رئيس جمهوری در مصوبه جديدی دستور تداوم فعاليت واحد توليد قطعات ريخته گری صادراتی شرکت ايران خودرو در محل استقرار کنونی صرفا تا پايان خرداد سال 89 را صادر کرد.
 
به گزارش مهر، براساس مصوبه وزیران عضو کیسیون امور زیربنایی، صنعت و محیط زیست که با امضای دکتر محمود احمدی نژاد رئیس جمهوری ابلاغ شده، آمده است: ادامه فعالیت واحد تولید قطعات ریخته گری صادراتی شرکت ایران خودرو در محل استقرار کنونی با رعایت کلیه قوانین و مقررات مربوط و نیز الزمات مورد نظر سازمان حفاظت محیط زیست و تلاش برای کاهش آلایندگی موجود صرفاً تا پایان خردادماه 1389 مجاز است.

همچنین سازمان حفاظت محیط زیست موظف است در مقاطع سه ماهه گزارشی از روند  اجرایی بند (1) را به کمیسیون امور زیربنایی، صنعت و محیط زیست ارایه کند.

این مصوبه بنا به به پیشنهاد وزارت صنایع و معادن و به استناد اصل یکصد و سی و هشتم قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران به وزارت صنایع و معادن و سازمان حفاظت محیط زیست ابلاغ شده است.

چندی پیش نیز به منظور رهایی ایران خودرو از آنچه که بحران نقدینگی عنوان شده، شورای پول و اعتبار 10 هزار میلیارد ریال تسهیلات برای این غول خودروسازی ایران اختصاص داده است.

 

گردآوری:گروه خبر سيمرغ
www.seemorgh.com/news
منبع:mehrnews.com
 
 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
پربیننده ترین اخبار
 
X