با اين تفاسير احتمال عدم واريز يارانه ها در اول مهر به حساب مردم تقويت شده است و بايد تا روز پنج‌شنبه منتظر ماند كه آيا وعده اوليه دولت محقق می شود يا اينكه بايد شاهد تاخير در واريز يارانه های نقدی باشيم....
 
 
 
 در حالی مدیرعامل سازمان هدفمندی یارانه ها دو بار در ماه جاری از واریز یارانه های نقدی در اول مهر خبر داده بود كه امروز معاون پارلمانی رئیس جمهوری و دبیرخانه كارگروه تحول اقتصادی از واریز یارانه ها به حساب مردم در مهر ماه و نه لزوما اول مهر خبر دادند.

به گزارش خبرگزاری فارس، بر اساس گزارشی كه پایگاه اطلاع رسانی دولت در تاریخ 16 شهریور ماه منتشر كرده بود، بهروز مرادی مدیر عامل سازمان هدفمندی یارانه ها تصریح كرد كه پرداخت یارانه نقدی از ابتدای مهرماه آغاز می ‌شود.

وی در خصوص اجرای قطعی قانون از ابتدای مهر سال‌جاری اظهار داشته بود: اجرای قانون قطعی است و ابتدای مهر مبالغ یارانه به حساب‌ها واریز شده و همبستگی بین زمان اجرا و تغییر قیمت حامل‌ها وجود ندارد و زمان دقیق پرداخت آن به روز توسط كارگروه تحول اقتصادی مشخص و زمان برداشت از حساب‌ها نیز مصوبه كارگروه تحول اقتصادی است.

مرادی همچنین در نشست اخیر خود با خبرنگاران در 28 شهریور تاكید كرده بود كه یارانه نقدی از ابتدای مهر به ‎دستور رئیس جمهور به حساب سرپرستان خانوار واریز می‌شود.

این در حالی است كه با انتشار خبری از قول یكی از نمایندگان مجلس مبنی بر تاخیر یك ماهه در اجرای قانون هدفمندی یارانه ها بلافاصله میرتاج الدینی معاون پارلمانی رئیس جمهور و پس از آن دبیرخانه كارگروه تحولات اقتصادی اطلاعیه دادند و ضمن رد كردن تاخیر در اجرای قانون تصریح كردند كه یارانه های نقدی در مهر ماه به حساب مردم واریز می شود كه این تاریخ می تواند از اول مهر تا 30 مهر در نوسان باشد و البته با گفته های قبلی مدیرعامل سازمان هدفمندی یارانه ها در تناقض است.

با این تفاسیر احتمال عدم واریز یارانه ها در اول مهر به حساب مردم تقویت شده است و باید تا روز پنج‌شنبه منتظر ماند كه آیا وعده اولیه دولت محقق می شود یا اینكه باید شاهد تاخیر در واریز یارانه های نقدی باشیم.
 
 
 
 
گردآوری: گروه خبر سیمرغ
www.seemorgh.com/news
منبع:farsnews.com
 
 
 
 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پربیننده ترین خبر ها

 
X