نیروهای هوایی این کشور به شمال عراق خبر داد

 
X