در اين ديدار مديرعامل برج ميلاد تهران پيشنهاد کرد که برج ميلاد به عنوان چهارمين برج بلند مخابراتی دنيا و همچنين به عنوان اثری ملی و فاخر، ...
 
 
 مدیرعامل برج میلاد تهران در دیدار با دبیرکل بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، چاپ تصویر برج میلاد روی اسکناس و مسکوکات را پیشنهاد کرد.

به گزارش ایسنا، رحیم مطهرنژاد ـ مدیرعامل شرکت برج میلاد تهران ـ به همراه سید محمود احمدی ـ دبیر کل بانک مرکزی ـ به بازدید از بخش‌های مختلف برج میلاد تهران پرداختند.

در این دیدار مدیرعامل برج میلاد تهران پیشنهاد کرد که برج میلاد به عنوان چهارمین برج بلند مخابراتی دنیا و همچنین به عنوان اثری ملی و فاخر، روی اسکناس‌ها و مسکوکات ایرانی چاپ و ضرب شود تا از این طریق تصویر برج میلاد تهران در ذهن همه مردم ایران و همچنین مردم کشورهایی که پول ایرانی تبادل می‌کنند، ثبت شود.

لازم به ذکر است که پیشنهاد اولیه این موضوع سه ماه پیش از سوی مدیرعامل برج میلاد تهران به محمود بهمنی ـ مدیرکل بانک مرکزی ـ ارائه شد که وی نیز از این طرح استقبال کرد و به گفته مطهرنژاد دیدار و بازدید دبیرکل بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران نیز در راستای ارائه همین پیشنهاد به دکتر بهمنی بود .
 
 
 
گردآوری: گروه خبر سیمرغ
www.seemorgh.com/news
منبع:isna.ir
 
 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال

پربیننده ترین خبر ها

 
X