برخی برندگان قرعه‌کشی خودرو به دلیل مشکلاتی از جمله استعلام پلاک فعال از پرونده یارانه خانوار، از لیست برندگان نهایی حذف می‌شوند

یارانه نقدی، خوان هفتم برندگان قرعه‌ کشی خودرو!!؛ یارانه زوج‌های جوان باید از خانوار قبلی جدا شده باشد!

مراسم قرعه‌کشی خودرو با حضور نمایندگان وزارت صمت، دادستانی کل کشور، سازمان بازرسی، پلیس راهور ناجا و سایر نهاد‌های ذیربط برگزار شد. در این مراسم هم افراد واجد شرایط و هم افراد فاقد شرایط شناسایی شدند و پس از جداسازی این دسته از افراد مراسم برگزار شد.

افراد واجد شرایطی که در این مراسم برنده شدند، می توانند تا ۷۲ ساعت مبلغ مورد نظر را واریز کنند و طی مراحلی و بعد از گذشت مدت زمانی خودروی خود را تحویل بگیرند، اما در اینجا برای برخی افراد زنگ خطر به صدا در می آید چرا که آنها واجد شرایط نبوده اند و سیستم به اشتباه آنها را تشخیص داده است، هر چند که برخی می گویند سیستم خود به اشتباه افراد را انتخاب می کند.

برندگان این قرعه کشی هیجان انگیز برای ثبت نام اقدام می کنند؛ غافل از اینکه نمی دانند یکی از شروط این ثبت نام را ندارند. آنها باید برای جداسازی  یارانه خانوار جدید خود به سازمان هدفمندی مراجعه می کردند که نکرده اند و  باعث شده سیستم آنها را با خانواده پدری بشناسد!

حالا برای پیگیری به ایران خودرو می روند، کارخانه ای که قرار است خودروی خود را از آن تحویل بگیرند. پس از پیگیری های مستمر متوجه می شوند که از لیست حذف شده اند و اکنون با یک برگه جدید در دست مواجه هستند،  "اقرار نامه ای برای اعلام رسمی از لغو برنده شدن در قرعه کشی"!


گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: yjc.ir

 
 

پربیننده ترین خبر ها

 
X