یکی از مسافران آمریکایی شرکت هواپیمایی "یونایتد ایرلاینز" به علت نقص فنی تلویزیون صندلیش، به دادگاه شکایت و غرامت 5 میلیون دلاری طلب کرد.

روزنامه انگلیسی دیلی میل نوشت: "کاری دیوید" مسافر آمریکایی سوار بر هواپیمای شرکت "یونایتد" از پورتوریکو عازم نیویورک بود و برای استفاده از تلویزیون، 8 دلار پرداخت کرده بود اما در این سفر 4 ساعته تنها در 10 دقیقه آخر توانست از تلویزیون استفاده کند.این روزنامه نوشت: دیوید از این مساله به شدت ناراحت شد و تصمیم گرفت به دادگاه مراجعه و 5 میلیون دلار (حدود 16 میلیارد تومان) از این شرکت هواپیمایی غرامت مطالبه کند. وی درعین حال تصمیم گرفت که این مبلغ را با سایر مسافرانی که از ژانویه 2012 از این مشکل رنج برده اند، تقسیم کند.

از سوی دیگر "یونایتد ایرلاینز" ادعاهای این مسافر را رد و تاکید کرد که طبق معمول، این شرکت قبل از خرید بلیط از طریق یک مانیتور، خدماتی را که در هواپیما ارایه می شود، اعلام می کند و در این سفر نیز به مسافران اعلام شده که وقتی هواپیما خارج از خاک آمریکا پرواز می کند، تلویزیون و اینترنت آن قطع است.

 

گردآوری:گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع:شبکه العالم

 

 

 
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار
حمله هوایی ترکیه به شمال عراق حمله هوایی ترکیه به شمال عراق

وزارت دفاع ترکیه در بیانیه‎ای از انهدام مقر تسلیحاتی، پناهگاه و انبارهای مهمات متعلق به گروه تروریستی پ‌ک‌ک در عملیات نیروهای هوایی این کشور به شمال عراق خبر داد

 
X