سیمرغسیمرغ

معاون وزیر مسکن وشهرسازی گفت: عده‌ای که واحدهای مسکونی خود را نگه داشته اند تا در زمان گرانی مسکن بفروشند باید بدانند که چنین اتفاقی رخ نخواهد داد.... 
معاون وزیر مسکن وشهرسازی گفت: عده‌ای که واحدهای مسکونی خود را نگه داشته اند تا در زمان گرانی مسکن بفروشند باید بدانند که چنین اتفاقی رخ نخواهد داد.

به گزارش خبرگزاری مهر،ابوالفضل صومعلو در برنامه زنده فرصت ویژه از شبکه یک سیما با بیان اینکه بازار مسکن هم اکنون در ثبات و آرامش قرار دارد، تصریح کرد: برخی به انتظار گرانی مجدد در بازار مسکن نشسته اند، در حالی که چنین اتفاقی تا پایان دولت دهم و برنامه پنجم توسعه رخ نخواهد داد.
وی به ساخت بیش از یک میلیون واحد مسکونی مهر و عقد قرارداد ساخت واحدهای مسکونی سهمیه سال 90، اشاره کرد و افزود: حتی اگر نصف واحدهای در دست ساخت نیز به بهره برداری برسند، ‌تاثیر قابل توجهی روی قیمت مسکن واجاره بها خواهند داشت.
 
معاون امور مسکن و ساختمان وزیر مسکن و شهرسازی ادامه داد: دولت با افزایش تولید و عرضه مسکن مصمم است ثبات بازار مسکن را همچنان که تاکنون شاهد آن بوده ایم، حفظ کند.
 
صومعلو ، ‌اصلاح الگوی زمین شهری، افزایش تولید ملی، افزایش اشتغال، ارتقاء عدالت اجتماعی و افزایش کیفیت ساخت و ساز را از مهمترین دستاوردهای طرح مسکن مهر برشمرد و ادامه داد: طی این مدت شاهد رشد آمار ساخت واحدهای مسکونی به شیوه صنعتی در کشور بوده ایم تا جایی که بیش از 80 نوع فناوری نوین از مرکز تحقیقات ساختمان و مسکن تاییدیه های لازم را دریافت کرده اند.
 
وی با بیان اینکه بصورت روزانه قیمت مصالح ساختمانی در استانها را رصد می کنیم اظهار داشت: قیمت آهن و میلگرد از ثبات برخوردار است و با حرکت به سمت صنعتی سازی ساختمان باید برخی از کارخانه ها که به شیوه های سنتی ، مصالح تولید می کردند را حذف کرد. 
 

  
 
 
گردآوری: گروه خبر سیمرغ
www.seemorgh.com/news
منبع:mehrnews.com
 

 

 
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار
اتاق بازرگانی: به جای ارز ۴۲۰۰تومانی یارانه بدهیداتاق بازرگانی: به جای ارز ۴۲۰۰تومانی یارانه بدهید

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران از پیشنهاد این اتاق به دولت برای حذف ارز 4200 تومانی و ارائه یارانه نقدی به اقشار آسیب پذیر خبر داد

news-left-2
  1. حوادث
  2. ویژه های خبر
 
X