رییس بانک کارگشایی گفت: حراجی سکه دیروز با روزهای گذشته متفاوت بود و خانواده‌ها بیشتر از دلالان خرید کردند / در آستانه پیش فروش سکه که از امروز در بانک ملی آغاز می‌شود، این بانک عرضه کارت اعتباری سکه بهار آزادی را در دستور کار قرار داد


در حراجی دیروز، استقبال خانواده‌ها از حراجی بیشتر بود

به نقل از پژوهشکده پولی و بانکی، مسعود سلیمانی درباره وضعیت معاملات در سالن حراجی سکه بانک کارگشایی، اظهار داشت: وضعیت خرید سکه در حراجی دیروز با روزهای گذشته تفاوت داشت و استقبال خانواده‌ها از حراجی بیشتر شده بود.

وی افزود: بیشتر خریدهای دیروز برخلاف روزهای گذشته به جای دلالان توسط خانواده‌ها انجام و همین موضوع سبب شد که سکه‌ها با قیمت بیشتری فروخته شود.

سلیمانی ادامه داد: در حراج دیروز بانک کارگشایی سکه تمام بهار آزادی با قیمت یک میلیون و ۵۲۵ هزار تومان به فروش رفت، همچنین نیم سکه بهار آزادی نیز با قیمت ۷۵۳ هزار تومان فروخته شد.

یادآور می‌شود، عرضه سکه‌های تمام بهار و نیم بهار آزادی از ساعت ۱۴ تا ۱۶ روزهای شنبه، دوشنبه و چهارشنبه در بانک کارگشایی انجام می‌شود و متقاضیان می‌توانند برای شرکت در این حراج، حضوری، با در دست داشتن کارت ملی و کارت بانکی برای پرداخت، به سالن حراج بانک کارگشایی واقع در خیابان مولوی، روبه‌روی میدان محمدیه مراجعه کنند.

«سکه کارت» به بازار عرضه می‌شود

در آستانه پیش فروش سکه که از امروز در بانک ملی آغاز می‌شود، این بانک عرضه کارت اعتباری سکه بهار آزادی را در دستور کار قرار داد.

سرویسی که همزمان با پیش‌فروش سکه عرضه می‌شود، طرح کارت‌سکه است که به جای سکه، کارت صادر شده و حتی در صورتی که شخص مقابل شما نیز دارای سکه‌کارت باشد، می‌توان سکه‌ها را کارت به کارت کرد و تنها بانک ملی قابلیت این کار را دارد.

مدیرعامل بانک ملی در مراسم افتتاح دستاوردها و تجهیزات و فناوری‌های جدید این بانک گفت: برنامه‌ریزی‌هایی نوآورانه‌ای از دو سال گذشته انجام شد که حاصل آن دستاوردهایی است که برای اولین بار در پیشرفته‌ترین حالت معرفی می‌شوند.

 حسین‌زاده با بیان اینکه ما با همکاری دانشگاهی و علمی و جذب نخبگان و متخصصان داخلی و شرکت‌های پیشرو و همچنین با گرفتن دانش فنی اروپایی‌ها این فناوری‌ها را به دست آوردیم گفت: قرار بود این دستگاه‌ها در نمایشگاه رونمایی شود اما فکر کردیم که در آن هیاهو نمی‌توانیم به جامعه فکر کنیم و جا داشت که با توجه به جایگاه بانک ملی مراسمی خاص داشته باشیم و از همین جهت اولین ملی‌شو برگزار شده است.

وی با نام بردن از دو سامانه ای که سال گذشته شروع شد، سامانه «بام» و «بله» عنوان کرد که سال گذشته در عمل با این دو سامانه پا به عرصه بانکداری دیجیتال گذاشته‌ایم.

او همچنین اظهار کرد: توریست‌کارت هم در پیشرفته‌ترین حالت خود عرضه شده و با قابلیت اسکن پاسپورت، قابلیت صدور توریست‌کارت و انجام تبدیلات به 19 ارز تعریف شده و به نرخ روز و برای اولین بار در تبریز و فرودگاه امام خمینی(ره)، هتل‌های پنج ستاره و فرودگاه‌ها در دسترس قرار می‌گیرد.

حسین‌زاده با معرفی ملی‌فاند استارتاپ که به واسطه آن به انواع و اقسام خیریه‌ها می‌توان کمک کرد، گفت: در بخشی از این استارتاپ با بیان ایده‌های جوانان می‌توان برای آنها سرمایه‌گذار پیدا کرد و بانک ملی دو طرف را تضمین می‌کند.

وی همچنین در پایان با بیان اینکه کشورهای توسعه یافته برروی جوانان خود سرمایه‌گذاری می‌کنند و اینچنین است که می‌توانند جهان اول باشند، تصریح کرد: در چند روز آینده شعبه جوانه‌های بانک ملی در دزاشیب افتتاح خواهد شد.


گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: isna.ir

 


loading...
loading...نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار
پیش‌بینی دبیرکل کانون صرافان از وضعیت بازار ارز
دبیرکل کانون صرافان ایران گفت: اگر تقاضاهای غیرواقعی کنار گذاشته شود، بازار تا دو هفته آینده به پایداری می رسد و می تواند به تقاضاهای ارز خدماتی پاسخ دهد


  1. حوادث
  2. ویژه های خبر
 

X